Idei / Propuneri Activitati In Cadrul LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu sunt pentru o iesire la iarba verde, undeva sa fie si apa. Ar fi super sa tinem toata intalnirea la iarba verde.
    Hai sa vedem intai de toate daca ideea place majoritatii si apoi vedem locul, ora, gruparea pe masini, etc.
    Lista:
    1. chivu dan
    2. gl_mmm, aida
    3. sand'dana ( poa' sa fie si pe langa un firicel de apa sa arunc o undita ? )
    4.
    5.
    Loganist far'de Logan

    Comment


    • Asa e Elena!
      Ar trebui sa fie si apa sa aruncam o undita! ;)

      Comment


      • Ce pescarilor...v-a venit cheful?...facem concurs?

        Eu is momentan rezervat...vedem atunci mai aproape.
        sigpic

        Comment


        • Da Valeriu, ne`a venit cheful!
          Si nu mergem pentru concurs, ci de placere, dar oricum nu prinzi mai multi ca mine, evident!

          Comment


          • Ce vorbesti ma...vedem duminica.
            sigpic

            Comment


            • Vedem duminica!

              p.s. Unde vedeti un r...t pe strada sa ma anuntati sa calc in el ca sa am bulan mai mare ca a lui Valeriu!

              Comment


              • Concurs de pescuit ? , cu o nuia , o papiotă de aţă şi un bold îndoit am primul loc asigurat.
                Skypeeâ„¢

                Comment


                • offroad demo

                  Un mod agreabil de a-ti petrece o parte de duminica - Dacia Duster Offroad Experience.
                  Eu am fost astazi (cu treburi pe-acolo) si a fost super. Si m-as mai da o data. Recomand!

                  Cu ocazia asta le-am transmis un salut din partea LC Galati cu recomandarea de a organiza si la noi ceva similar. Raspunsul a fost ca daca nu s-a facut deja, sigur se va face in viitorul apropiat. Dar pana atunci, club auto recunoscut fiind am primit invitatia de a testa dieseloiu ala de 110CP pe circuit. O fo' belea!

                  Comment


                  • A fost si la galati in parcare la real dar mai de mult, acelasi traseu il parcurgeai.

                    Comment


                    • Raspunzand astazi la o invitatie de a merge in Br la Carefour, am avut surpriza si ocazia de a face un "offroad" cu Duster. A fost frumos, dar scurt.
                      Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                      Comment


                      • ce bine ar fi daca as fi si eu acasa as avea si eu un cuvant de spus. pacat ca am plecat sincer m-as intoarce acasa dar nu am ce sa fac situatia ma constrange sa stau aici in it.

                        Comment


                        • De week end ... Expozitie auto: "Bunicute" pe 4 roti

                          Comment


                          • Buna dimineata la o cafea!
                            In aceasta perioada in Galati au loc diverse evenimente, expozitii, concerte, etc dedicate Zilei Marinei. Programul complet il puteti gasi aici: http://www.galatiul.ro

                            Comment


                            • Info - Ziua Marinei - Galati

                              Salutare !

                              Vedeti alaturat, mai detaliat, programul de manifestari de Ziua Marinei.
                              Distractie placuta si La Multi Ani celor care tin sa-si serbeze maine ziua numelui. (unii o serbeaza de Sf.Marie mica)

                              Daca aveti vreo curiozitate ref. si la programul zilei de maine la Braila, colegul "san" din LC Braila (Nelu) a furnizat info : http://kissfm.ro/blogs/braila/2012/0...9-august-2012/
                              Attached Files
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • Colegi forumisti, bem si noi un suc asa ca de sfarsit de an? Stabilim o zi-ora-loc si stam si noi la un pahar de vorba. Ca-n vremurile nu demult apuse!
                                Mnoah, ce ziceti?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google