LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikolas_bnm, nu suntem suparati. Cum am putea fi? Noroc cu nea Iashca. Jos palaria pentru poze. Eu unul sunt dat pe spate. Cele mai interesante instantanee de pana acum de pe forum. Ai fost ocupat azi nea Iashca asa-i? Blitz dupa blitz.

    Comment


    • Originally posted by maus View Post
      Astept urmatoare intalnire , dar pana atunci cine poate sa imi spuna unde gasesc un kit de ambreiaj si pe la ce preturi ???
      Incearca pe pieselogan.Ro. Am luat toata partea fata de la ei. Sunt seriosi si ieftini.

      Comment


      • A fost o mare placere sa va vanez!
        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
        Andreea Trifu

        Comment


        • Ne vedem sigur si saptamana viitoare

          Comment


          • Frumoase pozele multumim ...Nikolas_bnm asteptam berea de la tine bine`nteles
            a fost o intalnire frumoasa

            Comment


            • Felicitari pentru intalnire !
              imi pare rau ca nu am putut ajunge si eu !
              LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
              LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
              LOCUL1 143.9dB (nCID)

              Comment


              • Felicitari pentru intalnire...Din pacate prima intalnire cu Loganistii Galateni(o parte) va fi la Piatra Neamt.
                sigpic

                Comment


                • Super pozele iashca

                  Comment


                  • Frumoasa intalnire. Cu toate ca am fost cam ocupat, am prins "din zbor" cam toate evenimentele.
                    Se vede ca s-a terminat vara .


                    PS. Cine mai are stickere cu loganclub.Ro? Mai vrea si sufleth (alex).
                    GL-22-TOF

                    Comment


                    • PS. Cine mai are stickere cu loganclub.Ro? Mai vrea si sufleth (alex).Posibil sa mai gaseasca cineva vr-unul ratacit prin torpedou,dar cu o singura conditie ;Sa-l lipeasca la Piatra Neamt.

                      Comment


                      • Daca nu gasesti stiker, poti face la magazinul Winmarkt (fostul Modern) etaj 1 sau 2, in capul scarii rulante, la Print Area. Unul singur costa 10lei. Atentie insa sa-l lamuresti foarte bine pe tipul de acolo ca vrei pe interior sau pe exterior. Prima data eu am comandat de interior si mi-a facut de exterior.

                        Comment


                        • Stimati Loganisti,poate stiti poate nu...Cei din Piatra Neamt si cei din Galati organizeaza o intalnire in zona Moldovei.Cine e interesat de distractie si voie buna este asteptat la Piatra Neamt .
                          sigpic

                          Comment


                          • Drum bun in Danemarca, Valeriu! Si sa te intorci sanatos.

                            Comment


                            • O intalnire ceva? Cine a sters lista?

                              Comment


                              • Daca nu zice nimeni nimic zic eu..Sper sa nu deranjez pe nimeni
                                deci..Duminica ora 11 INTALNIRE LOGAN CLUB GALATI, in PARCARE la POPESCU
                                1. Andrrei_ro
                                2.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google