LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. lupulucian GL 99 RLR
    2. danielliviu Gl 22 TOF
    3. ..
    GL-22-TOF

    Comment


    • Originally posted by lupulucian View Post
      Deschid de astazi lista de duminica aceasta, pentru ca maine sunt putine sanse de a putea intra pe forum ( curatenie generala ) .

      1. lupulucian GL 99 RLR
      2...



      Si un mic anunt.
      Intalnirea de duminica aceasta este ultima pentru mine, ca organizator al Loganclub Galati. Nu este o hotarare de impuls, aceasta fiind luata in calcul de ceva vreme. Si a sosit momentul. Este timpul sa ma dau deoparte si sa continue altcineva. Este nevoie de asa ceva la LCG.
      Voi fi acelasi membru activ al LCG, doar ca un simplu membru insa.


      PS : Nu-mi sta in fire sa fac bilanturi, sunt siguri ca are cine s-o faca.
      Cu siguranta, n-am stiut vreodata si nu stim sa ne sustinem leader-ul! Rezultatul se vede. Sper ca Lucian sa se razgandeasca, altfel viitorul LCGalati este sub un mare semn de intrebare! Poate ca este intradevar vremea pentru o schimbare in clubul nostru, dar in niciun caz asta! Nu suntem pregatiti sa ramanem fara "cap".
      Scriu astea la plural intrucat, macar acum, invit pe acei membri mai "retrasi" d.p.d.v. al postarilor pertinente, sa-si scrie parerea. Nu ca eu as fi mai breaz ...
      Nu stiu prea bine ce mesaj as vrea sa transmit cu acest post dar un lucru stiu sigur: nu vad pe niciunul dintre noi "bun" sa fie uns ca organizator in locul lui Lucian
      Asadar, daca cineva va dori sa faca vreun poll cu propuneri pentru noul leader, eu votez inainte: Lucian.

      Comment


      • Si un mic anunt.
        Intalnirea de duminica aceasta este ultima pentru mine, ca organizator al Loganclub Galati. Nu este o hotarare de impuls, aceasta fiind luata in calcul de ceva vreme. Si a sosit momentul. Este timpul sa ma dau deoparte si sa continue altcineva. Este nevoie de asa ceva la LCG.
        Voi fi acelasi membru activ al LCG, doar ca un simplu membru insa.


        PS : Nu-mi sta in fire sa fac bilanturi, sunt siguri ca are cine s-o faca. Semnat . lupulucian GL 99 RLR

        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~

        Ce-ti venii Luciane ?Ai avut cosmaruri? Pregateste-ti pledoaria pentru duminica.(eu am pus cureaua,biciul,lantul la moi )Pui pe hartie totul ,sa nu uiti nimic (chiar daca esti in curatenie generala,asta nu e o scuza )Argumentele sa fie plauzibile, + factorii ce -ti incetoseaza viziiunile. Spui tot ce ai pe suflet si apoi luam o decizie .Ce ,te crezi asa de capul tau ,faci ce vrei ? " Nu mor caii,cand vor cainii "

        Comment


        • eu unu fiind abia "loganist cu putin puf" in LCG nu pot spune prea multe, doar ca e ciudat sa intervina schimbarea asta pe care o doreste Lucian. dupa gl_mmm eu dau al doilea vot in favoarea ramanerii ca organizator.

          Comment


          • Hai Romania!
            ... si nu sariti cu totii sa-l sustineti pe Lucian, ca nici el nu ne-a ajutat/sfatuit/sprijinit cu nimic ... si nici la regionala noastra nu a facut mare lucru!
            Hai Romania!
            Last edited by gl_mmm; 12 August 2009, 20:37.

            Comment


            • Coboara cu picioarele pe pamant Luciane,te-ai stricat la cap.Ti-ai facut bine treaba pana acum si de o data renunti?Nu-i frumos,gandeste-te la prietenii si colegii din club.

              Comment


              • Chiar asa, cum adica sa renunti? Sunt sigur ca ai motivele tale, dar stiu si ca ai facut multe pentru club acolo (macar din ce am vazut la regionala si din discutiile voastre de aici). Iar clubul vostru mi se pare unul unit si cu multi membri, am vrea sa ajungem si noi asa. Momente de criza si discutii cred ca sunt in fiecare club, dar trebuie mers mai departe. Ia vino de vineri la regionala sa stam de vorba . Daca nu vine LC Bacau in vizita sa te convinga (nu suntem noi prea multi dar suntem rai cand e cazul )

