Idei / Propuneri Activitati In Cadrul LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mircea, pana la urma biletul e 30de lei?, pt ca am vazut ca bogdan_1984 este sceptic

    Comment


    • conform articolului, bietul ar fi 32 lei maxim http://www.cinemagia.ro/stiri/poti-v...-de-lei-14232/
      sigpic

      Comment


      • Deci? Nu mai merge nimeni la film? Relu? Viorel?
        N-ati vazut in viata voastra asa ceva. Va garantez asta!

        Comment


        • Hai sa lasam la o parte dusmania si sa ne "duelam" la un fotbal. Vineri Lucian ne poate face rezervare la sala.

          Deschid lista:

          1. i_m_lucius
          2. ...

          Comment


          • Hai sa lasam la o parte dusmania si sa ne "duelam" la un fotbal. Vineri Lucian ne poate face rezervare la sala.

            Deschid lista:

            1. i_m_lucius
            2. gl_mmm
            3. ...

            Comment


            • Hai sa lasam la o parte dusmania si sa ne "duelam" la un fotbal. Vineri Lucian ne poate face rezervare la sala.

              Deschid lista:

              1. i_m_lucius
              2. gl_mmm
              3. tonyx (doar in functie de ora, mai ramane de vazut la ce ora si vad cum ma organizez)

              Comment


              • Cata(tonyx) avem de ales intre: 17.00-19.00 sau 22.00-00.00. Ideea e sa ne adunam suficienti si apoi ne hotaram asupra orei

                Comment


                • eu unul pot in principiu de la 22.00 ca la ora 5 abia plec de la munca si ma duc acasa cat mananc si cu vrermea de akum se face 19.00 pana ajung acolo si cred ca este si situatia multora ce vin de la munca pe la 17.00

                  Comment


                  • Originally posted by gl_mmm View Post
                    Deci? Nu mai merge nimeni la film? Relu? Viorel?
                    N-ati vazut in viata voastra asa ceva. Va garantez asta!
                    si, cum a fost filmul? ai mai venit in bucuresti?
                    eu ma duc la ora 23:30 la 3D sa vad Avatar. Cameron a avut ideea filmului "Avatar" încă de acum 14 ani, însă producţia propriu-zisă a demarat de-abia în 2008, folosindu-se camere de filmat construite chiar de către celebrul cineast de origine canadiană. (sursa realitatea.net)
                    la IMAX biletele erau vandute/rezervate pentru ziua de azi inclusiv cea de maine.

                    LE: biletul a costat 30 lei pentru aceasta ora
                    Last edited by bogdan_1984; 19 December 2009, 22:31.
                    sigpic

                    Comment


                    • Bravo tie, Bogdane! Asa proiectie nu trebuie ratata! Si nu ma refer aici neaparat la scenariul filmului ...
                      Sper sa ajung si eu cat de curand sa vad primul lung metraj in proiectie IMAX din istorie.

                      Comment


                      • avatar imax la Cotroceni

                        Am vazut ieri AVATAR dar nu 3D, ci IMAX!!! Cuvintele nu vor putea nicicum sa descrie senzatia traita. Cele mai bune efecte speciale vazute vreodata de mine. Dar ... mare diferenta intre 3D si IMAX nu este! Ma steptam la mai mult. Oricum, dau nota 10 cu felicitari si recomand oricui.

                        Subtitrarea insa (in 2D), aplicata foarte prost si neinspirat, a fost de toata jena! Practic, a stricat filmul. Mai bine lasau fara subtitrare, pentru ca la asa proiectie, conteaza mai putin subiectul si scenariul, cat efectele speciale.

                        Pretul biletului a fost de 31 lei.
                        Last edited by gl_mmm; 12 January 2010, 21:16.

                        Comment


                        • diferente sunt. de ex: in orice loc ai fi, se vede la fel. decat sa faca dublaj, mai bine ca au titrat. stiam si eu de problema asta cu titrarea. practic au suprapus 2 filme: Avatar si titrarea. ai vazut ce mare este Afi Palace? 7,5 ha parca... module de toale, incaltari, bijuterii, electronice, patinoar, fast food-uri, pesteri pt copii, 25 de sali de cinema, printre care si IMAX.
                          ce meniu ti-ai luat? eu luasem unul dublu, 2 sucuri la 0,5 l si 5 l de popcorn 26 lei, aproape cat un bilet

                          au fost vreo 2 secvente unde am stat incordat, iar pe pers din dreapta am simit-o cand s-a ferit de o grenada iar la sfarsit mi-a zis ca i s-au aburit ochelarii de emotii
                          Last edited by valeriuciprian; 28 December 2009, 11:17.
                          sigpic

                          Comment


                          • Excelent Avatar-ul, l-am vazut si eu tot la Afi Palace din Bucuresti, stie cineva cand se deschide Cinema City-ul din Braila (Carrefour)? sa nu mai merg pentru un 3D la Bucuresti sau Bacau...

                            Comment


                            • Noi nu am anuntat deschiderea cinematografului. Se mai intampla ca dezvoltatorul sau agentul de leasing sa faca previziuni sau sa exprime dorinte care sunt interpretate ca fiind anunturi sau termene limita. Noi nu anuntam decat cand avem macar 75% siguranta ca toate amenajarile si aspectele logistice sunt realizate sau in termen.Acestea fiind spuse, nu pot sa fac un anunt privitor la Braila deocamdata,
                              Citat de pe cinemacity.ro
                              din pacate se mai intarzaie cu deschiderea Cinema-ului
                              Last edited by bogdan_1984; 28 December 2009, 11:15.
                              sigpic

                              Comment


                              • Se va deschide la anul! Si eu zic ca prin martie-aprilie. Asta pentru ca deja a fost gaurit peretele dintre Cinema City si Promenada Mall.


                                Deci, daca se deschide, mircea, un 3d ceva?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google