LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Luciane cred ca hotararea este pripita ,mai ales ca nu vad un posibil contracandidat la acest post .la urmatoarea intalnire cred ca impreuna cu ceilalti membri vom face in asa fel sa-ti schimbam decizia.(nu vreau sa cred ca ai intrat in sindromul prafului de var si ti-a afectat neuronul LCG )

    1. lupulucian GL 99 RLR
    2. danielliviu Gl 22 TOF
    3. Nikolas_bnm Gl 98 BNM (daca ma e nevoie, si votul meu pt Lucian )
    4.tonyx
    5.cocolino06 GL 07 JVP
    Last edited by cocolino06; 13 August 2009, 20:00. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Luciane! La cit de incapatinat te stiu.....cam greu de schimbat parerea ta. Dar cred ca de data asta te cam grabesti si nu iti sta in fire. Daca chiar iti sintem prieteni dragi asa cum spui.... atunci incearca si asculta-ti prietenii. Duminica asta trebuia sa fiu plecat la tara cu familia si totul sa aminat datorita acestei probleme, asa ca am sa vin si eu la intilnire. Si mai tine minte ceva! NU MOR CAII CIND VOR CAINII !!!

      Comment


      • daca ajuta cu ceva votez pentru lucian sa ramana liderul nostru si indiferent de decizia luata are tot respectul meu

        Comment


        • Un lider care a dus facut lucrurile sa fie bune va ramane lider in continuare, asta dc si vrea luciane nu are rost ceea ce vrei tu sa faci, se va duce totul de rapa si nu are rost, daca ai cladit ceva du pana la sf

          Comment


          • Acum realizez ca am postat, unde nu trebuia, anuntul meu. V-am tras pe toti dupa mine in offtopic. Asta e, imi fac mia culpa

            Comment


            • Hai nu o mai da in S.F. -uri,cauti sa ne distragi atentia cu OFF Topicul ? Tot tu vei ramane organizatorul LcGl ,si asta pentru ca asa vrea 99 ,9 % dintre noi (adica cei care au ceva de admirat la :"Loganul Lucian" Logan -masinile noastre ,Lucian -organizatorul si prietenul celor cu Logane din Galati si nu numai .) Asta e parerea mea . ;)

              Comment


              • ar fi urat ca ce-i care te cunosc sub pozitia de lider sa afle k nu mai reprezinti logan club galati, ai vazut si italianu de duminica te cunostea k si lider al forumului

                Comment


                • Datorita unor probleme familiale trebuie sa ajung urgent la Bucuresti la Fundeni. Sper cind am sa ma intorc sa gasesc totul asa cum este si acum! Lucian, cred ca ai inteles ce vreau sa spun!

                  Comment


                  • Lista de duminica asta:

                    1. lupulucian GL 99 RLR
                    2. danielliviu Gl 22 TOF
                    3. Nikolas_bnm Gl 98 BNM (daca ma e nevoie, si votul meu pt Lucian )
                    4. tonyx
                    5. cocolino06 GL 07 JVP
                    6. gl_mmm
                    7. ...

                    Lucian, Lucian, Lucian

                    Comment


                    • Imi pare de rau de absenta din ultima perioada, dar nu ajung duminica asta. O sa fiu la o reuniune de clasa, a colegilor din liceu.

                      Cat despre ceea ce se discuta, si anume demisia lui Lucian, nu pot sa spun decat ca imi pare rau de asa o decizie. Sper ca te vei razgandi, Luciane. Mai in gluma, mai in serios, esti cel care insufleteste grupuletul asta. Si nu o sa uit niciodata prima data cand am ajuns la intalnire, cand nu stiam ce si cum, iar tu m-ai scos la lumina si mi-ai facut cunostinta cu toata lumea. Asta m-a facut sa am la inima clubul asta. Oricare ar ramane decizia ( desi sper sa se conramandeze demisia ), Iti Multumesc !
                      In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                      Comment


                      • Fu-se si du-se si intalnirea de duminica asta. Pana posteaza Nicusor pozele, am sa spun anumite lucruri.
                        In primul rand multumesc tuturor pentru sprijinul acordat, saptamana aceasta si astazi in mod special. Prin discutiile de astazi, nu pot decat sa spun ca mi-ati facut grea tare de tot hotararea de a ma retrage din LCG ca organizator. Eram 99% hotarat, dar se pare ca 1% a cantarit mai mult decat ceilalti 99%. A contat si faptul ca cei mai multi dintre cei veniti astazi si cei ce au postat toata saptamana asta ( poate chiar majoritatea ) , sunt membri LCG de mai putin de 1 an si asta inseamna enorm. Asa cum am spus si astazi, de fapt, cam asta este si nucleul LCG. Tot ce vreau sa spun este ca raman pentru acest NUCLEU si nu doar pentru LCG. Va multumesc

                        In ceea ce priveste viitoarea regionala de la Bacau, s-au cam adunat si strans norii, aici in zona Galatiului. O sa vedem cum o sa fie. Speram ca bine.

                        O saptamana buna va doresc tuturor. Eu ma intorc in gletul si varul meu.

                        Comment


                        • luci imi pare bine ca am reusit sa-ti schimbam "gandurile negre". frumoasa si intalnirea de azi, unde am reusit si eu sa dau cu aspiratorul prin masina multumita lui emy.
                          o saptamana usoara pentru toti, eu merg sa servec patria (pe gratis zece zile bineinteless )
                          ONLY GOD CAN JUDGE ME
                          http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                          Comment


                          • Intalnirea din 16.08.09

                            Afost o intalnire cu foarte multe dezbateri ,pareri ,presupuneri , la capitolul "ureche muzicala" in rolul principal PREZONUL.
                            Nucleul de care s-a vorbit mai sus a fost mai tare decat o nuca (de cocos)in care si-a aratat forta si a facut ca lucrurile sa intre pe fagasul normal .
                            Discutii pe tema traseului si a regionalei de la Bacau .(dan honda a venit cu propunerea ca drumul spre bacau sa se faca prin oradea ,pe motivul ca drumul Gl -Tecuci e in reparatie si e super aglomerat .;) ) Deci :distractie si voie buna .Curatenie prin masini cu un aspirator (de fete) ,barfe ,etc.Finalul intalnirii sa terminat cu ;bericica fara alcool,mititei suculet si cam atat .Pozele cred ca vor arata totul. Scuze de intarziere ,am fost si eu la un gratarel
                            Attached Files

                            Comment


                            • Partea a 3 -a

                              Si acum urmeaza prezonul buclucas,care a facut sa fie demontat jumatate de Logan.
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google