LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe perioada verii

    Parerea mea este ca intalnirile sa se tina vinerea, deoarece multi mai pleaca din garnizoana.

    Comment


    • cu parere de rau dar eu nu pot veni duminica asta ca am sa parasesc orasul

      Comment


      • Intalnirile sa se tina vinerea

        Este propunerea mea şi doresc să supunem la vot
        1-ady62

        Comment


        • Se doreste schimbarea zilei de intalnire ??? Intalnirile sa se tina vinerea
          Este propunerea mea şi doresc să supunem la vot
          1.ady62
          2.Nikolas_bnm

          Comment


          • Pai si le ce va raportati numarul de voturi?
            Puneti si pe cei care nu vor sa se schimbe intalnirea de duminica. Asa castigati de pe acuma nu ? Aveti 2 voturi contra la nimic. Ati castigat, asa-i?
            Am mai avut o tentativa anul trecut de a schimba ziua intalnirii si a rezistat doar o saptamana.

            PS: Nu votez, pentru ca oricum vin, oricand s-ar tine intalnirea.

            Comment


            • Nu esti bannat Nicule.
              In schimb, tu ai deschis lista, tu ai s-o gestionezi, ok?

              1. batranul70
              2. lupulucian
              3. cata29
              4. bgd_49_mun
              5. .....

              Comment


              • Intalnire LC Galati, duminica, 28 iunie, ora 10, stadion

                Pana una alta si pentru ca este miercuri, deschid lista de duminica asta.

                1. lupulucian
                2...


                PS: Nicule ( batranul ) gestionarea listei presupune tot ( banii si mancarea ). Doar nasu la nunta strange banii si nu-l intereseaza mancarea. Din acest motiv te-am rugat, fiindca te-ai bagat, sa te ocupi de tot.
                Last edited by lupulucian; 24 June 2009, 10:02.

                Comment


                • Intalnire LC Galati, duminica, 28 iunie, ora 10, stadion
                  Pana una alta si pentru ca este miercuri, deschid lista de duminica asta.

                  1. lupulucian
                  2. iashca
                  Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                  Andreea Trifu

                  Comment


                  • --------------------------------------------------------------------------------

                    Se doreste schimbarea zilei de intalnire ??? Intalnirile sa se tina vinerea
                    Este propunerea mea şi doresc să supunem la vot
                    1.ady62
                    2.Nikolas_bnm
                    3.cata29 mai bine joi seara ca cine vrea sa plece undeva cred eu ca pleaca de vineri asa ne gasim joi seara pe la 19-20 mai bem si ceva ca doar e cald

                    Comment


                    • sa inteleg ca din toti membrii lcg doar 4 suntem de acord cu o cotizatie simbolica de 10 ron / luna.sau poate ca va ginditi "eu de ce sa dau daca ma duc la intilnire o data la 2 luni ca sa faca altii gratare din banii mei"?
                      Dragi loganisti poate o saptamana nu vin eu si altii dar mereu ne vom stringe pe rind, nu toti o data, ca poate nu o sa incapem toti la stadion.lista este inca deschisa pt cotizatia de 10 ron/luna.
                      1. batranul70
                      2. lupulucian
                      3. cata29
                      4. bgd_49_mun
                      5. .....

                      Comment


                      • Se mai fac intalniri ? Sunt nou si as vrea sa ma alatur celor din logan club galati?
                        sigpic

                        Comment


                        • Si la subiect dar si off topic!

                          A. Intalnire LC Galati, duminica, 28 iunie, ora 10, stadion
                          Pana una alta si pentru ca este miercuri, deschid lista de duminica asta.

                          1. lupulucian
                          2. iashca
                          3. gl_mmm
                          4. ...


                          B. Lista pentru cotizatia de 10 ron/luna
                          1. batranul70
                          2. lupulucian
                          3. cata29
                          4. bgd_49_mun
                          5. gl_mmm - votez NU!
                          6. ...

