Idei / Propuneri Activitati In Cadrul LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un suculet ceva, diseara? Asa ca de Valentine's Day? La Neacsu, la ora 17:30?

    Comment


    • Se pare ca nu ajung...is singur cu trupa mica...lectii,teme,exercitii.
      Balentain's placut.
      sigpic

      Comment


      • ce ziceti ?
        tenis de masa ?
        tenis de camp ?
        muzee ?
        cineva interesat ?

        Comment


        • eu!!!! pick me!!! pick me!!!
          interesata de toate,dupa cum doreste si gaska,mie mi-e indiferent,toate-s bune anytime,anywhere
          '' Infrant nu esti atunci cind sangeri , nici ochii cind in lacrimi ti-s/adevaratele infrangeri sint... renuntarile la vis ''

          Comment


          • Se pare ca frigul si iarna ne-au cam estompat apetitul pentru nou, frumos, interesant. Sa dea numai o tzara caldura si putem sa dam frau liber imaginatiei. Idei ar fi ...

            Comment


            • Intrucat activitatea clubului nostru cam stagneaza, va propun sa organizam un concurs de idei-propuneri-activitati cu scopul de a scoate clubul din rutina. Practic, in afara de intalnirile saptamanale, nu prea se intampla mare lucru pe aici. Bine, avem activitatea de care se ocupa Elena, cea cu "Inima de copil", dar cam atat. Haideti sa vedem ce am mai putea face a.i. sa animam putin lucrurile si sa iesim din cotidian fix prin intermediul acestui club. Ce ziceti?

              Deschid eu lista de propuneri:
              1. toate intalnirile din luna Iulie sa se tina in locatii diferite
              2.
              3.
              4.
              5.
              Vom stabili impreuna care sunt ideile cele mai interesante si pe care le vom pune in aplicare. Se accepta si acele idei nastrusnice ... Iar cei care le-au generat vor fi premiati. Simbolic!
              Last edited by gl_mmm; 6 June 2011, 07:00.

              Comment


              • Fara legatura directa cu propunerea de mai sus ...

                Dar de un film 3D la Cinema City din Promenada Mall Braila, ce ziceti? Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides 3D.
                Joi, de la ora 19:30. (propunere) - daca sunt doritori, sa spuna si mergem cu totii.
                Pretul biletului este: 14 lei - copii, 17 lei - studenti, 18 lei - adulti
                Last edited by gl_mmm; 6 June 2011, 07:09.

                Comment


                • Intrucat activitatea clubului nostru cam stagneaza, va propun sa organizam un concurs de idei-propuneri-activitati cu scopul de a scoate clubul din rutina. Practic, in afara de intalnirile saptamanale, nu prea se intampla mare lucru pe aici. Bine, avem activitatea de care se ocupa Elena, cea cu "Inima de copil", dar cam atat. Haideti sa vedem ce am mai putea face a.i. sa animam putin lucrurile si sa iesim din cotidian fix prin intermediul acestui club. Ce ziceti?

                  Deschid eu lista de propuneri:
                  1. toate intalnirile din luna Iulie sa se tina in locatii diferite
                  2. am putea vizita manastirea de la Tudor Vladimirescu
                  3.
                  4.
                  5.
                  Vom stabili impreuna care sunt ideile cele mai interesante si pe care le vom pune in aplicare. Se accepta si acele idei nastrusnice ... Iar cei care le-au generat vor fi premiati. Simbolic!
                  Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                  Comment


                  • la un film 3D, pe langa pretul biletului se mai adauga o taxa de 2 lei/bilet pentru mentenanta ochelarilor. eu am vazut filmul, este foarte bun, efecte 3D de calitate iar proiectia este buna.
                    saptamana aceasta apare si X-men 3D.

                    eu am facut rezervare de pe net la toate filmele la care am fost. este mai bine asa pentru ca iti alegi locuri centrale unde se vede bine ecranul. in sala de cinema este aer conditionat. 5 litri de floricele si 0,5 litri de suc costa in jur de 15 lei. doua persoane daca mananca din aceleasi floricele si esti bagat in priza la film, nu vor ajunge pana la sfarsitul filmului
                    Last edited by bogdan_1984; 6 June 2011, 09:04. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                      5 litri de floricele si 0,5 litri de suc costa in jur de 15 lei. doua persoane daca mananca din aceleasi floricele si esti bagat in priza la film, nu vor ajunge pana la sfarsitul filmului
                      mai bine nu mananci deloc(si nici altii), ca sa nu-i deranjezi pe cei din jur...ca din pacate nu se intra la film si cu casti astfel incat sa nu auzi plescaiala altora...

                      Originally posted by me_smn
                      am putea vizita manastirea de la Tudor Vladimirescu
                      asta cred ca intra ca subpunct la propunerea lui Mircea de intalniri in locatii diferite.
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • se vinde chiar si nachos, care sunt mult mai zgomotoase fata de floricele. este o afacere a lor care satisface nevoia omului, de a manca ceva la film. am fost la foarte multe filme pana acum la cinema city braila si niciodata nu m-a deranjat persoana de langa mine, pentru ca volumul sonorizarii este foarte puternic, pana practic vibreaza scaunul si acoperea, probabil acel plescait. nu se poate impune sa nu manance cineva, ceva, care este vandut la bar. la fel si cu sucul, mai poti trage aer fals si atunci probabil este mai deranjat. dar mai deranjant mi se pare cand suna un teleofon mobil si omul incepe sa vorbeasca tare la telefon, sau cand se comenateaza tare pe o faza care tocmai fusese. asta o poti face dupa film.
                        Last edited by bogdan_1984; 6 June 2011, 10:01.
                        sigpic

                        Comment


                        • nu cred ca era nevoie de atatea explicatii, in genul (era doar un punct de vedere, plin de bun simt)
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • Originally posted by me_SMN View Post
                            Intrucat activitatea clubului nostru cam stagneaza, va propun sa organizam un concurs de idei-propuneri-activitati cu scopul de a scoate clubul din rutina. Practic, in afara de intalnirile saptamanale, nu prea se intampla mare lucru pe aici. Bine, avem activitatea de care se ocupa Elena, cea cu "Inima de copil", dar cam atat. Haideti sa vedem ce am mai putea face a.i. sa animam putin lucrurile si sa iesim din cotidian fix prin intermediul acestui club. Ce ziceti?

                            Deschid eu lista de propuneri:
                            1. toate intalnirile din luna Iulie sa se tina in locatii diferite
                            2. am putea vizita manastirea de la Tudor Vladimirescu
                            3.
                            4.
                            5.
                            Vom stabili impreuna care sunt ideile cele mai interesante si pe care le vom pune in aplicare. Se accepta si acele idei nastrusnice ... Iar cei care le-au generat vor fi premiati. Simbolic!
                            Alte idei?

                            Comment


                            • am discutat cu cativa colegi de o ideie de a face Dumunica urmatoarea intalnire la un gratar cine se baga????? hai cu lista

                              Comment


                              • Si eu sunt pentru o iesire la iarba verde, undeva sa fie si apa. Ar fi super sa tinem toata intalnirea la iarba verde.
                                Hai sa vedem intai de toate daca ideea place majoritatii si apoi vedem locul, ora, gruparea pe masini, etc.
                                Lista:
                                1. chivu dan
                                2. gl_mmm, aida
                                3.
                                4.
                                5.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google