LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • era pe langa mine asta , ca am vazut ca umblau ``bagabontii`` la numere

    sigpic

    Comment


    • esti tare nicule ai fost singurul care a pozat un logan cu volan pe drepta si se vedeca nu e trucata BRAVOOOOOO

      Bravo domnul nicu grataragiu esti primul si poate singurul care ai fotografiat loganul cu volan pe dreapta SI IN PLUS MAI ARE SI SIGLA CU LCGL
      Last edited by batranul70; 15 June 2009, 21:41. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Originally posted by batranul70 View Post
        .....
        P.S. DACA NU STIE TOATA LUMEA NU TREBUIA O AUTORIZATIE PT A MERGE CU 70 DE KM PE ORA PE FALEZA SUPERIOARA SI NIMIC DE CHELTUIT IN PLUS CA DOAR NU ERAM EXCORTATI DE POLITIE
        uite Nicule aici...http://www.clubkia.ro/viewtopic.php?f=44&t=3990&start=0 .ce zici? Coloana Kia Club in Brasov. Cred ca in Brasov este in vigoare alt cod rutier. Sau o fi de vina marca auto? Ca-i din Asia?

        Si inca ceva...coloana a fost in plan sa stii, dar Dan ( danhonda ) ne-a avertizat de regulile pentru asa ceva.

        PS: uite si aici ...http://masini.ro/stiri-auto-regulame...rutier-343.htm , pe la mijloc, citez ,, ...Potrivit regulamentului, numai masinile in care se afla presedintele tarii, presedintele Senatului, presedintele Camerei Deputatilor si prim-ministrul sunt insotite de echipaje ale politiei rutiere. In situatii deosebite, care impun deplasarea in regim de urgenta, aceste echipaje ii pot insoti si pe ministri sau pe omologii straini ai acestora, precum si pe sefii misiunilor diplomatice.

        Candidatii la functia de presedinte al tarii au dreptul, la rindul lor, dupa validarea candidaturii, sa fie insotiti, pe timpul campaniei electorale si numai pe raza localitatilor unde au loc activitatile electorale, de politia rutiera. "
        Last edited by lupulucian; 15 June 2009, 21:51.

        Comment


        • hai sa lasam asa cum a fost daca invitatii s-au simtit bine cineva trebuie sa cedeze dar una peste alta pe 13 a fost super distractie si voie buna

          Comment


          • Originally posted by batranul70 View Post
            esti tare nicule ai fost singurul care a pozat un logan cu volan pe drepta si se vedeca nu e trucata BRAVOOOOOO

            Bravo domnul nicu grataragiu esti primul si poate singurul care ai fotografiat loganul cu volan pe dreapta SI IN PLUS MAI ARE SI SIGLA CU LCGL
            Datimi voie sa rup gura targului si sa va arat unora ca nu cunoasteti membrii LCG dat fiind faptul ca poza e ''facatura'' de la ''Demon''hunter si sa va uitati cu atentie la sigla LCG se va vedea mai bine si atasez o poza original cu masina
            si cine nu e sigur mai am poze si din alte pozitii
            Attached Files
            Last edited by tonyx; 15 June 2009, 22:39.

            Comment


            • ia sa le vedem tony e tare de tottttttt

              Comment


              • inca una pe restul le mai caut prin arhina intalnirilor LCG (Dupa cum am mai spus uitativa bine la sigla ca scrie ''dacia'' in loc de logan club si unde este faimosul combinat dupa sigla) dar hai sa nu intram offtopic daca mai vreti dovezi concrete cautati in pozele de la intalniri
                Attached Files
                Last edited by tonyx; 15 June 2009, 23:04.

                Comment


                • deci a fost gandita , premeditata , am zis eu mai sus ca am vazut ca faceati ceva macarii cu numerele dar nu am priceput ce...

                  sigpic

                  Comment


                  • mafioti sony ce crezi tu

                    Comment


                    • Bai voi alta treaba nu aveti? numai de dat pe goarna , din casa , stouri etc daca era surpriza ,trebuia sa ramana surpriza .Cei care au facut comentarii pe aceasta tema sunt amendati cu cate 2 beri reci spre f reci la membrii LcGl . Asta asa sa va treaca pofta de a mai da din casa .

                      Comment


                      • nicule, din cate imi aduc aminte, imi esti dator cu o lada de bere rece spre foarte rece
                        sigpic

                        Comment


                        • na nikule ca tot tu esti dator

                          Comment


                          • bogdan_1984@ Tu crezi ca o sa car naveta dupa mine numai cand i-ti aduci tu aminte ca ai de primit ?
                            Cand a fost pentru consum nu ai venit,(de sarbatori) ,la regionala nu ai venit ,atunci cred ca e randul tau .(pt tepele pe care le-ai dat)
                            Last edited by Nikolas_bnm; 16 June 2009, 20:06.

                            Comment


                            • livrati berea aia in tulcea , ca maine de la 8 sunt cu andy acolo , si o impartim noi frateste cui merita...asta asa ca sa nu va mai certati...

                              sigpic

                              Comment


                              • Auziti, gashca lu papuc voda, va mai las pana maine in offtopic si dupa aia gata. A intarcat balaia. Hai ca va pup pa toti, ca-mi sunteti simpatici

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google