LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc frumos de primire, speram la cat mai multe intalniri faine impreuna
    La cat mai multe idei si chestii constructive, garnisite cu un pic de bere fara alcool, putin fum de gratar si multa voie buna ( abia astept si partea asta, din urma)

    @andrrei_ro: m-ai pus pe ganduri .. Andrei si mai cum ?
    In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

    Comment


    • bun venit razvan si te mai asteptam la intalniri

      Comment


      • Originally posted by valeriuciprian View Post
        Am inteles Ady...dar de umbra care este in zilele toride nu spui nimic?Asta suntem noi romanii...
        Propune alta zona cu umbra pentru zilele toride.
        Va propun sa facem curatenie... sa luati manusi si saci de gunoi si sa ne apucam de adunat gunoaiele din acea zona. Nu este o gluma si cred ca trebuie tratata ca atare.
        Attached Files

        Comment


        • Este o foarte buna initiativa nea Ady.

          Comment


          • Originally posted by ady62 View Post
            Va propun sa facem curatenie... sa luati manusi si saci de gunoi si sa ne apucam de adunat gunoaiele din acea zona. Nu este o gluma si cred ca trebuie tratata ca atare.
            Nu stiu daca ai glumit, dar ... subscriu! Let me know!

            Comment


            • in ce ma priveste eu voi fi de acord intotdeauna cu astfel de initiative
              ONLY GOD CAN JUDGE ME
              http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

              Comment


              • Vă supun la vot propunerea mea
                .....
                1-ady62

                Comment


                • Vă supun la vot propunerea mea
                  .....
                  1-ady62
                  2-birky
                  ONLY GOD CAN JUDGE ME
                  http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                  Comment


                  • Vă supun la vot propunerea mea
                    .....
                    1-ady62
                    2-birky
                    3-gl_mmm

                    Comment


                    • Vă supun la vot propunerea mea
                      .....
                      1-ady62
                      2-birky
                      3-gl_mmm
                      4. iashca
                      Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                      Andreea Trifu

                      Comment


                      • Din pacate o sa lipsesc din Galati de vineri pana luni si nu o sa va pot da o mana de ajutor.Dar sa-mi lasati si mie ceva de facut pentru data viitoare.Felicitari pentru initiativa.
                        METABOND RULES

                        Comment


                        • imi pare rau ca nu am ajuns la intilnire duminica trecuta si imi cer scuze ca poate nu voi putea sa ajung nici duminica asta dar promit ca pe 14 voi fi sigur daca imi zice si mie cineva unde ne intilnim . Am inteles ca ne intilnim pe 13 la selgros la ora 11 si apoi la garboavele E ADEVARAT?????????/

                          Comment


                          • pe 14.06 la selgros, ora 11,pe 13.06, cand vin baietii din Moldova si... Constanta,ii vom excorta la Garboavele si vom face cu ei gratarul pana la 16.00 apoi... surpriza! urmata de intoarcerea in padure si bairam nocturn!
                            Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                            Andreea Trifu

                            Comment


                            • Intalnire LCG, 7 iunie, ora 10,00, stadion

                              Deschid lista de duminica asta. ar fi bine sa venim cat mai multi ca sa ne aliniem cu totii, referitor la regioanala de peste o saptamana

                              1. lupulucian - 99 RLR
                              2...

                              Comment


                              • Originally posted by iashca View Post
                                pe 14.06 la selgros, ora 11,pe 13.06, cand vin baietii din Moldova si... Constanta,ii vom excorta la Garboavele si vom face cu ei gratarul pana la 16.00 apoi... surpriza! urmata de intoarcerea in padure si bairam nocturn!
                                nea iashca nu am inteles mai nimic deci pe 14 la ora 11 e intilnirea de la selgros iar pe 13 unde este si de unde ii luam pe invitati?????????????si la ce ora?????????

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google