LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lucian acceptam scuzele tale dar doar insotite de douajde flotari duminica viitoare
    Cine baga o lista cu participantii de la intalnirea de azi sa vedem cati am fost...Am impresia ca am batut recordul...Ca in parcare nu prea mai aveam loc.
    sigpic

    Comment


    • Recordul de la strigarea aia generala din mai, nu cred ca va fi bauta vreodata. Au fost atunci 26 de loganuri. Ieri am numarat 15 loganuri, un Sandero, un Fiat si 4 Megane
      Iar in ceea ce priveste flotarile......voi ce credeti? Vise, vise...
      Meganurile de ieri au vrut sa fie o pata de culoare. Pentru asta nu-mi cer scuze. Nu mai conteaza de acum. Important este ca parcarea a fost plina si mai ales important a fost ca ne-am strans din nou ca altadata.
      Last edited by lupulucian; 3 November 2008, 09:24.

      Comment


      • rere

        Salutare ...Am promis un filmuletz :

        Comment


        • rere

          Nu pot sa postez adreasa aia ...

          Comment


          • Inprimul rand MULTUMESC pentru primire,a fost extraordinar.
            Foarte tare intalnirea de ieri unde trebuie sa recunsc m-am simtit foarte bine. Dasemenea foarte buna si a doua parte si totodata si foarte instructiva.Am descoperit bucatari(grataristi) foarte tlentati.
            Lucian vreau si eu un autocolant cu www.Logan club.Ro.Multumesc.

            Comment


            • Lume noua la intalnire pentru Duminica trecuta->

              Comment


              • toamna asta cu atatea culori pastelate a fost la fel de frumoasa ca si intalnirea ce a trecut! Multi, dar culti, asa spuneam eu in lista de la intalnirea ce urma sa aiba loc!
                se pare ca ne prieste din ce in ce mai mult sa ne vedem ! Oaspetii mi-au facut o adevarata placere prin prezenta lor acolo!
                pozele sunt super, iar fotograful oficial nu poate fi decat...Logan club galati, ca tare buni mai sunt cei care ne surprind cu ochiul magic al camerei foto! Parerea mea!
                despre gratarul gustos de dupa, parca ar trebui a-l repeta si pentru cei care nu au fost!
                Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                Andreea Trifu

                Comment


                • intalnire logan club galati

                  Intradevar foarte interesanta intalnirea si chiar mi-a facut o adevarata placere sa ma aflu in mijlocul vostru.Deasemenea si gratarul a fost la inaltime si intradevar trebuie repetat pentru ca repetitia este mama perfectiunii.In rest numai cuvinte de lauda despre loan club galati.

                  Comment


                  • Super intalnirea, super.
                    Salut si eu trupa de la Renault Club Galati.

                    Comment


                    • Se pare ca a fost super tare. Regret enorm ca nu am reusit sa fiu prezent... Poate data vitoare!
                      GL-22-TOF

                      Comment


                      • intalnire loganclub Galati, duminica 09.11.2008, ora 11,00, parcare Popescu

                        Deschid lista participantilor la intalnirea mai sus mentionata...

                        1. Lupulucian
                        2...

                        Comment


                        • intalnire loganclub Galati, duminica 09.11.2008, ora 11,00, parcare Popescu

                          Deschid lista participantilor la intalnirea mai sus mentionata...

                          1. Lupulucian
                          2..Nikolas_bnm (incert,nu las,fricos,scafandru, etc)
                          3.
                          4.

                          Comment


                          • 3. Andrrei_ro (pregatit si pt gratar club )

                            Comment


                            • 4. Danielliviu.
                              GL-22-TOF

                              Comment


                              • rere

                                5. Danny_vdf

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google