Sigla Logan Club Galati

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tricoul si sigla LCG

    Imprimat(sigla) pe fata in format mic, si pe spate in format mare.
    Attached Files

    Comment


    • Sigla mica
      Astept parerile voastre.
      Attached Files

      Comment


      • Nea Ady, trebuie musai sa avem sigla noastra pe tricouri. De ce punem sigla de fabrica?

        Comment


        • Sustin aceasta idee!
          Lucian, daca mai ai sigle LCG sa-mi dai si mie una sa ma duc cu ea la imprimeria aia de la Winmarkt (fostul Modern) ca sa intreb cat ar costa imprimarea pe tricou. Aia de acolo iti dau si tricouri, daca vrei. Vorbim duminica.

          Comment


          • Da Mircea, mai am. Daca vrei iti dau si in format electronic

            Comment


            • Formatul electronic e foarte bun pentru atelierele de tatuaje.

              Comment


              • daca tot e vara putem face niste sigle mai mari si sa le lipim chiar si pe parasolare masina sta singura in parcare si noi stam si ne racorim la o bere
                Last edited by tonyx; 25 June 2009, 22:43.

                Comment


                • Originally posted by lupulucian View Post
                  Da Mircea, mai am. Daca vrei iti dau si in format electronic
                  Vad ca esti logat. Pune sigla aici, intr-un post. Ma duc la imprimerie azi, intru pe net de la ei si ... sa ne faca un pret estimativ.

                  Propunere: tricou alb, cu 3 nasturi
                  1. O sigla pe fata exact in mijlocul pieptului deasupra careia sa scrie Logan Club Galati???
                  2. Pe spate doar text: "www.loganclub.ro", centrat pe mijloc.
                  3. Si, eventual, cum propune Valeriu, ID-ul de forum pe maneca???

                  Ha, ce ziceti??

                  Comment


                  • Uite Mircea ce am facut eu...
                    E misto culoarea alba...dar mi se pare ca e prea alba...si imi e teama ca e prea pretentios pentru noi...nu stiu...spun si eu
                    Poza 1 fata...poza 2 spate.
                    Attached Files
                    Last edited by valeriuciprian; 26 June 2009, 09:15.
                    sigpic

                    Comment


                    • Aia cu userul pe maneca e chiar tare frate. E mai ceva decat matricola de pe maneca, aia de se prindea cu scai, ca s-o poti da jos usor ...la necaz.
                      Haideti mai fratilor, nu avem legitimatii? Nu avem userul acolo? Ca nu le purtam, asta este altceva. Numai numele pe maneca nu mi l-am pus pana acum.
                      In rest tricoul este super, asa cu emblema in stanga, iar pe spate eventual acel logo logan si cu loganclub.ro sub el.

                      Vad ca merge beton forumul astazi. Iti trimit pe mail sigla, Mircea

                      Comment


                      • Lucian...si asa suntem facuti comunisti mai mereu...
                        Vad ca doar vreo 2-3 insi se baga la discutii si propuneri...si pe urma iar suntem acuzati ca facem ce vrem noi...
                        sigpic

                        Comment


                        • de ce te plangi,valeriu?daca aberati pe forum veti fi contrati!daca nu va contrazice nimeni,inseamna ca e de bine!
                          parerea mea!
                          e valabila, zic eu ,la toti membrii clubului ce scrie la lucian" si tine minte...noi va supraveghem"!!!
                          Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                          Andreea Trifu

                          Comment


                          • Nea' iashca stii care-i treaba...noi aberam pe forum si pe urma iar o sa fim acuuzati ca noi taiem si spanzuram pe forum...deci ideeal ar fi sa participe si ceilalti la discutii.
                            Gata cu off topicul ca ma transform in comunist imediat
                            sigpic

                            Comment


                            • Inca te mai poti transforma ?

                              Comment


                              • Deci Nicu...hai baga un post cam cum sa fie tricolul si nu mai abera ca vad ca ultimele 2 posturi ale tale cam sunt pe langa subiect ... nu?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google