Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da...maine aduc o butelcuta proaspata de vin...dar...surpriza...s-au fabricat si bidoane mai mari de 5 litrii
    sigpic

    Comment


    • Poti sa aduci si de-alea mici de 2 litri ... vreo 3-4 bucati

      Comment


      • Sau asa...da vo 2-3 sifoane cine mai are?Eu am 2.
        sigpic

        Comment


        • sunteti sifonari??
          veniti cu mcv ul la bacau?? daca veniti cu mcv ul aveti locuri mai multe si iesiti mai in castig. daca nu se ocupa locurile, mai luati niste fete la ocazie. combinati afacerile cu placerea...
          sigpic

          Comment


          • Avem confirmarea: mergem cu meceveul. Bere la Relu ...

            Lista membrilor LC Galati care participa la aniversarea 2 ani LC Bacau, in 09.05.2010:

            1. valeriuciprian
            2. gl_mmm
            3. laureatu'
            4. DeWiL
            5. gheorgh_ngh
            6. ...

            Comment


            • ms Mircea pentru intentie dar userul meu este gheorgngv

              Actualizare:
              Avem confirmarea: mergem cu meceveul. Bere la Relu ...

              Lista membrilor LC Galati care participa la aniversarea 2 ani LC Bacau, in 09.05.2010:

              1. valeriuciprian
              2. gl_mmm
              3. laureatu'
              4. DeWiL
              5. gheorgngv
              6. ...
              Last edited by gheorgngv; 7 May 2010, 18:25. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Asta pentru ca postezi asa de des pe sectiunea noastra a galatenilor ... No offence!

                Lista membrilor LC Galati care participa la aniversarea 2 ani LC Bacau, in 09.05.2010:

                1. valeriuciprian
                2. gl_mmm
                3. laureatu'
                4. DeWiL
                5. gheorgngv
                6. ...

                Comment


                • Postez si eu cand pot si cand am timp ca in ultima vreme nu am avut timp de nimeni si nimic

                  Comment


                  • Eee lasa baieti ca va cunoasteti mai bine pe drum...va pun unul langa celalalt
                    Referitor la plecarea la Bacau...
                    Lista membrilor LC Galati care participa la aniversarea 2 ani LC Bacau, in 09.05.2010:

                    1. valeriuciprian
                    2. gl_mmm
                    3. laureatu'
                    4. DeWiL
                    5. gheorgngv
                    6. valeriuciprian

                    Deci pana acum suntem 6...eu sunt 2 persoane
                    Aduc o sticla de vin...o butelcuta dinaia anticriza si 2 sifoane.
                    Mai am vreo 5 scaune tip pescar...le aiu si pe alea ca se muleaza perfect sub scaune...
                    Din cate am inteles plecarea va fi la 8...Relu il ia pe Mircea si vine la mine...Gerorge Laureatu...e ok asa?Ne intalnim in spate la cozamin la turnul ala parasit de pompieri.
                    Scrieti daca e bine asa sau nu.Si veniti si cu sugestii daca nu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Valeriu din punctul meu de vedere nu conteaza unde ne gasim ideea e sa mergem ca la duca is primu ar fi o problema daca o pot numi asa, de baut facem rost, daca nu mai producem nu se pune problema, dar de baut ce mai mancam?

                      Sa inteleg ca autobuzul ne va lua din spate de la cozamin, asteptandu-l in liniste si cuminti

                      Comment


                      • E autobuzul burlacilor?

                        Comment


                        • Da George...asa m-am gandit ca autobuzul sa ne gaseasca in spate la Cozamin...de baut ce mancam...luam de pe drum de la un merket ceva mici ,carnati pulpe cefe porci intregi...deci fiecare sa vina cu o gamela (farfurie...pentru cei care nu au facut armata ) furculita si cana canita pahar strachina etc...fiecare dupa cum poate "duce"...si un sifon ceva
                          Kelburtos...cred ca Mircea iar va fii extrem de incantat sa te revada
                          Si...kelburtos sau cine ne asteapta la Bacau...gasim in drumul nostru un supermarket sa ne bagam 15 minute la niste cumparaturi?Si iar rugamintea e sa ne aduceti o lada frigorifica...sa nu o caram noi de la galati ca locurile sunt limitate.
                          Si nu e autobuzul burlacilor...merge si sotia mea...asa ca aveti grija ce faceti pe acolo ca re telefon cu camera
                          Last edited by valeriuciprian; 9 May 2010, 05:50.
                          sigpic

                          Comment


                          • pe drum aveti real, metro si kaufland. lada frigorifica cu gheata am eu
                            sigpic

                            Comment


                            • Deci Kelburtos ai primit raspunsu de la valeriu ca nu e numai de burlaci autobuzul e si o doamna cu noi deci trebuie sa ne purtam frumos si in autobuz si acolo k doar de ..., app am vazut ce a fost de 1 mai ce rau imi pare ca nu am putut fi prezent ce am putut pierde lasa ca o sa recuperez acu sper

                              Comment


                              • Deci:
                                - la ora 8 ma ia Relu de la farmacia mare de la Spitalul Judetean
                                - in drum spre Valeriu il luam si pe Cristi (laureatu')
                                - la ora 8,15 ne intalnim in parcare la Valeriu la bloc cu George
                                Eu stau in dreapta lui Relu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google