LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiu ca e vremea naspa la mare

    Comment


    • Intalnire Logan Club duminica 12 iulie ora 10 la intrarea a doua a stadionului Dunarea.
      1. Razv.an
      2. danielliviu
      3.valeriuciprian
      4.i_m_lucius

      Comment


      • i_m_lucius...bun venit
        sigpic

        Comment


        • imi pare rau dar tura asta nu pot fi prezent parasesc orasul

          Comment


          • MS de urare valeriuciprian, ma tot tin de ceva vreme sa particip si eu......

            sper sa ne lase vremea
            Last edited by i_m_lucius; 10 July 2009, 16:48. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Intalnire ful(geroasa) la propriu si la figurat...am dat drumu la caldura in masina
              Membri cam putini dar dornici de fapte...si au si facut.Las pozele sa vorbeasca
              O saptamana faina si usoara va doresc.
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • Hei lasa-ti..Avem sigle pe phasa 2. E ceva. Nu prea au multe cluburi din tara, asa-i?
                Bine v-am regasit

                Comment


                • bine vam regasit pe toti cam nasol cu vremea si ca ati fost doar cativa la intalnire dar sigla pentru phase 2 e un lucru de apreciat si sper ca cei noi veniti sa nu fie descurajati de mica prezenta pt ca sapt viitoare se cam ingroasa randurile (cel putin asa cred) asta ramane de vazut

                  Comment


                  • "noi venitii" au fost f incantati prin simplu fapt ca exista LCG .... la mai mare, sau mai bine zis la mai multe (intalniri) si la mai multi (membri), eu unu ma bucur ca am mai ingrosat randurile

                    Comment


                    • Bai, da' ce vreme naspa au avut astia acasa!!!
                      Felicitari si bun venit ultimilor membri.

                      Originally posted by i_m_lucius View Post
                      "noi venitii" au fost f incantati prin simplu fapt ca exista LCG .... la mai mare, sau mai bine zis la mai multe (intalniri) si la mai multi (membri), eu unu ma bucur ca am mai ingrosat randurile
                      Daca s-ar ghilimeliza toate micile erori ...
                      Last edited by gl_mmm; 13 July 2009, 07:34. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Originally posted by i_m_lucius View Post
                        "noi venitii" au fost f incantati prin simplu fapt ca exista LCG .... la mai mare, sau mai bine zis la mai multe (intalniri) si la mai multi (membri), eu unu ma bucur ca am mai ingrosat randurile
                        Stai sa vezi cand or veni salbaticii care au fost trimisi la mare ce o iesi...de bine nu de rau
                        sigpic

                        Comment


                        • o sa venim calare pe caluti de mare
                          ONLY GOD CAN JUDGE ME
                          http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                          Comment


                          • Dragi colegi lansam un gratar duminica,asa ca de regasire,ce ziceti?

                            Comment


                            • Florine,la mare ai fost si ai facut o cura de scoici si melci ,acum vrei gratar de LcGl ?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google