Idei / Propuneri Activitati In Cadrul LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Incepand din seara aceasta, avem in mod oficial, intelegerea parafata cu spalatoria.
    Practic din seara aceasta se pot spala masinile. Nu cred ca mai trebuie sa deschidem o alta lista sau o alta evidenta atata timp cat, am lasat la spalatorie tabelul nostru , pe care atentie, il voi verifica periodic, la fiecare spalare de-a mea. Si inca ceva, nimeni nu se poate trece pe tabelul respectic, fara sa fiu si eu prin preajma. De ce fac asta? Imaginati-va si voi.

    Comment


    • nu merge sterse posturile care tine de spalatorie sau mutate pe organzarea spalatorii lcg sa lasam loc la alte initiative???

      Comment


      • Catalin, hai sa facem altfel. Incepand din seara aceasta, nu se vor mai posta aici, despre spalatoria in grup.
        Avem topic pentru acest subiect. Ar fi prea multe de sters si in plus mai am si eu un post prin care specific crearea noului topic.
        De acum incolo......

        Comment


        • ok cum credeti ca este mai bine dar discutia cu spalatoria sau INCHEIAT AICI

          Comment


          • ce spune-ti dupa revelion sau chiar si inainte incingem si noi un fotbal undeva pe un teren artificial sa mai dam jos din carnatii si toba pe care o acumulam de sarbatori costa cam 1mil 1,5 mil pe ora depinde de terem si facem doua echipe de cate 5-7 si mai facem si noi niste sport :bounce8e-

            Comment


            • buna idee, eu sunt pentru, ca n-am mai vazut mingea decat la TV

              Comment


              • Da ma.... da jucam in chiloti scurti si maieu....eu sunt pentru...ma bag....antrenor
                Nu ma ....chiar ma bag.
                sigpic

                Comment


                • poate stabilim o zi in care sa o facem si pe asta, si sa putem initia o lista

                  Comment


                  • In ianuarie ma bag si eu la ceva sport. Da' n-am mai jucat fotbal de vreo 10 ani cel putin
                    GL-22-TOF

                    Comment


                    • Si eu sunt pentru un fotbal.

                      Comment


                      • Uite ma unde statea generatia de aur
                        Hai la meci neamule.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by valeriuciprian View Post
                          Deci...ori m-am trezit nasol de nu va inteleg ori sunt eu tare de cap .......
                          Un spalat normal costa cam 26 de lei...corect?
                          Doua spalari normale costa 52 lei...iar trei spalari la pret redus costa 45 lei ...
                          Nu mai zic nimic...
                          dupa cate stiu eu e cam 26 de lei interior -exterior ceara si silicon .. scuze cam tarziu de interventie abia ce am gasit topicul

                          Comment


                          • Ce spun eu. Hotarati-va cand vreti sa jucati si atat. Sala o asigur eu, la Baza Siderurgistul. Am nevoie sa stiu cu macar o zi doua in avans. Super ideea Catalin, bravo.
                            Si bineinteles, ca ma bag si eu. Ce credeati?
                            Last edited by lupulucian; 8 December 2009, 09:43.

                            Comment


                            • Vai, vai ce dezmat o sa fie ...
                              Ce ziceti de vineri seara? Sau poate chiar joi?

                              Comment


                              • Saptamana asta dupa-amiaza sunt la munca din pacate. Saptamana viitoare intr-o dupa-amiaza ar fi ok
                                GL-22-TOF

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google