LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mircea...sper ca nu te-ai suparat Daca da ma revansez la Piatra Neamt
    ady_x3m...Un gest frumos dupa cum spunea si AngelRyko e acela sa fi mai mult aproape de soacraSi sa ne vizitezi mai des...Multumim pentru poze.Sony nu fii suparat
    Last edited by valeriuciprian; 6 October 2008, 13:13.
    sigpic

    Comment


    • Ptr emil baiatu cu dci albastru nu mai suna la numaru ala care face remapare ca nu ofera garantie.. Nu se stie ce magarie e ... Bafta

      Comment


      • Originally posted by SoNyKeL View Post
        Mai , angajativa voi fotografu vostru nu-mi mai furati mie oamenii ca ma supar si scot limba la voi
        SoNyKeLsoacra este din Braila
        andy_x3m super pozele

        Comment


        • @mrfler: Emy nu sta pe forum. Nici nu are calculator acasa... Il anunt eu.
          GL-22-TOF

          Comment


          • Sa nu exageram, totusi e soacra:d.
            Ms pentru aprecieri.
            Am dat cuiva un numar de telefon pentru o remapare. Ce a facut acel cineva (imi cer scuze, dar nu am retinut cum il cheama)? Daca te intelegi cu omu si ajungi prin Cta, da-mi un tel sa ne vedem la o cafea.
            Numai de bine
            sigpic

            Comment


            • E vorba de mrfler daca nu ma insel... Si emil vroia si el remapare...Dar...

              Originally posted by mrfler View Post
              Ptr emil baiatu cu dci albastru nu mai suna la numaru ala care face remapare ca nu ofera garantie.. Nu se stie ce magarie e ... Bafta
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by mrfler View Post
                Ptr emil baiatu cu dci albastru nu mai suna la numaru ala care face remapare ca nu ofera garantie.. Nu se stie ce magarie e ... Bafta
                garantie , holograma? Da unde suntem ba baiete aicea in star wars? Aici se merge pe incredere...
                nu acum serios dar nimeni nu are ce garantie sa-ti dea daca gasesti pistoanele in esapament...

                sigpic

                Comment


                • :P las cel mai bine e la doc la bucuresti 350 ron ptr cei de pe forum ... Cat si despre acele pistoane in esapament mias dori sa vad acea putere enorma a motorului

                  Comment


                  • Eu zic sa lasam off`topicul pe sectiunea de intalniri..Daca vrei va mutati pe discutii generale..
                    luci..Da startu la lista

                    Comment


                    • Intalnire loganclub Galati, Duminica, ora 11,00, parcare Popescu

                      Au inceput de la ce s-a discutat la intalnire. Dar totul are o limita asa-i Andrei?
                      Lista....O incepem de azi? E miercuri abia...

                      1. Andrrei_ro
                      2...

                      Comment


                      • Au inceput de la ce s-a discutat la intalnire. Dar totul are o limita asa-i Andrei?
                        Lista....O incepem de azi? E miercuri abia...

                        1. Andrrei_ro
                        2. Gl_mmm, valeriuciprian, lupulucian, nikolas_bnm - PREZENTI VIRTUAL
                        3. ...


                        PS Stickere aduc la urmatoarea intalnire 19.10.2008

                        Comment


                        • Mircea, este vorba de intalnirea loganclub Galati, parcare Popescu, ora 11,00. Ramane asa, fara virtuali. Am stabilit asta de prin vara.
                          Deci....

                          1. Andrrei_ro
                          2....

                          Comment


                          • Sa`nteleg ca o sa fiu singur duminca??

                            Comment


                            • Up cu lista,


                              1. Andrrei_ro
                              2.Cocolino06
                              Last edited by lupulucian; 10 October 2008, 07:09.

                              Comment


                              • Intalnirea loganclub Galati, parcare Popescu, ora 11,00.

                                1. Andrrei_ro
                                2.Cocolino06
                                3. Cosmin(Io_mi_s)
                                4. ...
                                Sigur vom fi mai multi decat se anunta pe lista.
                                Ii barfim pe cei plecati la paranghelie?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google