LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by andrrei_ro View Post
    Valeriu e cumva 13 jar? Baiatu` care sta in port langa trans`pec si`l vad mereu )
    Andrei tu cumva ma urmaresti?
    Telecomanda aia e pentru player-ile Blaupunkt, nu prea o folosesc in oras, dar afara e buna
    Valeriu, uite ca am postat ca sa-ti aduc aminte si nickul :P , scuze ca intru asa rar pe forum, no time...
    Misto intalnirea in afara de incidentul cu conserva de porc.VW...Traim in Romania, ce vreti...
    Last edited by valeriuciprian; 21 July 2008, 13:07.

    Comment


    • Xcut77...Da...Am fost sincer...Nu iti mai stiam nick-ul...si te asteptam in continuare la intalnirile noastre...
      dany_6900...Ai gresit sectiunea dar iti voi raspunde pe mess la cerinta ta...:0 te rog sa postezi la discutii generale sau la My Ride-ul tau
      sigpic

      Comment


      • Xcut77 la trans pec acolo lucreaza tata..Si trec zilnic pe acolo..Te`am vazut de multe ori pe tine..Dar mai ales masina o vad zilnic

        Comment


        • Salut prieteni.
          Forumul asta nu era parca intalnire loganisti? Sau nu?
          Discutiile offtopic...........Ce facem cu ele?

          Comment


          • Bine ai revenit printe noi

            Ceva problemee? Lucian iesti in Galati ?

            Comment


            • Da tata Nikolas, nu se simte? Dulceata de 1.6i tunat pe strazi? Si multumesc pentru urari.

              Comment


              • E gata pana aici v-a fost...S-a intors seful
                Eu ca sa ma scuz putin am incercat sa tin sectiunea cat de cat la locul ei...Daca am reusit apreciezi tu daca nu baga tare si delete pe aici
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by valeriuciprian View Post
                  E gata pana aici v-a fost...S-a intors seful
                  Eu ca sa ma scuz putin am incercat sa tin sectiunea cat de cat la locul ei...Daca am reusit apreciezi tu daca nu baga tare si delete pe aici
                  Lasa tata, ca este bine. Te pricepi. Ai mai facut asta si inainte cumva ?
                  Bine mai este acasa.

                  Comment


                  • Bine ai venit lucian! Pozele de deasupra muntilor pe care le-ai trimis parca erau facute din avion!!!!!!!!!!!!
                    ce munti erau aia?
                    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                    Andreea Trifu

                    Comment


                    • Originally posted by iashca View Post
                      Bine ai venit lucian! Pozele de deasupra muntilor pe care le-ai trimis parca erau facute din avion!!!!!!!!!!!!
                      ce munti erau aia?
                      Muntii Apelinni din Italia( Alpii mai mici in traducere ) si intr-adevar au fost facute din avion. Multumesc nea Iashca de urare

                      Comment


                      • Salutari de la LOGAN CLUB BRASOV
                        L.C.Bv. Va transmite salutari, zile senine la intalniri si spor la tunning.
                        Attached Files
                        Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                        Comment



                        • Valeriu ce spui, nu facem si noi asa ceva?

                          Comment


                          • Iti raspund dincolo .
                            sigpic

                            Comment


                            • Prietenii din GALATI, vedeti ca NIKOLAS_BNM e dat disparut, se pare pentru totdeauna.Ce a mai ramas, decat un id de mes nikolas_bnm.

                              Comment


                              • Suntem off tipic pana apare Lupulucian de la munca ...Dar...Dezvolta putin...Cum adica e dat disparut?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google