LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirea pentru maine.

    Ce spuneti de vechea locatie (PARCAREA DE LA POPESCU) ora10_30?
    1)ady62
    Last edited by ady62; 30 August 2008, 19:21.

    Comment


    • Originally posted by ady62 View Post
      Ce spuneti de vechea locatie (PARCAREA DE LA POPESCU) ora10_30?
      1)ady62

      Ady, cred ca este prea tarziu sa schimbam locatia. Poate data viitoare. Ne gandim mai din timp.
      Ramane tot Stadionul Dunarea, ora 11,00

      Comment


      • Salutari! Bineinteles ca-mi voi face si io aparitia. Of, cu pescuitu' asta...Tre' sa spal masina... Vedeti cate probleme am?

        Comment


        • Si chiar ma gandeam la Renalut Master cand ai scris... Parca auzisem de el da' nu-mi dadeam seama ce este. Acum mi-am adus aminte
          Sa faceti muuuulte poze si pentru absenti.
          Offf Doar ce am aflat ca duminica viitoare trebuie sa plec la Tulcea. Asa ca....
          GL-22-TOF

          Comment


          • Am fost si astazi destui...... A trecut atat de repede ca nici n-am realizat ca mai trebuiesc facute si poze. Am rugamintea la ceilalti ,, fotografi " sa posteze pozele de azi.
            Pana atunci , ale mele.....
            Attached Files

            Comment


            • A fost faina si intalnirea de astazi ,s-au schimbat vitrinele de bord, s-au mai ascuns firele electrice neestetice ,s-au mai schimbat pareri, opinii si cam atat(mai sunt locuri pentru intalnirea de la Piatra Neamt). Si bine-nteles pozele.
              Attached Files

              Comment


              • Lucian, ai rezolvat ceva cu stropitorile de parbriz?
                GL-22-TOF

                Comment


                • Nu Dane. Se amana pentru saptamana viitoare. Duzele n-au fost gata.

                  Comment


                  • Rog un moderator sa mute discutia noastra la "generale - Galati".

                    Duzele le faci tu? Cu cele de pe capota ce faci?
                    GL-22-TOF

                    Comment


                    • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                      A fost faina si intalnirea de astazi ,s-au schimbat vitrinele de bord, s-au mai ascuns firele electrice neestetice ,s-au mai schimbat pareri, opinii si cam atat(mai sunt locuri pentru intalnirea de la Piatra Neamt). Si bine-nteles pozele.
                      Scuze ,ratacisem una din poze.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Nikolas_bnm
                        Vezi la Discutii generale ce discutam astazi.
                        lupulucian pentru munca depusa.

                        Comment


                        • Nu trebuie neaparat mutata discutia, danielliviu. Se opreste aici. Pana duminica viitoare.

                          Comment


                          • Stimati loganisti galateni,
                            propun ca incepand cu intalnirea ce va avea loc duminica aceasta sa:
                            1. Facem lista ca inainte. ( cei care vin sunt rugati sa posteze daca vin sau nu...Nu fsa zica 2 ca vin si sa apara alti 100 neinscrisi..Asa mi se pare corect)
                            2. Propun ca sa mutam locatia unde a fost inainte de a da caldura si anume PARCAREA DE LA POPESCU
                            3. cei care au venit de`a lungul timpului...ce`i cu voi fratilor? care`s motivele/cauzele lipsei voastre? sa`nteleg ca un club mare am fost doar pt 2-3 intalniri de ochii lumii?
                            sper sa se faca intalnirile care se faceau la inceput...chiar daca era frig de crapau pietrele tot eram 14-15 acolo...acum pauza!!
                            DECI??
                            Last edited by andrrei_ro; 3 September 2008, 22:31.

                            Comment


                            • Nu pot sa promit(lipsa de finante ) dar incerc duminica sa ajung.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • Cristi..Se simte lipsa ta...Ai ceva timp de cand nu ne`ai onorat cu prezenta...Poate reusesti sa ajungi duminica asta..Te asteptam

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google