LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lucian,de ce nu ai folosit Quote-le? Nu stii s-al folosesti? Valeriu ce faci ?nu ai curajul ?

    Comment


    • multumesc era o gluma .. oricum dati dovada de o intreaga familie

      Comment


      • Nu o spun cu rautate in poze apar la intalnirea d azi dar pe lista nu sunt,imi asum greseala k nu m-am trecut pe foaie sper sa nu se mai repete A si multumesc celor care mi-au sarit in ajutor azi

        Comment


        • frumoasa intalnirea baieti...asa toate celelalte de al`fel..duminica viitoare sper sa ajung si eu...si da luci sunt de acord sa mergem la braila
          luci masina de servici a lui mrfler are nr GL 47 NOY nu 07...iar cea personala GL 81 BYA

          Comment


          • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
            Lucian,de ce nu ai folosit Quote-le? Nu stii s-al folosesti? Valeriu ce faci ?nu ai curajul ?
            Nicule, ai curaj sa te legi QUOTE? Tocmai tu? Nu stii ca nu se da QUOTE la ultimul post?

            Originally posted by gheorgngv View Post
            Nu o spun cu rautate in poze apar la intalnirea d azi dar pe lista nu sunt,imi asum greseala k nu m-am trecut pe foaie sper sa nu se mai repete A si multumesc celor care mi-au sarit in ajutor azi
            George, erai pe lista. Problema a fost la mine. S-a reparat. Sincer imi place sa vad ca sunteti atat de interesati de lista aia. Inseamna ca a fost o idee buna. De acum incolo va fi permanenta.

            Comment


            • Super interesanta intalnirea de azi...sunt si eu sunt de parere sa mergem la cei din Braila la intalnire...
              gheorgngv...nu te supara...probabil a fost vorba de o scapare
              Si...bun venit lui Aurelian la intalnirile nostre.
              Iasca...da super aparatu tau foto
              Nicu...stii de ce nu are ursul coada?
              Last edited by valeriuciprian; 18 January 2009, 19:09.
              sigpic

              Comment


              • ai avut dreptate Ciprian a fost super la intilnire chiar ai ce invata pacat ca a fost rece , promit sa mai vin , asta in functie de cum lucrez , va doresc numai bine tuturor loganistilor[si nu numai]

                Comment


                • aurelian, nu ai poza tu cu masina?
                  imi pare rau ,ma voi revansa tura viitoare,scuze!
                  Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                  Andreea Trifu

                  Comment


                  • Asa cum am promis, vine si clipul filmat azi. In completarea condicii de prezenta. .


                    Mea Iashca, multumiri pentru ajutor. Postez acum si tutorialul.
                    Last edited by danielliviu; 19 January 2009, 01:23.
                    GL-22-TOF

                    Comment


                    • Salutare tuturor!
                      Nu sunt nou pe forum dar imi gasesc timp destul de greu pt a urmari discutiile de aici! Mi-ar place sa particip si eu la intalnirile voastre, in functie de timpul liber si de vremea de afara! O parere si o opinie in plus nu strica nimanui, nu-i asa?
                      In rest numai de bine!!!

                      Mare e gradina Ta Doamne;
                      Poarta e deschisa, dar toti sar gardul.

                      Comment


                      • bun venit,tati cipi-! te asteptam printre noi.sunt sigur ca vei gasi putin timp duminica de la 11, sau mai bine zis"duminica in familie" cu logan club galati!
                        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                        Andreea Trifu

                        Comment


                        • Bun venit pe forumul Logan Club Tati Cipi- ,te asteptam si la intalniri in parcare la Popescu.

                          Comment


                          • Bine ai venit printre noi. Daca nu esti nou pe forum, inseamna ca stii regulile si cum sa ne gasesti. Pareri, daca nu poti veni la intalnire, poti posta pe sectiunea noastra de la Galati. Daca vii, este si mai bine.

                            Comment


                            • Cea mai tare Loganiada din tara --Braila-Galati & Galati-Braila--

                              Salut, la initiativa lui Lucian a se vedea aici http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=107 va asteptam si daca vreti incepem lista http://www.loganclub.ro/forum/intaln...a-t9512p6.html CEA MAI TARE LOGANIADA

                              Comment


                              • Desi este luni, incepem sa facem planurile de duminica asta.
                                Asa ca va invit , pe linkul postat de mcdan, sa va faceti publica participarea la intalnirea dubla Braila - Galati, 25.01.2009. Locatia se va stabili in timp util.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google