LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Despre "cotizatie" sau cum se va numi ea, sunt de acord.... asa cum se va hotarĂ® la intalnirile viitoare.

    @ lupulucian -> Ce demersuri trebuiesc facute pentru a obtine o legitimatie LCG (cost realizare, vechime, etc.)

    @ ady62 -> votez contra schimbarii zilei de intalnire.
    Last edited by cronos_ro; 24 June 2009, 23:02.
    GL - 82 - VMD on board

    Comment


    • Intalnire LC Galati, duminica, 28 iunie, ora 10, stadion
      1. batranul70
      2. lupulucian
      3. cata29
      4. bgd_49_mun
      5. valeriuciprian
      6. keket
      7. vivabobo
      8. gl_mmm
      9. marian00 daca nu este impotriva cineva
      10. ....

      Comment


      • In sfarsit sunt si eu liber duminica .. Vin.. dar nu stiu in care din liste sa ma trec
        In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

        Comment


        • Intalnire LC Galati, duminica, 28 iunie, ora 10, stadion
          1. batranul70
          2. lupulucian
          3. cata29
          4. bgd_49_mun
          5. valeriuciprian
          6. keket
          7. vivabobo
          8. gl_mmm
          9. marian00 daca nu este impotriva cineva
          10.razv.an

          Te-am trecut pe lista de duminica...esti binevenit la intalnire si discutam acolo.
          Recomand sa va aduceti scaunele ca vom sta la sedinta
          sigpic

          Comment


          • Bun venit, marian00!

            Comment


            • Sa speram ca nu ne va strica ploaia planurile.
              GL - 82 - VMD on board

              Comment


              • Lamuriri ( offtopic )

                Imi cer scuze pentru lipsa de pe forum, de ieri. Pentru mine, ziua asta a avut in jur de 36 de ore.
                Referitor la cele scrise mai sus, eu dau vina pe reculul regionalei trecute, care ne-a tinut in priza vreme de cateva saptamani si acum neavand aceeasi ,, capacitare " starnim valva. Fratilor, inca dinainte de regionala, am spus ( si nu o sigura data ) ca dupa ce se termina nu am sa pot lasa lucrurile asa, in continuare. Am avut ,, rabdare " pana la regionala. N-am comentat, n-am dat cu parul si tot asa.... pentru ca regionala a fost mult mai importanta. Acuma ca a trecut haideti sa ne vedem de treaba noastra. Dar surpriza, nu va mai fi ca inainte. Nu dau detalii aici, vorba lui Valeriu, duminica asta avem sedinta de comitet.

                Asa cum spuneam cateva posturi mai sus, niciunul dintre cei care sub o forma sau alta s-au integrat in acest grup care a condus regionala catre finalizare ( daca a fost un succes / esec , ii las pe ceilalti sa judece ) nu au gasit de cuviinta sa ,, comenteze " actiunea si initiativa mea, de a schimba putin lucrurile in LC Galati. Nu va spune nimic acest lucru ? Si mai mult, ca am pomenit de acest lucru inca de acum cateva saptamani. De ce nu s-a comentat atunci? Inchei aici discutia aceasta, cu remarca urmatoare: Orice discutie de acest gen, VA AVEA LOC doar la intalnire. Nu vreau sa citeasca o tara intreaga , forumul de la Galati si sa creada altceva decat este cu adevarat. Ca urmare, voi sterge orice post nu respecta cele de mai sus. Bineinteles, o sa creada unii, ca acest mod este din stilul pumnului in gura. Nu-i adevarat. Aveti de spus, spuneti la intalniri, fratilor.

                In alta ordine de idei, cronos, acea legimitatie s-a vrut ca o recompensa a participarii, sub o forma sau alta , la regionala. Atat. La momentul respectiv am vrut sa diferentiez asta intre membrii LC Galati. Ca a fost o idee buna sau nu va las pe voi sa decideti.
                Oricum, ideea cotizatiei lunare ( nu cea a lui Nicu / batranul pen tru gratar ) trebuie sa fie implementata. Aprofundam, subiectul asta duminica, ok?

                PS : Schimbarea zilei intalnirii LC Galati este din ciclul ,, Daca merge bine asa, de ce sa n-o schimbam ? Ce rost ar avea sa dublam intalnirile? De ce sa facem doua intalniri saptamanale? Ca sa avem cate 10 masini la fiecare intalnire? Ati uitat cum a fost anul trecut? Nici macar n-au venit toti cei care au votat joia noua zi de intalnire.
                Bineinteles, o sa creada unii, ca acest mod este din stilul pumnului in gura. Nu-i adevarat. Aveti de spus, spuneti la intalniri, fratilor.
                Last edited by lupulucian; 25 June 2009, 08:56.

                Comment


                • Prezent si eu la intalnire,si Mircea sunt de acord cu tine,bravo.

                  Comment


                  • Da, merci Florine!
                    Duminica asta va fi intalnirea cu nr.86! La nr.100 tragem o paranghelie?
                    Ceva, asa ... nu prea discret, dar de neuitat???
                    Attached Files

                    Comment


                    • Mircea ,tu ai sclipiri senzationale de moment ,DAR ,trebuie sa fie si vointa din partea celor care sunt in acest club.(eventual ceva finante,sponsorizari )

                      Comment


                      • dupa cum am mai zis...din cauza muncii si a unor probleme personale nu pot ajunge la intalniri..cum nu am reusit sa ajung de ceva timp va mai dura ceva timp pana voi reusi sa ajung..chiar daca nu am reusit sa particip la regionala nu m`am putut implica sau alte chestii de genu...cand voi putea veni sper ca voi fi primit si ma voi revansa la un gratar pt asta...imi pare rau ca s`au ajuns la discutii de genu` celor citite pe forum...e pacat...

                        Comment


                        • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                          ... DAR ,trebuie sa fie si vointa din partea celor care sunt in acest club.(eventual ceva finante,sponsorizari )
                          Bah, dupa ce ca suntem doar 2-3 care postam cat de cat constant ne mai luam si la mishto intre noi? Si ca sa-ti raspund, uite: eu ma gandeam sa fac un CAR ca sa-mi platesc consumatia la "petrecerea" intalnirii cu nr.100. O friptura si fo 2-3 beri, chiar la o terasa nu neaparat la gratar, la stadion.

                          Comment


                          • imi pare rau canu pot ajunge duminica la intalnire mi-as fi dorit tare mult sa ajun la aceasta intalnire dat fiind faptul ca se va purta o discutie cred eu interesanta pt mine si altii dar poate imi trimite si mie cineva un PM (avand in vedere spusele lui lucian de mai sus) cu ce sa discutat asa in mare si cu deciziile luate in cadrul intalnirii pt ca nu vreau sa raman asape dinafara

                            Comment


                            • vad ca sau incurcat lista de intilnire cu cea pt o cotizatie simbolica dar nu e nimic ma bucur si le urez bun venit noilor membri
                              marian00 si keket.Bine ati venit printre noi

                              Comment


                              • Intalnire LC Galati, duminica, 28 iunie, ora 10, stadion
                                1. batranul70
                                2. lupulucian
                                3. cata29
                                4. bgd_49_mun
                                5. valeriuciprian
                                6. keket
                                7. vivabobo
                                8. gl_mmm
                                9. marian00 daca nu este impotriva cineva
                                10.razv.an
                                11.cronos_ro
                                GL - 82 - VMD on board

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google