LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In legatura cu gratarul de duminica,se aproba. Cei ce doresc poze cu ce s-a intamplat pe la mare sa-mi spuna,ca le dau ieftin: 3 la 10 mii.
    METABOND RULES

    Comment


    • de acord cu gratarul dar sa stabilim de inainte unde il facem sa avem timp sa ne organizam

      Comment


      • Originally posted by lupulucian View Post
        Hei lasa-ti..Avem sigle pe phasa 2. E ceva. Nu prea au multe cluburi din tara, asa-i?
        Bine v-am regasit
        !!! Cand mi-a trimis @razv.an dimensiunile pentru sigla... a uitat sa imi spuna ca vrea sa o lipeasca dupa coltz... poate bagam "LOGAN" mai jos.

        Oricum a iesit bine, sau mai bine decat ma asteptam.

        P.S. In rest s-a potrivit pe lateral?
        sigpic

        207 noir obsidien

        Comment


        • da, s-au potrivit la fix. cea pe spate ar fi trebuit sa fie mai lunga cu 2mm. in rest, vin perfect
          Multumim frumos
          In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

          Comment


          • in consecinta in LCGL un club adevarat de iubitori ai acestei masini , datorita lui razvan care a imprastiat secretul pina la arad , in curind toate masinile din club vor avea sigla ce ne caracterizeaza.

            Comment


            • Luci, testeaza te rog putin piata in legatura cu gratarul de duminica, caci pana acum ai trei dezertori: Florinred, Vivabobo si Tonyx. Se pare ca a mea sotie s-a simtit bine in compania loganistilor care au fost la mare si asteapta cu nerabdare intalnirea de 7 zile.
              METABOND RULES

              Comment


              • baieti sincer m-as baga si eu, dar duminica nu cred ca am sanse sa fiu in localitate.
                ONLY GOD CAN JUDGE ME
                http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                Comment


                • Intalnire la gratar LCG in 19.07.2009

                  Daca duminica asta facem intalnirea la gratar ... lista cu doritori:

                  1. florinred
                  2. vivabobo
                  3. tonyx
                  4. gl_mmm
                  5. ...

                  Comment


                  • Intrebare de baraj...de la ce ora incepe gratarul?
                    sigpic

                    Comment


                    • cat mai dimineata dar undeva la umbra in padure poate pe malul unei ape mai facem un peste ceva asta pt plictiseala si tinem si o intalnire mai indelungata pana seara

                      Comment


                      • Fratilor, bine v-am regasit.
                        O observatie, asa ca de bun re-venit......iar incepem cu liste de gratar? Si tot la intalnire LCG? Nu am stabilit cum o sa facem cu gratarele de acum incolo?
                        Daca le facem la intalnire, jos la stadion, stabilim in dimineata zilei respective, iar daca le facem in afara orasului, nu avem un topic special pentru asta?

                        In alta ordine de idei, deschid lista de duminica asta..... Nu trec locatia. Stabiliti-o voi. Si ora de asemenea.

                        1. lupulucian
                        2.........

                        Comment


                        • saru'mana pt sigle Lucian. Cu parere de rau absentez motivat duminica (concediu de odihna), promit ca ma revansez, distractie placuta si sa sfaraie gratarul.

                          Comment


                          • Doritorii de Gratar sunt rugati sa posteze aici.
                            sigpic

                            Comment


                            • speram sa ajung duminica,dar lucririle s-au precipitat si plec in concediu pana pe 30.07.
                              va doresc intalniri fructoase si mai faceti-le si cu restul lumii,nu numai in grup restrans la gratare.
                              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                              Andreea Trifu

                              Comment


                              • ... la gratarele organizate de LCG nu au acces decat membrii mai cu motz ... si cat timp acesti membri merg la gratar, sunt interzise intalnirile traditionale la stadion ...
                                Btw, innumaram iesirile in natura ale membrilor LCG???

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google