LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nea iashca da de ce nu pui pozele la Braila acolo? sa va mandriti doar voi cu ele... lasa c atin eu minte ;)
    sigpic

    Comment


    • Frumos si azi ca si alte dati mai vreau sper cand va caldura sa fie cat mai multe intalniri d genu sa nu ne mai gasim la popescu ci la gratar:d Multumim bucatarilor si gazdelor

      Comment


      • nea iashca, te-ai intrecut pe sine. Si repede postate si frumoase. BRAVO.
        In ceea ce priveste postarea lor, acuma ca s-a postat la noi sau la voi chiar ca nu mai conteaza. Ideea este ca deja serverul lui CristiXp este supraincarcat, d-abia duce pe cele existente, asa ca sa ramana pozele intr-un singur loc.
        Pana data viitoare sa va nominalizati fotograful oficial si se aranjeaza lucrurile de la sine.

        Comment


        • foarte frumos..ca de obicei nici nu avea cum sa fie al`fel bravo baieti..asa sa tot fie intalniri..iashca felicitari pentru poze

          Comment


          • foarte frumos dar saptamana viitoare ii asteptam pe cei de la Logan Club Braila la galati sa facem si aici ceva)

            Comment


            • Bravo baieti ,se pare a iesit super tare (grataru) intalnirea Br Gl.Data viitoare sunt primul pe lista .

              Comment


              • Apropos Nicule, toti ti-am simtit lipsa astazi. Pe bune

                Comment


                • Nicule, ai ratat un gratar pe cinste. Data viitoare te punem noi singuri in lista... nu mai acceptam amanari...
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • Pentru Cipri...stie el...apropo despre aparat...http://www.loganclub.ro/forum/showpo...6&postcount=96
                    Last edited by McDan; 26 January 2009, 00:22. Reason: Viteza de dactilo....sory

                    Comment


                    • Merci Dane,am vazut
                      Galateni...da voi la intalnirea din Galati ce ati mai facut?Ati plecat dupa ce am plecat noi spre Braila?
                      sigpic

                      Comment


                      • Am ramas eu cu Nicu în rest, nimeni.

                        Comment


                        • Intalnire loganclub Galati, duminica, 1 februarie, ora 11,00, parcare Popescu

                          DIn ciclul ..nu lasa pe maine ce poti face astazi, deschi lista participantilor de duminica asta.

                          1. lupulucian
                          2....

                          Comment


                          • Iar?...bine...hai ca vin...

                            1. lupulucian
                            2. valeriu ciprian
                            sigpic

                            Comment


                            • Intalnire loganclub Galati, duminica, 1 februarie, ora 11,00, parcare Popescu


                              1. lupulucian
                              2. Valeriu ciprian
                              3. Nikolas_bnm

                              Comment


                              • Ma da' frumos oras aveti. Am avut azi treaba in Portul Bazinul Nou si imi pare rau ca nu am apucat sa vad mai multe prin oras pentru ca am fost pe fuga. Cel mai mult imi pare rau ca era inchisa faleza, chiar as fi vrut s-o vad. Imi place ca la voi nu e aglomeratie si se circula decent fara dobitoci care sa-ti taie fata, fara idioti care claxoneaza inainte cu o secunda inainte sa se puna verde. Daca mi-as gasi ceva de lucru acolo chiar nu as sta pe ganduri. Va salut si va doresc numai bine.

                                P.S. M-a depasit un nene asa din scurt peste linia continua si chiar ma gandeam: "uite ma ca si aici sunt", dar cand i-am vazut nr., surpriza, era de Bucuresti.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google