LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • rere

    Salutare ...Sint din ialomita si am ceva combinatii in galati ...Deranjeaza pe cineva daca vin si eu ?

    Comment


    • Danny_vdf...Esti bine venit printre noi...Nu ii lua in seama pe baieti...Ei mai mult beau apa dar acum se dau rotunzi...Deci duminica in parcare la Poescu la ora 11 ...Daca nu stii unde este imi spui si o rezolvam.
      sigpic

      Comment


      • In parcare la Popescu, ora 11,00. Se spune Popescu pentru ca Popescu da de baut la intalnire. Esti binevenit oricum, daca te cheama Popescu. Toata stima. Acum pe bune, esti binevenit.

        Comment


        • rere

          Multumesc pt accept ...Parcarea aceasta este cumva peste drum de sediul Arabesque?

          Comment


          • mmbru nou

            Laurentiu12,Buna ziua,
            Sunt un nou membru al acestui interesant club si vreau sa va salut pe toti. Am o dacia sadero 1,6mpi si va rog daca stie cineva parametrii testerului pentru ca vreau sa ii fac o verificare la tester deoarece la o deplasare galati iasi si retur ( aprox. 500km) a consumat 7,3l/100km ceea ce este cam mult. Masina este luata in iulie 2008 si are 6500km.Am mai fost la tester si cu Logan-ul care l-am avut in 2005 si ei spuneau ca este in parametrii si el mergea foarte prost si consuma 7,5/100km.Viteza la dplasarea la iasi a fost de 100-130km/h.Deasemenea sper sa pot partcipa la intalnirile voastre chiar daca am sandero si nu logan.Va multumesc.

            Comment


            • Salut laurentiu12 bine ai venit printre noi.. Masina consuma in functie de cat o calci .. Find si noua e inca in rodaj la 6500km .. Testeru mare lucru nare ce sati zica.. Doar daca ai prea multi bani si nai ce face cu ei

              Comment


              • Cat despre intalnire te asteptam duminica la ora 11 in parcare la popescu logan sau sandero? Tot dacie e )

                1.Gl_mmm-eu VIN
                2.Valeriuciprian-eu PAHAR(e)
                3.Andrrei_ro - eu BERG(enbier)
                4.Ady62-eu mahmur dupa o nunta.
                5. Lupulucian - eu Jeleu ( n-am gasit rima )
                6. Nikolas_bnm coordonator sef la pahare si gratare (atat mai era liber)
                7. MrFler - eu cu apa sandoim vinu

                Comment


                • Originally posted by danny_vdf View Post
                  Multumesc pt accept ...Parcarea aceasta este cumva peste drum de sediul Arabesque?
                  Exact. Te asteptam

                  Comment


                  • Originally posted by danny_vdf View Post
                    Multumesc pt accept ...Parcarea aceasta este cumva peste drum de sediul Arabesque?
                    da este peste drum de Arabesque .. Esti bine venit langa noi!

                    gata nu mai vorbesc prea mult ca se considera off-topic

                    Comment


                    • Originally posted by laurentiu12 View Post
                      Laurentiu12,Buna ziua,
                      Sunt un nou membru al acestui interesant club si vreau sa va salut pe toti. Am o dacia sadero 1,6mpi si va rog daca stie cineva parametrii testerului pentru ca vreau sa ii fac o verificare la tester deoarece la o deplasare galati iasi si retur ( aprox. 500km) a consumat 7,3l/100km ceea ce este cam mult. Masina este luata in iulie 2008 si are 6500km.Am mai fost la tester si cu Logan-ul care l-am avut in 2005 si ei spuneau ca este in parametrii si el mergea foarte prost si consuma 7,5/100km.Viteza la dplasarea la iasi a fost de 100-130km/h.Deasemenea sper sa pot partcipa la intalnirile voastre chiar daca am sandero si nu logan.Va multumesc.
                      Ceea ce spui, nu este ingrijorator si in niciun caz, dezastruos. Testerul in mici limite poate sa-ti imbunatateasca performantele. Este mai mult o unealta constatatoare. Dar, detaliem la intalnire duminica. Te asteptam

                      Comment


                      • @danny: exact acolo este.
                        @laurentiu: esti binevenit oricand.
                        GL-22-TOF

                        Comment


                        • tester

                          Multumesc de primire.
                          Cu viteza eu spun ca 110-130km/h nu este prea mult,mai ales ca am mers pe drum european.Cu testerul am vrut sa verific cat de corecti sunt cei de la service ca prima data m-au umplut de stima si respect.

                          Comment


                          • Danielliviu si mrfler, voi nu cititi inainte de a posta? Lasati macar 10 minute sa treaca de la postul respectiv.
                            Discutiile pe tema asta se muta la generale.

                            Comment


                            • Salutam si uram bun venit ultimilor veniti. Macar de ni s-ar alatura cate 2 pe saptamana ...

                              Comment


                              • Salutari din piatra-neamt!! Ce mai fac colegii nostri din Galati?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google