LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by lupulucian View Post
    Eu zic sa-i dam lui Nicu, titlul de Asuprit Loganclub Galati. Merge? Scris cu rosu
    Ar merge dar cu conditii:
    1.Diploma tiplata ,scris mare si citet, color sa fie
    2.Semnata de capetenii (si cu fotografii de recunoastere,fata si profil)
    3.Stampilata cu avatarul lui Valeriu
    4.Si o donatie consistenta unt-un cont (de preferabil in Romania)
    5.Poza de grup cu toti din LCG
    6.Gratarul sa fie incins,ca imediat o dam in festivitati.

    Ce saritori sunteti mai capeteniilor , numai la stouuri va ganditi. Trebuie sa va taxez.
    Last edited by Nikolas_bnm; 30 December 2008, 00:05.

    Comment


    • frumos frumos la intalnire ...imi pare rau ca nu am ajuns si eu ..am probat zapada de Lepsa ...:P ...La multi ani ..sa ne vedem cu bine in noul an

      Comment


      • Intrebare-Cum ramane cu intalnirea ?

        Data si locul intalnirii
        Attached Files

        Comment


        • Ady daca tot insisti cu aceasta invitatie la baruletul tau,sa ne faci o cinste onorabila cred ca nu te putem refuza .(nu ar fi frumos din partea noastra,nui asa baieti?) Hotareste ziua , ora si noi venim.

          Comment


          • Noul an se asterne inaintea noastra ca un volum nescris cu 365 de pagini goale.Grupul LoganClub Pitesti va ureaza sa le scrieti numai cu lucruri bune, impliniri si fericire pentru ca la sfirsitul volumului sa-l cititi cu bucurie.
            La Multi Ani!

            Comment


            • "La multi ani!!!!" tuturor loganistilor, din partea colegilor botosaneni!
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • La MULTI ANI...din partea LC NEAMT Va mai asteptam cu drag pe la noi, si ne vedem la urmatoarea intalnire de la IASI.
                Stima si respect ........si un kil cu vin..)

                Comment


                • Anul Nou sa va daruiasca sanatate, pace in suflet si prosperitate pentru voi si familie.
                  "La Multi Ani!"

                  Comment


                  • Ultimele zile ale anului sunt gata sa treaca prin clepsidra timpului! 2009 este aproape sa-si deschida primele file albe, necunoscute. Va doresc sanatate, bucurii si impliniri!

                    Comment


                    • Dragi mei ultimele zile ale anului sunt gata sa treaca prin clepsidra timpului! 2009 este aproape sa-si deschida primele file albe, necunoscute. Membri Logan Club Mioveni va ureaza multa sanatate, fericire si sa aveti parte de bucurii si impliniri pe anul care vine!
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • va doresc un an nou mai bun.
                        p.s. aici am descoperit sosele adevaratate ca la noi is drumuri de tara. mi-au trebuit 12 ore sa fac 800 km in romania si doar 8 ore sa traversez ungaria austria si sa ajung la vicenza (1100km) unde stau.
                        ONLY GOD CAN JUDGE ME
                        http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                        Comment


                        • Multa sanatate si tot ce va doriti in noul an sa realizati.Distractie placuta in noaptea dintre ani si sa nu faceti abuz de "antigel" ca sa parafrazez pe bogdan.La multi ani si sa ne gasim cu bine in noul an

                          Comment


                          • saptamana asta nu se mai organizeaza intalnire?) eu cap de lista:

                            Comment


                            • Anul 2008 a epuizat toate intalnirile .Urmatoarele intalniri pe 2009 incep din 04.01.2009 locatia si ora binecunoscuta. Sa ne revedem in anul nou cu bine.

                              Comment


                              • Originally posted by mrfler View Post
                                saptamana asta nu se mai organizeaza intalnire?) eu cap de lista:
                                Cum sa nu se faca? Duminica de saptamana asta. Maine incep lista, la cumpana dintre ani. Ideea este urmatoarea : n-o facem ca data trecuta, ca de...este prima pe anul 2009? Asa ca de belsug de An nou, cu toate ca se anunta mai auster, acest 2009.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google