Idei / Propuneri Activitati In Cadrul LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mie nu-mi place ciorba de burta...si daca mananc la 9 inainte de a pleca de acasa...mananc iar la 11-12?
    sigpic

    Comment


    • Da Bogdan s-a reparat meceveul .Valeriu solutia este simpla: nu mai minca la 9 si mananci cioarba de burta ,sau baremi o platesti ca de mancat o mancam noi. Deschid lista pentru ciorba,primii 6 inscrisi beneficiaza de transport gratuit.OFERTA ,CADOU,CADOU!
      1.DeWiL
      2.

      Comment


      • ciorba

        Ei, daca-i CADOU, atunci ma bag si eu. N-am primit in viata mea ciorba cadou!
        Lista pentru ciorba de burta:
        1. DeWiL
        2. gl_mmm
        3. ...
        Carciuma se cheama "La Nea Jan"!
        Vedem cand mergem ... poate ne gasim intr-o seara !?

        Comment


        • Originally posted by gl_mmm View Post
          Ei, daca-i CADOU, atunci ma bag si eu. N-am primit in viata mea ciorba cadou!
          Lista pentru ciorba de burta:
          1. DeWiL
          2. gl_mmm
          3. ...
          Carciuma se cheama "La Nea Jan"!
          Vedem cand mergem ... poate ne gasim intr-o seara !?
          Pai de ziua ta ti-aduc o oala de ciorba cadou! Numai la mancare ti-e gandul! Omul ala a zis ca transportul e cadou, nu ciorba...
          Pai, daca s-ar organiza duminica pe la 19:00 as veni si eu! VA ROOOOOOOG!

          Comment


          • E bine si mai pe seara dar intrebarea este daca mai gasim ciorba. Il rugam pe Valeriu ,ca tot se plimba prin oras si nu mananca nici ciorba, sa treaca pe acolo si sa se intereseze.

            Comment


            • Nu am bre drum prin zona aia crepusculara...eu mai mult circul prin centru.Si la munca am benzinare doar...si stii cum sunt...sunt premiante la consum urban (numai 10 pe linie )
              sigpic

              Comment


              • Valeriu, vezi ca aici e topic de propuneri. sa inteleg ca propui sa ne platesti benzina pana la "La Nea Jan"?
                sigpic

                Comment


                • Da ma uite sa nu ziceti ca nu propun nimic...propun sa ii platesc eu benzina consumata de dewil (cu masina lui) pana la nent-o jan
                  sigpic

                  Comment


                  • Deci? To be ciorba or not to be ciorba, duminica? Ca unu' nu-i place, altu' lucreaza, altii n-are ...

                    Comment


                    • Oameni buni, voi n-ati auzit de criza financiara?11 lei reprezinta o investitie deja.Dar daca se hotaraste lumea sa facem traba asta ma bag si eu.

                      Comment


                      • daca ma luati si pe mine merg si eu

                        Comment


                        • OFF: RoYskorp, ma tu ori ti-ai luat Logan-ul si nu vrei sa dai de baut, ori ti-ai pus 1.6 16v pe Dacia 1310! Oricum te luam cu noi; esti de-al nostru.
                          ON: Bun, deci no ciorba maine. Sau mai vedem la intalnire.
                          Dar pentru duminica viitoare nu incingem si noi o scrumbie? Ca de ciorba de cartofi, orez, soia (in loc de carne), apa, paie, etc. m-am cam saturat. Vreau peste la grataaaaaar! Bine ca berea au inventat-o de post, din prima. Sau scrumbia se "asezoneaza" cu vin alb? Vedem noi, deci

                          Lista cu participantii la "Peshteala-loganeala de Florii", duminica 28.03.2010, locatia ...
                          1. DeWill (ideea a fost a domniei sale)
                          2. gl_mmm
                          3. ...

                          Comment


                          • Originally posted by gl_mmm View Post
                            OFF: RoYskorp, ma tu ori ti-ai luat Logan-ul si nu vrei sa dai de baut, ori ti-ai pus 1.6 16v pe Dacia 1310! Oricum te luam cu noi; esti de-al nostru.
                            ON: Bun, deci no ciorba maine. Sau mai vedem la intalnire.
                            Dar pentru duminica viitoare nu incingem si noi o scrumbie? Ca de ciorba de cartofi, orez, soia (in loc de carne), apa, paie, etc. m-am cam saturat. Vreau peste la grataaaaaar! Bine ca berea au inventat-o de post, din prima. Sau scrumbia se "asezoneaza" cu vin alb? Vedem noi, deci

                            Lista cu participantii la "Peshteala-loganeala de Florii", duminica 28.03.2010, locatia ...
                            1. DeWill (ideea a fost a domniei sale)
                            2. gl_mmm
                            3. ...
                            Nu-i corect! Cu ciorba de burta cum ramane? Am salivat toata saptamana ca acuma sa zici ca-mi dai scrumbie saptamana viitoare?

                            Comment


                            • Sandel ,ciorba de burta te lasam pe tine sa o programezi pentru ca programul tau este mai cu probleme.

                              Comment


                              • Ma retrag de la marea peshteala,oricum eram numai doi, duminica plec la tara sa-mi aduc produse ptr Pasti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google