                Comment


                • Intalnirea LCGalati cu nr. 100 in 04.10.2009

                  Pana una alta, pe 04.10.2009 vom avea intalnirea cu numarul 100. Sampania trebuie sa o dea seful! Asa-i regula oriunde.
                  Nu serios acuma, organizam ceva la aniversarea 100? Bineinteles ca da, insa ce? Vesnicul gratar in aer liber? Alte propuneri? Eu spre exemplu ma gandeam la o drumetie peste Dunare, cu familie si prieteni. Plecam de dimineata, vizitam trio-ul de Manastiri celebre, bineinteles ca facem si un gratar, stam la picnic pana la amiaza si acasa. Costuri mici, suntem impreuna, sampanie dau sefii, 5.000 de poze, totul este minunat, conducem Logan, nevasta tipa: IAR???, criza-i pentru fraieri, Michael traieste, bag picioru', abia astept.
                  ...
                  La care carcotasii: si daca ploo? Raspuns: Who cares? Shut the fuck up!
                  Attached Files

                  Comment


                  • eu dau al treilea vot ca luci sa ramana organizator de intalniri.
                    ONLY GOD CAN JUDGE ME
                    http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                    Comment


                    • ... si cu mine se fac 4 voturi. Motivele nu le mai enunt aici, poate la intalnire.
                      GL-22-TOF

                      Comment


                      • Intalnirea LcGl duminica 16.08.2009.intrare stadion Dunarea (fostul peco Mondiala)

                        1. lupulucian GL 99 RLR
                        2. danielliviu Gl 22 TOF
                        3. Nikolas_bnm Gl 98 BNM (daca ma e nevoie, si votul meu pt Lucian )
                        4.

                        Comment


                        • Intru si eu, chiar daca am buricele degetelor pline de var, amorsa si alte chestii din astea.
                          Ma vad nevoit sa spun niste lucruri.
                          Poate cineva, nu stiu, ar putea interpreta hotararea mea ca fiind una de genul...vot de incredere. Sincer, nu era nevoie sa fac asa ceva, pentru ca stiu, ca am parte de increderea voastra. Anticipam posturile voastre..Mircea, Nicu, Iulian, Daniel si sunt sigur ca vor mai fii si altii ( probabil nu au intrat pe forum ). Problema este ca Loganclubul Galati ramane neatins in inima mea. Sunteti prietenii si amicii mei, oricum si oriunde. Nu cred ca are vreo legatura asta cu faptul ca eram organizator ......
                          Dar LCG merita ceva mai bun pentru ca eu, clar, nu pot face mai mult de atat.
                          Acum un an jumate ( cat de repede a trecut ) nici nu banuiam ca voi fi atata timp organizator LCG. Nu stiam cu ce se mananca dar am zis da. Ce-o fi o fi. A fost, de acuma.
                          Cum spuneam, din punctul meu de vedere nu veti simti vreo diferenta, doar ca nu eu voi mai fi acela care sa spuna lucrurilor pe nume.
                          Inca o data va multumesc pentru incredere.
                          Nu cred ca spun o noutate, prin faptul ca am cautat calitatea si nu cantitatea in LCG. Tot timpul mai sus si mai bine Si cand nu mai pot face nimic in sensul acesta, risc ca cad in partea cealalta...in cantitate. Iar acela n-as mai fi eu.
                          Va multumesc inca o data

                          Comment


                          • stai linistit luciane o sa ne intalnim duminica o sa vorbim si o sa se rezolve toate incet incet cat despre sustinere fii sigur ca cu totii suntem langa tine si vom fi in cotinuare, totul este sa vedem desprece e vorba si si se va rezolva

                            1. lupulucian GL 99 RLR
                            2. danielliviu Gl 22 TOF
                            3. Nikolas_bnm Gl 98 BNM (daca ma e nevoie, si votul meu pt Lucian )
                            4. tonyx (chiar daca va trebui sa ma tin de burta)

                            Comment


                            • chiar daca am lipsit o perioada buna de timp si probabil voi mai lipsi ceva timp..votez pt lucian ca sa ramana..nu se aproba si nici nu se accepta demisia tata
                              legat de intalnirea de saptamana asta..nu voi putea fi prezent pe motiv ca plec vineri seara din oras si vin abia duminica seara

                              ps. luci tata mai gandeste`te!!!!

                              Comment


                              • ...,,LCG merita ceva mai bun pentru ca eu, clar, nu pot face mai mult de atat. ''(citat din Lucian)
                                Sincer, nu stiu ce alt organizator ar fi pus mai mult suflet si pasiune in tot ce ar fi facut legat de activitatea LC Galati. Desi ne stim de ceva timp, nu mi s-a parut ca cel putin o intalnire sa nu fie tratata de catre tine cu multa seriozitate. Poate ca sunt si unii nemultumiti de activitatea ta, so fuck them, ca nu i-am auzit la nici o intalnire sa-ti reproseze ceva fata in fata. Este greu sa multumesti pe toata lumea, dar in cazul tau cred ca nu ai ce-ti reprosa.
                                Ceea am scris mai sus doresc sa nu se inteleaga ca ,,un pupat in fund", ci ca o parere sincera.
                                Duminica am sa lipsesc de la intalnire pentru ca plec in concediu o saptamana,asa ca ii deleg pe baieti sa te traga de urechi, sa te bata cu batul la fund, sa-ti dea ceva caspice...
                                Sa ne vedem cu bine.
                                METABOND RULES

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google