LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da,da vremuri calde cu ....gratare

    Comment


    • Intalnirea din 22.02.2009.

      Valeriu, din cauza frigului a inceput sa ''frece'' zona cu o culoare fosforescenta ca sa poata fi detectata mai repede in caz de avarie.
      Attached Files

      Comment


      • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
        Ady, ai de dat doua spe beri ,pentru calitatea ''NASPA'' a unor fotografii.
        Nu vine ea, caldura ,o-sa cautam umbra cu berea rece in mana si gratarul dupe noi.Na ,sac,frigule .
        Ce sa-ti spun Nicule, mai ai si pretentii.
        Attached Files

        Comment


        • Frig domle , frig. Cred ca atragem frigul si caldura cu locatia noastra. Frig si curent iarna si cald de mori vara. Cum nu se poate mai bine.
          Bun venit printre noi , noilor membri , vlad codrescu si baubaugtc.
          Nicule, te descurci foarte bine. Lasa carcotasul sa spuna ce-o vrea el. Ady te descurci foarte bine, lasa-l pe celalalt carcotas sa zica ce vrea si el.
          Hai ca a fost fain si astazi. Cu frigul nu stiu ce-o sa facem....
          Last edited by lupulucian; 22 February 2009, 17:58.

          Comment


          • Mi se pare mie sau am vazut azi la Braila ...parca ceva de genu....GL-06-YKI ...doamne cred ca nu am vazut bine...

            Comment


            • nu mcdan, nu mai e gl-06-yki, a zis ca se muta la noi deci acum va fibr-06-yki.

              deci va furam un membru.

              pana la urma, tot la noi vin toti
              sigpic

              Comment


              • frumos azi...multa lumeeee ...hai cu primavara , sa ne incalzim nitel

                Comment


                • Da baieti super intalnirea...din pacate am fost nevoit sa fug pana la Braila in prima parte a intalnirii unde m-am intalnit si de cu baietii de acolo...si bineinteles ca si acolo era show mare
                  Bun venit inca o data noilor veniti si sunteti asteptati oricand la intalnirile noastre
                  In rest...o remapare,o gluma,o discutie...ce sa mai spun ...voie buna
                  sigpic

                  Comment


                  • Salutare tuturor !
                    Sunt Cezar din Galati , posesorul unui veritabil Laureat Plus 1,4 MPI.
                    La ce perioade faceti voi intalnirile astea ? M-ar interesa si pe mine o astfel de intrunire
                    de loganisti. Vad ca pe ultima am ratat-o ; asta e , asta inseamna sa fii incepator...

                    Comment


                    • Salut Cezar...duminica de duminica sunt intalnirile la ora 11 locatia cred ca o stii daca nu vizioneaza pozele si iti dai seama
                      Bun venit.
                      sigpic

                      Comment


                      • Veritabil Laureate Plus? Atunci, cum arata unul fals?
                        Esti binevenit Cezar. Aici gasesti detaliile intalnirilor noastre. Saptamana de saptamana

                        Comment


                        • Multumesc baieti , o sa incerc sa iau si eu , pe cat posibil , parte la aceste intruniri.
                          Cat despre locatie...piece of cake.
                          O saptamana cat mai placuta !

                          Comment


                          • Originally posted by lupulucian View Post
                            Frig domle , frig. Cred ca atragem frigul si caldura cu locatia noastra. Frig si curent iarna si cald de mori vara. Cum nu se poate mai bine.
                            Bun venit printre noi , noilor membri , vlad codrescu si baubaugtc.
                            Nicule, te descurci foarte bine. Lasa carcotasul sa spuna ce-o vrea el. Ady te descurci foarte bine, lasa-l pe celalalt carcotas sa zica ce vrea si el.
                            Hai ca a fost fain si astazi. Cu frigul nu stiu ce-o sa facem....
                            Lucian,sa inteleg ca dai tu cate un rand de :rachiu,vin,ceai ,etc la carcotasi si restul colegilor mai frigurosi care participa la intalniri cu regularitate?
                            Valeriu a vandut ceaiul pe care ni-la promis la Braila (si venisem pregatit ,pahar,cana ,halba ,carafa ,si nu in ultimul rand PIPETA )
                            PS . Obligatoriu, sa fie fierbinti.
                            Last edited by lupulucian; 22 February 2009, 21:36.

                            Comment


                            • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                              Ady, ai de dat doua'spe beri ,pentru calitatea ''NASPA'' a unor fotografii.
                              Originally posted by ady62 View Post
                              Ce sa-ti spun Nicule, mai ai si pretentii.
                              Las' ca vine el nea Iascha si va lamureste pe amandoi

                              Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                              Valeriu a vandut ceaiul pe care ni l-a promis la Braila (si venisem pregatit ,pahar,cana ,halba ,carafa ,si nu in ultimul rand PIPETA )
                              PS . Obligatoriu, sa fie fierbinti.
                              Ceaiul acum l-am aruncat in chiuveta si am spalat termosul...ca am uitat de el...Lucian a primit ceai...
                              Ultima fraza...motiv de cearta
                              Last edited by lupulucian; 22 February 2009, 21:35.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by valeriuciprian View Post
                                Las' ca vine el nea Iascha si va lamureste pe amndoi


                                Ceaiul acum l-am aruncat in chiuveta si am spalat termosul...ca am uitat de el...Lucian a primit ceai...
                                Ultima fraza...motiv de cearta
                                Motiv de cearta ,hmm,? Cine cu cine ,de unde si pana unde ? Si daca vine Iascha ce se intampla ? Aveti grija sa mai treceti unul la portiile fierbinti ,nu cred ca va refuza.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google