Discutii De Tot Felul, Ca Intre Mafioti !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • au mall si mol dar nu au aparat de pozat cu ce sa faca poze?

    Comment


    • Mmmda , aveti dar nu ma dau pe spate .....

      p.s. mall-ul pare un pic mai mare decat un Lidl cu etaj .....

      Comment


      • Originally posted by dannyx78 View Post
        Poate ai uitat ca trebuie sa scrii pe sectiunea ta, la Hunedoara...citeste mai in urma, la posturile lui Cristi, in caz ca ai uitat. Nu stiu cine ti-a retras dreptul ( nu calitatea ) de a fi membru LC Deva, si nici nu ma intereseaza, dar pot sa te asigur ca LC Deva nu este proprietatea nimanui, este o comunitate virtuala si mai mult decat atat REALA de prieteni, unde fiecare isi spune parerea si este ascultat, o comunitate in care fiecare membru isi aduce contributia la bunul mers al treburilor. Posibil ca dreptul de a fi membru LC Deva sa-l fi pierdut datorita faptului ca participi la intalniri LC Hunedoara ( fiind invitat la intalniri LC Deva ), datorita postarilor cu acuze impotriva membrilor LC Deva ( si pe forum si pe facebook )...si poate si altele...
        Calitatea de membru LCDeva nu am dobindit-o de citeva luni de zile!!! Iar intr-o comunitate nu trebuie sa suflam toti in aceeasi teava!!! Banuiesc ca e normal sa am pareri si principii personale chiar daca
        am participat la intilniri LC Hunedoara!!! Am fost si un sustinator LC Valea Jiului ...de ce nu am fost sters atunci???
        Si apropo....pe cine am acuzat de la LC Deva...si de ce nu pot sa fac acest lucru??? Nu putem sa discutam???
        Si sa nu uitam ca la momentul cind uni trimeteau SMS-uri ...doar pentru unii!!!

        Originally posted by NCDHD View Post
        Pentru cei cu memorie scurta exista memo plus
        Daniele nici macar nu ma obosesc sa-ti raspund.
        Ce sa-mi raspunzi??? La cite magarii ai facut...ce sa-mi spui??? Ca am vrut sa tin clubul unit si tu nu ai stiut cum sa-l imprastii!!!???
        Te-ai razboit cu Costel si altii au suferit??? Frumos mestere!!!
        Last edited by Daniel 67; 24 March 2013, 17:26. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Imbarligatoruleeeeeeee !!!

          Ma ocoleste !!!
          Last edited by kenjiro_sanga; 24 March 2013, 17:32. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Tu chiar te plictisesti rau. Oare de ce te-ai trezit tocmai acuma sa agiti apele ? Incep sa-i dau dreptate la Ovidiu..nu faci decat sa imbarligi si sa incerci sa dezbini. Ai tu o problema cu Marton si nu poti dormi din cauza asta... nu-ti convine situatia, du-te la intalniri la cine vrei tu si posteaza unde vrei tu. Zici ca n-ai acuzat pe nimeni ? Sa-ti aduc aminte de posturile de pe Logan Club Deva de pe facebook ? Cand erai purtator de cuvant pentru unii si ii acuzai pe altii ? Chiar si in postul la care tocmai ti-am raspuns acuzi...Nu-ti convine conducerea ? Nu te-a obligat nimeni sa stai la LC Deva...daca voiai sa stai..acceptai conditiile.... Hai ca discutiile astea mi se par fara rost. Fii bun si nu mai posta aiurea pe aici...

            Comment


            • Bla bla bla!? rusinicaaaaaaaaaaaaaa !

              Muahahaha, bla bla bla???
              Last edited by crististreulea; 24 March 2013, 19:56. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Nu cred..are avocat.

                Comment


                • Pe cine ??? pe mistăr Mitza sau cum l-o chema !?
                  Purtatorul de cuvant !

                  Mai Daniel, cat draq ne ia sa reconditionam o Dacia 1100 ! io sunt de acord !
                  O facem intr-un an...LUX ! ma bag la acest proiect...vorbim si propunem, o facem mascota LCDeva !!! o idee traznet ! si fiecare daca vrea sa ajute cu ceva, e bine primit !
                  Cine este de acord ???
                  1. Kenjiro
                  2.
                  3.
                  4.
                  5.
                  6.
                  7.
                  Stima !!!
                  Last edited by kenjiro_sanga; 24 March 2013, 17:49. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Facem treaba..ne trebuie un facuta inainte de '70, neaparat. Iti spun eu de ce..ca doar am avut 2 Ma apuc sa caut de maine sa vad..ca o sa dureze ceva vreme..trebuie sa fie cat de cat ok, nu poti sa te apuci sa faci ceva daca nu ai o baza bunicica...

                    Comment


                    • Nu conteaza cat dureaza, io ma alatur proiectului...amandoi am propus acest proiect, deci ...SA TRECEM LA TREABA !!!
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Cat draq ne ia sa reconditionam o Dacia 1100 ! io sunt de acord !
                        O facem intr-un an...LUX ! ma bag la acest proiect...vorbim si propunem, o facem mascota LCDeva !!! o idee traznet ! si fiecare daca vrea sa ajute cu ceva, e bine primit !
                        Cine este de acord ???
                        1. Kenjiro
                        2. Dan
                        3.
                        4.
                        5.
                        6.
                        7.
                        Stima !!!
                        Pana va fi gata, cu siguranta va fi gata si celalalt proiect de care am vb... sapt viitoare fac deja rezervarea de nume la Bucuresti

                        Vb si cu Grigore, poate o facem pe a lui, 1300 -tele...in cazul ca a cumparat-o cum zicea...
                        Last edited by dannyx78; 24 March 2013, 17:53. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Originally posted by Daniel 67 View Post
                          As vrea sa stiu cine mi-a retras calitatea de membru LC Deva!!! Eu nu-mi aduc aminte sa fi cerut sau sa fi renuntat la asa ceva...ori trebuie sa inteleg...ca LC Deva este proprietatea unei anumite persoane si daca nu zici ca el ramii pe dinafara!!! Foarte frumos!!!
                          Cand te-ai alaturat grupului LoganClub Deva, ai fost acceptat de fondatorul acelui grup. Din moment ce nu mai sunteti pe aceiasi lungime de unda si vorbiti limbi diferite, fondatorul acelui grup te-a eliminat, drept urmare nu mai esti membru LC Deva.
                          Tu poti alege daca vrei sa faci parte din acel grup dar nu insemna ca vei fi si acceptat.
                          Dupa toate cele intamplate era logic ca se va ajunge acolo, discutia inceputa de tine fiind una retorica.
                          M-am facut inteles? Ne calmam?
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Mai cuminti ca si LCDeva, nici ca exista !!!
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • Mda,foarte cuminti.

                              Comment


                              • Burtosule, am zis ceva incorect ?
                                P.S. Daca ma gandesc bine, esti mai activ ca si alti fosti membrii LCDeva...deci...si tu esti in oala !
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google