LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire loganclub Galati, Duminica , ora 11,00 , intrarea auto Stadion Dunarea.

    Tibi, sincer nu stiu unde ai putea gasi, dar am sa caut si eu. Cred ca este o chestie customize, facut si vazut daca merge. Caut, cum am zis.

    Comment


    • shafu shi fashi ???
      Ma urmaresti in trafic ??
      Interesanta kestie cu flame thrower dar nu cred ca lunganu scoate destule gaze nearse ca sa zici ca le aprinzi la evacuare pe toba finala.
      Doar sa pui tu un sistem care sa mai evacueze un gaz care poate fi aprins si controlat de presiunea pe evacuare.

      Comment


      • Auzi? Ai reactionat destul de bine, adica repede. Altiii, la al treilea rand de flashuri abia se uita in oglinda. Inclusiv eu.

        Comment


        • Am mai intalnit si eu unul azi...Dar a reactionat de la al treilea claxon...
          sigpic

          Comment


          • Mai sincer cam 70 la suta din carburant se foloseste prin ardere restul zoboara pe evacuare asa se intampla la orice masina oricat de performanta ar fi ea asa ca sper sa fac ceva cu flame-urile
            DRIVE LIKE A DEVIL FEEL LIKE A GOD !!!

            Comment


            • Originally posted by tibi_16mpi View Post
              Mai sincer cam 70 la suta din carburant se foloseste prin ardere restul zoboara pe evacuare asa se intampla la orice masina oricat de performanta ar fi ea asa ca sper sa fac ceva cu flame-urile
              Tibi, muta discutia asta pe Generale sau pe Urmatoarele investitii ale galateanului cu Logan.

              Intalnire loganclub Galati, duminica, ora 11,00, intrarea auto stadion Dunarea

              Comment


              • Shafu pot sa vin si fara AUTO ????
                Ca trimit masina in deplasare la munci agricole pentru o saptamana

                Comment


                • Ma, Dexter tu vrei sa bei o bere asa-i? Se poate, cum nu. Nu esti primul, de altfel

                  Comment


                  • INTALNIRE LOGANCLUB GALATI, DUMINICA, ORA 11,00, STADION DUNAREA

                    Comment


                    • S-a dus si intalnirea de azi. Am fost destui pentru a face si din intalnirea asta o chestie reusita. Mai ales ca nu a mai fost cu lista. Lista am scos-o de saptamana trecuta, tocmai pentru nu parea sa-si mai aiba rostul. Dar am crezut, chiar si fara lista, ca veti considera, intr-un fel sau altul, sa va declarati intentia de a participa sau nu la intanire. Ideea a fost sa nu mai facem lista, nu sa nu postati daca veniti sau nu. Cam atat legat de subiectul asta.
                      Am avut un oaspete de marca, Dan Gutu, Focsani. Speram ca am reusit sa fim gazde pe masura loganclubului Galati. Si stii cum se zice, data viitoare...................... La Piatra neamt, Dane, data viitoare?
                      Si acum pozele....
                      Attached Files

                      Comment


                      • Foarte frumos la intalnire. Chiar imi era dor.
                        Numai de bine si respect pentru dan.Gutu - oaspetele nostru astazi - care este un baiat deosebit.

                        Comment


                        • Mi-a facut o deosebita placere sa ma aflu printre voi ! Niste baieti de nota 10 cu felicitari ! Numai bine!
                          LOGAN--> <--TOYOTA

                          Comment


                          • Frumoase pozele.... Imi pare rau ca nu sunt in oras.... Cred ca ratez si urmatoarea intalnire.
                            La Piatra Neamt am ajuns doar putin pe fuga, planurile de conediu s-au amestecat, traseul l-am facut pana la urma complet, dar mult mai repede decat vroiam initial. Am trecut si prin Sovata (miercuri ), n-am reusit sa mai particip si la alte intalniri
                            Oricum, acum sunt in Tulcea si incerc sa mai caut noi membri si pe aici.

                            .... As fi vrut si eu sa-l cunosc pe D-l Dan Gutu.....
                            GL-22-TOF

                            Comment


                            • Pata de culoare frumoasa ,prin prezenta lui dan gutu!Ne-a facut mare placere sa-l avem printre noi!
                              despre restul absentilor, numai de bine!
                              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                              Andreea Trifu

                              Comment


                              • Iasca absentul a reprezentat Logan Club Galati la Sibiu deci sunt motivat
                                Dar vad ca atunci cand nu sunt eu iar apar scaunele...E ca un facut treaba asta
                                Acum serios...Imi pare rau Dane ca nu ne-am putut revedea dar la piatra Neamt speram sa o facem lata...Oricum felicitari pentru intalnire
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google