                          Ehehe tataie ... aici e treaba serioasa! Zicem asa: 10-15cotizanti x 10lei/luna x 12luni = 1200-1500lei/an
                          Trebuie regandit scopul cotizatiei! Deci, se fixeaza o cotizatie lunara ca sa ce ... sa facem gratare??? Ce dreaq bre, ne-am prostit?
                          Uite aici niste alte scopuri (exemple) pentru a strange o cotizatie intr-un club:
                          i) dupa juma' de an de cotizare, prin tragere la sorti, 2-3 loganisti de-ai nostri primesc cadou din partea LCG cate un plin de benzina
                          ii) se ofera ajutor unui loganist aflat in suferinta reala (accident, boala)
                          iii) se delega 1-2 reprezentanti pentru intalnirile nationale (in ideea reprezentarii LCG in tara si de ce nu chiar in strainatate), suportand clubul o parte din cheltuiala, cu o suma simbolica chiar
                          iv) se cumpara niste scule, dispozitive in comun (chei de ulei, bujii)
                          v) aniversam 100 de intalniri LCG (avem 85 deja)
                          vi) orice chestii care privesc intregul club, stabilite dinainte si de comun acord, si PUSE PE HARTIE

                          Toate astea pot constitui, printre altele, un statut al membrilor cotizanti din cadrul LCG. Daca vorbim de bani, e bine ca lucrurile sa fie foarte clare si simple din capul locului. Adica ceva de genul:
                          - cati mambri cotizanti sunt?
                          - ce se va face cu fondul strans?
                          - cine va hotari cheltuirea banilor si pe ce? - vezi exemple mai sus
                          - calendarul actiunilor pentru viitor (1 an inainte)
                          - cine/cand va da socoteala?
                          Scopul crearii acestui fond trebuie sa fie acela de a intari clubul si relatiile dintre membrii lui, de a crea anumite obligatii si responsabillitati, de a trasa o linie intre ... neshte chestii! Orice club are niste reguli dupa care se ghideaza.
                          Asa vad eu lucrurile. Pana una alta, votez NU!
                          Rog mishtokarii sa se abtina ... ne citeste o lume intreaga!

                          Comment


                          • Dupa cum spuneam si pe topicul inchis ieri...ne facem de ras...ce crede un user nou in speta keket?Ca suntem o adunatura de ciumeti care nu stim sa ne punem de acord...Se pare ca asa e si toate se trag de la bani...char e nevoie de acesti bani?...in fine mai multe vorbim la intalnirea de duminica.Cine poate sa vina sa stabilim ceva bine cine nu sa se supuna majoritatii.
                            Pana acum nu au fost aplicate sanctiuni din partea moderatorilor acestei sectiuni (sper ca nu se interpreteaza iar ca suntel comunisti...bagam pumnul in gura si alte chestii nasoalee) si vad ca se cam calca in picioare unele intelegeri...si mai vad ca una se vorbeste la intalnire...se si face ...dar sustinerea pentru aceste fapte nu e de loc...BRAVO...frumos...foarte frumos...sunt dezamagit total.
                            Intalnire LC Galati, duminica, 28 iunie, ora 10, stadion
                            1. batranul70
                            2. lupulucian
                            3. cata29
                            4. bgd_49_mun
                            5. valeriuciprian
                            6. keket

                            keket te-am trecut pe lista...te asteptam si esti esti binevenitNu lua in seama cele scrise mai sus.

                            gl_mmm acum vad postul tau...mai bine se discuta la intalnire...ca din fata calculatorului multi viteji sunt.
                            Last edited by valeriuciprian; 24 June 2009, 19:52.
                            sigpic

                            Comment


                            • Intalnire LC Galati, duminica, 28 iunie, ora 10, stadion
                              1. batranul70
                              2. lupulucian
                              3. cata29
                              4. bgd_49_mun
                              5. valeriuciprian
                              6. keket
                              7. vivabobo
                              Si daca tot se propun intalniri joi si vineri, eu spun sa le facem luni, marti, miercuri sau sambata.Cred ca aceste lucruri ar fi trebuit sa fie discutate la intalnirea de duminica 21 iunie sau la cea de pe 28 iunie, cu argumente ce sustin schimbarea zilei de intalniri in alta zi, sa se voteze propunerea, sa vedem ce au de spus toti membrii prezenti, si asta era- majoritatea a decis. Ajungem sa facem cate 2 intalniri pe saptamana cu 2 grupuri diferite?Nu doresc sa intru in polemica cu nimeni din club si nu sunt sustinatorul a niciuneia din ,,tabere",doar ca asa consider ca ar fi trebuit sa decurga lucrurile.
                              METABOND RULES

                              Comment


                              • Mai incerc o data ...

                                Intalnire LC Galati, duminica, 28 iunie, ora 10, stadion
                                1. batranul70
                                2. lupulucian
                                3. cata29
                                4. bgd_49_mun
                                5. valeriuciprian
                                6. keket
                                7. vivabobo
                                8. gl_mmm
                                9. ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google