LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirea LcGL din 01.03.2009

    Si ce doua''soacre'' facandu-l tot una cu pamantul pe...........,urmatorul sunt eu,promisiunea a fost facuta astazi.
    Attached Files

    Comment


    • Intalnirea LcGL din 01.03.2009

      El e George,unul din colegii noi veniti,imi cer scuze ca nu am putut sta mai mult sa pot face si celuilalt fotografia de prezentare.

      george_apj
      Attached Files

      Comment


      • Florinred da-mi nr de telefon al baiatului cu ledurile (nr meu de telefon este 0744699844).Multumesc.

        Comment


        • salutare dragi colegi galateni!!!....am si eu o rugaminte cine stie de unde as putea sa achizitionez 2 oglinzi de MCV la mina a doua, manuale caci pe forum nu am gasit nimik si am ceva timp de cind caut.
          bani jos sau schimb +diferenta!!
          astept un raspuns si de ce nu......o oferta!!!!!
          apropo am 2 proiectoare valeo cu tot cu suporti si becuri,cine e interesat!!!
          multa bafta!!!
          sigpic

          Comment


          • Frumoasa intalnire, cand faceti si gratar sa stiti ca vin si eu. Bebelusha mea a verificat niste arcuri si amortizoare pe acolo si, cum i-a placut ce a gasit acolo a decis ca vrea sa plece cu acea masina.
            Attached Files
            Zambeste, maine poate fi mai rau!

            Comment


            • domnule lupu lucian poate imi explicati si mie semnificatia cuvantului "ghicelul".
              offff gramatica asta ma omoara

              in fine..una peste alta frumoasa intalnire...cald lume multa..impresionat fff placut de masina lui tiby..
              florine te`au prins la inghesuiala sefii azi
              in rest o saptamana buna tuturor

              Comment


              • Offtopic inca o data: ghicelul este o specie inrudita cu ghiocelul. Intai iese ghicelul si abia apoi ghiocelul. Ce , nu stiai? Atunci, ce va mai invata la scolile astea, in zilele de azi ?
                Si, tu Andrei, tocmai ai iesit castigator al intalnirii de duminica viitoare. Ai sa vezi duminica ce ai castigat. Stim doar eu si Valeriu.
                Hai ca a fost faina rau de tot, intalnirea de azi. Abia o astept pe cealalta. In special gratarul.

                Comment


                • tu cu valeriu? hmm..vin cu intariri..ca nu se mai poate..deja e prea mult..faceti abuz

                  Comment


                  • Sa o luam pe rand...
                    Originally posted by vasile78 View Post
                    Repede ati mai fugit!
                    Bun venit in randul nostru...am plecat la un suc la bac.

                    Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                    Vreme insorita,colegi noi,musafiri din Vn,IL(BZ?)
                    Baiatul din Buzau nu a venit.
                    Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                    Bun venit noilor colegi Loganisti,si tineti aproape (nu pe langa sefi) (sunt periculosi)
                    Nu instiga la violenta
                    Originally posted by dragosvintila View Post
                    salutare dragi colegi galateni!!!....am si eu o rugaminte cine stie de unde as putea sa achizitionez 2 oglinzi de MCV la mina a doua, manuale caci pe forum nu am gasit nimik si am ceva timp de cind caut.
                    bani jos sau schimb +diferenta!!
                    astept un raspuns si de ce nu......o oferta!!!!!
                    apropo am 2 proiectoare valeo cu tot cu suporti si becuri,cine e interesat!!!
                    multa bafta!!!
                    Slabe sansele ...inspre zero chiar.Continua te rog la discutii generale.

                    Originally posted by cory View Post
                    Frumoasa intalnire, cand faceti si gratar sa stiti ca vin si eu. Bebelusha mea a verificat niste arcuri si amortizoare pe acolo si, cum i-a placut ce a gasit acolo a decis ca vrea sa plece cu acea masina.
                    Fii cu ochii pe forum si te asteptam cu drag

                    Originally posted by andrrei_ro View Post
                    domnule lupu lucian poate imi explicati si mie semnificatia cuvantului "ghicelul".
                    offff gramatica asta ma omoara
                    Folosestia cu incredere functia Report

                    Frumos frumos...baieti si masini ca la balamuc ce mai e din ce in ce mai bine
                    Andrrei esti pe lista
                    Multumim Nicu si Ady pentru poze.
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • Andrei conteaza pe mine,,,,vorba ta,nu se mai poate,fratilor.

                      Comment


                      • contez pe florin si pe nicu...rascoala impotriva sefilor..nu se mai poate

                        Comment


                        • Imi cer scuze ca nu am ajuns.......si doar am zis ca nu ma mai trec pe lista, ca daca fac asta nu ajung....s-au ivit niste probleme , normal.....
                          felicitari insa pentru intalnire, bun venit noilor membri !
                          La mai mare !

                          Comment


                          • Te iertam de data asta, cosmin. Te asteptam, insa, data viitoare

                            Comment


                            • Intalnire LCG, 8 martie, ora 11.00, parcare Popescu / Stadion

                              Deschid lista de duminica asta, atat de insemnata.
                              Cu o remarca doar, spre bucuria lui Florin, duminica asta se lasa cu gratar si alte de-alea


                              1. lupulucian
                              2....

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google