Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cocolino si florinred intra mai rar pe forum, sper sa nu-ti faca vro surpriza neplacuta.

    Comment


    • Sony stai linistit,nu sunt probleme

      Comment


      • aaa , iepurash uitasem de tine... stii ca te descalt... iti fur jentiile si le pun pe mcvu , sa vad cum dau cu cocolino acum mi-am amintit , am vorbit cu finu lui si e totul ok... birky e singuru care se da lovit dar am incredere in voi ca sunteti baieti ``parol``

        apropo ca ma sunat mircea , si m-am gandit sa va zic si voua... langa vila la 5metri am si un magazin , magazinul e fff aprovizionat , adica peste 3000 de articole alimente , cosmetice , vesela , decor interior , textile , lenjerie de toate de toate... ca-n melodia aia , aviem di tati , di tati , intrati intrati , intrati si cumparati , avem di tati...
        preturi zic eu ca sunt de bun simt adica fff mici , nu mai mici ca la metro , real , selgros dar preturi mai mici ca orice magazin de cartier...
        daca aveti ceva preferinte la vreo marca de bere imi dati pm si aduc orice sa fiu pregatit vineri cu de toate... am pe stoc si vischi j&b , balantaynes , teachers , jack daniels... bere tuborg , bergen , beks , golden , ursus , timisoreana la doza , plus toate astea si skol , noroc , bucegi , burger , lowenbrau si multe altele la pet si la sticle de 0.5 la suc nu mai are rost sa zic... deci faceti cum vreti...
        Last edited by SoNyKeL; 7 July 2009, 20:49. Reason: Automerged Doublepost

        sigpic

        Comment


        • cred ca vine si birky pt ca vine impreuna cu florinred cu o singura masina si ultima oara cand am vorbit cu el nu erau probleme dar poate intra si el si confirma sa fii mai sigur
          La mai MARE

          Comment


          • dati-mi si mie un pm cu numerele voastre de telefon , sau daca veniti combinati mai multi intr-o masina numarul soferului , in caz ca va ratacitit sa ne putem auzi la telefon... dabia astept sa ne vedem... pacat ca vineri sunt iar pe platoforma le petromidia , si o sa fiu cam obosit dar sambata o sa fiu in forma , vreau sa-l bag pe lupu sub masa

            sigpic

            Comment


            • si eu ajung sigur, sony am gps-ul asa ca dau de vila, sper

              p.s. trecerea cu BAC-ul pe la Braila, firma ROMNAV (navele verzi) costa 18 lei masina+sofer si cate un 1leu fiecare pasager al masinii. (sursa este sigura am fost eu o tura pe la ei)
              Last edited by birky; 8 July 2009, 07:05.
              ONLY GOD CAN JUDGE ME
              http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

              Comment


              • stii cumva cat e trecerea si pt cel de noapte?

                Comment


                • tony BAC-ul la Braila, trece nonstop
                  ONLY GOD CAN JUDGE ME
                  http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                  Comment


                  • Cine baga si traseul Macin- Eforie S ?

                    Comment


                    • in jur de ora 18 pleaca cineva din GL vineri ?

                      Comment


                      • Din cate stiu eu cam in jurul acestei ore 18: se cam invarte toata gasca .
                        Faceti o gramada organizata si eu va dau startul din E.S

                        Comment


                        • Pentru cocolino: Da, cel putin eu si birky.Lasa-mi te rog un pm cu nr. tau de telefon pentru a ne pune de acord si cu alte lucruri legate de plecare.
                          METABOND RULES

                          Comment


                          • Daneee ,44PHD ,hai cu noi pe programul 2.

                            Comment


                            • cocolino eu si florinred, viorel plecam in jur de ora 18:00. aseara am vorbit cu lucian si spunea ca si el o sa plece in jur de ora 17:00.
                              ONLY GOD CAN JUDGE ME
                              http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                              Comment


                              • eu incerc ca la ora 18 sa fiu la bac la Braila, dar mai tinem legatura telefonic vineri .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google