Discutii De Tot Felul, Ca Intre Mafioti !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dannyx78 View Post
    Unde-i tortul ?
    Mai bine torturile,3 am cumparat azi.

    Comment


    • Originally posted by KELBURTOS View Post
      La mine a fost sarbatoare azi.
      Sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa !!

      Originally posted by KELBURTOS View Post
      Mai bine torturile,3 am cumparat azi.
      Unul pt tine si 2 sa le trimiti la noi, asa-i ?
      Last edited by dannyx78; 24 February 2013, 22:57. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Originally posted by NCDHD View Post
        azi a fost la chef moo, e ziua lui fiica-sa care seamana cu mine La multi ani inca o data
        E frumoasa deci nu seamana cu tine.

        Comment


        • Lasa ca asa este bine, sa fie sarbatoare si fericire ! bravo Burtosule !
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Sorine, la fel am zis si eu

            Comment


            • Eu n-am mancat,n-am voie frisca.

              Comment


              • Deci nici cu tine nu seamana.

                Comment


                • Buna seara...sunt nou pe acest forum si motivul pentru care am intrat este reprezentat de o nedumerire...posed un logan din 2008 si in situatia actuala, cand mi se fura capacele doar cat ma intorc cu spatele sunt nevoit sa pun jante de aluminiu...am gasit un set de jante oz uzate cu urmatoarele caracteristici 15" OZ superturismo wrc , 4x100 PCD....intrebare mare....sunt bune pentru logan? va rog daca zineva imi poate si scrie personal caci gasesc acest forum foarte complicat.

                  Comment


                  • depinde cat au gaura de centrare si j-ul
                    la logan gaura de centrare este60,1 mm j-ul merge a 6,5 sau 7

                    Comment


                    • OZ Superturismo, am si io si merge doar cu inele de centrare !
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Originally posted by vasile2013 View Post
                        Buna seara...sunt nou pe acest forum si motivul pentru care am intrat este reprezentat de o nedumerire...posed un logan din 2008 si in situatia actuala, cand mi se fura capacele doar cat ma intorc cu spatele sunt nevoit sa pun jante de aluminiu...am gasit un set de jante oz uzate cu urmatoarele caracteristici 15" OZ superturismo wrc , 4x100 PCD....intrebare mare....sunt bune pentru logan? va rog daca zineva imi poate si scrie personal caci gasesc acest forum foarte complicat.
                        Deci... ( ce nu-i suport pe aia care incep cu deci ))) )..In primul rand, la ce pret le-ai gasit? Daca se poate, pune o poza cu modelul. Jantele de care spui, se potrivesc pe Logan. Posibil sa trebuiasca inele de centrare. Pe Logan, ai de voie de jante 4 x 100, 15 ". Sau 16", 17 "..depinde cum vrei. Recomandat e pe 15 ". Ce ET au? J ?

                        Originally posted by NCDHD View Post
                        depinde cat au gaura de centrare si j-ul
                        la logan gaura de centrare este60,1 mm j-ul merge a 6,5 sau 7
                        Sau 8J sau macar 7,5J ...asa, de fite. Cu cauciucuri de 195.

                        Grigore...hai cu leptopul tau dubios la mine, iti pun eu W 7 si DDT 2000..si o sa mearga.
                        Last edited by dannyx78; 24 February 2013, 23:25. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Stop......ca se sperie omul si pleaca !
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Deci , deja mai enervat , fite ,ciuning pe 20 nu merg cu gume de bicicleta?
                            era primul lui post asa ca cam greu sa va raspunda

                            despre drifturi nu-i zice nimeni nimica

                            Comment


                            • Pai de ce ? il invatam tot ce trebuie sa stie..

                              Ia un distonocalm si asculta-ma: Pe 7,5 J merg gume de 195. Si pe 8 J...dar e cam riscant Si cu 7,5 J jantele arata criminal..
                              Last edited by dannyx78; 24 February 2013, 23:30. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Deci, daca sunt pe 15....bla, bla, blaaaaaa !!!!
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google