LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu veneau nici ei .Tu nu intelegi ca asa ceva nu se cauta.(ca nu e de senzatie)

    Comment


    • bai faceti dvdu bagatil in sticla si da-ti drumu pe dunare la vale ca eu ma duc la agigea sa-l astept , sa nu cumva sa-l ratez...
      PS da-ti bip cand e... atasatii un steag ceva ca sa nu pescuiesc si alte balarii inutile...

      sigpic

      Comment


      • da dar concursurile de pescuit se pot da cum e acum la tv

        Comment


        • Sony, ce bip? Poti sa iesi la geam de acuma, ca sticla sigur se vede deja. Am bagat un licurici in ea. Ce vrei ? Sunt de moda veche

          Comment


          • dupa mine aceasta regionala a fost o reusita totala s-au incheiat prietenii si mai mult de atat am ajuns sa ne cunoastem noi toti pasionatii de logan de prin partea moldovei. partea cu filmatul nui nimic luci ca trecem noi si peste asta poate face dan ceva pana la urma. sper sa mai fie si altele si le putem organiza chiar un pic mai bine decat acum si poate cu mai mult sprijin din partea autoritatilor sau a sponsorilor

            Comment


            • o super intalnire...nota 10 pt organizare ...
              ps : in pozele puse de demon ...se gaseste un logan cu volan pe dreapta , unicat as spune ... :P
              Last edited by lupulucian; 15 June 2009, 08:55.

              Comment


              • ala e colegul nostru din Anglia

                Comment


                • Bieninteles ca eu eram :P
                  DRIVE LIKE A DEVIL FEEL LIKE A GOD !!!

                  Comment


                  • sincer in afara de seara de simbata mie unul nu mi-a placut trebuia sa fie ceva mai special o plimbare in coloana pe faleza sa nu incurcam circulatia dar asta e nu poti face de toate mai ales in stres.Daca se supara cineva pe mine astept si criticile dar numai fata in fata

                    am asteptat sa vad si eu la tv dupa cite si citi s-au laudat ca poate sa aduca si sa dreaga daca va aduceti aminte la ultima intilnire ca au zis vreo 2 daca poate sa aduca antena ,prima ,dar nimic am stat cu ochii pe televizor toata ziua de ieri si azi dar nimic.poate ca dezamagesc dar cred ca organizarea nu a fost prea buna in sensul asta si daca gresesc imi cer scuze.
                    Last edited by batranul70; 15 June 2009, 18:47. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Nicule, nu prea ai citit forumul ..... S-a spus clar in posturile de mai sus ca televiziunile NU au participat. De fapt au venit, dar au fost dezinteresate de eveniment.
                      Cine a filmat este un amic de al meu, cameraman profesionist.

                      Iar in ceea ce priveste mersul in coloana, ar fi trebuit sa fim in .......coloane de fapt. Nu avem voie sa circulam in coloana decat cu acordul Politiei Rutiere locale. Exista lege in acest sens. Trebuia sa ne impartim in nu stiu cate coloane si se pierdea rostul
                      Last edited by lupulucian; 15 June 2009, 19:14.

                      Comment


                      • batranu70...Am mai spus-o si o repet...o intalnire fara o seara de paranghelie nu are farmec ...pentru ca dupa cum spune si batranul70 intalnirea propriu zisa cu masini nu e cine stie ce ...doar admiri masinile si vorbesti cat ai timp cu ceilalti colegi...deci tot seara dinaintea intalnirii e "baza"...in alta ordine de idei,batranul70, pentru plimbarea de care spui tu faleza mai mult ca sigur trebuia o autorizatie ceva...care costa mult iar cineva in spta Lucian trebuia sa "isi puna pielea" la bataie...deci trebuia sa fie raspunzator pentru orice neregula se intampla pe decursul acelui eveniment.
                        Last edited by valeriuciprian; 15 June 2009, 19:03.
                        sigpic

                        Comment


                        • Multumesc pt replici nici o suparare poate ca nu am fost eu prea receptiv la ce se scrie pe forum cu toate ca daca nu scriu prea mult pe el citesc zilnic posturile de aici din galati si din cit m-am interesat si eu sa mergi cu viteza regulamentara pe o strada chiar daca sunt 20 de masini chiar si cu stegulete si clacsoane nu iti trebuie o autorizatie . E ca la o nunta nu credeti .inca o data imi cer scuze ca deranjez
                          poate ca o sa atrag multe critici dar asta e o sa le suport pe toate chiar daca vin de la loganisti vechi sau noi ca mine INCA O DATA SCUZE DACA AM DERANJAT
                          P.S. DACA NU STIE TOATA LUMEA NU TREBUIA O AUTORIZATIE PT A MERGE CU 70 DE KM PE ORA PE FALEZA SUPERIOARA SI NIMIC DE CHELTUIT IN PLUS CA DOAR NU ERAM EXCORTATI DE POLITIE
                          Last edited by batranul70; 15 June 2009, 20:57.

                          Comment


                          • Din cate am citit si pe thread-ul regionalei, si aici, sunt multe vorbe de bine.
                            Eu m-am simtit foarte bine. Sunt un incepator in LCGL dar intalniera a fost una reusita, .... poze frumoase, invitatii, lumea de acasa ....... totul EXCELENT.

                            Felicitari organizatorilor.

                            Cu plecaciune,
                            cronos_ro
                            GL - 82 - VMD on board

                            Comment


                            • sa ma ierte lupu de off topic... dar unde e poza aia alu demon hunter , aia cu loganu de anglia? sau era caterinca si acum m-am facut , de cacao?

                              sigpic

                              Comment


                              • E aici ,ba nu-i aici.

                                Cu mersul pe jos te cred ,dar cu cu soricelul ce ai ? ? ?
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google