LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. lupulucian (Deschid lista ( chiar daca n-o sa fiu prezent ) pentru intalnirea
    de duminica aceasta
    2. Nikolas_bnm GL 98 BNM
    3.i_m_lucius GL 83 LUC
    4.iashca GL 93 YKO-mircea,credeai ca sabotam intalnirea?pai cum mai bem, pentru 100?
    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
    Andreea Trifu

    Comment


    • Distractie placuta la intalnire baieti! Ca noi sigur o sa avem ...

      Comment


      • 5 ciprianandone B 98 EJB

        Distractie placuta la Bacau sau la Suceava daca ajunge cineva

        Comment


        • Intalnirea nr. 99 a LCG in 27.09.2009

          1. lupulucian, prezent cu gandul
          2. Nikolas_bnm GL 98 BNM
          3. i_m_lucius GL 83 LUC
          4. iashca GL 93 YKO
          5. ciprianandone B 98 EJB
          6. gl_mmm, prezent cu gandul
          7. ...

          Nu uitati sa discutati si despre intalnirea cu nr. 100 care va fi taman duminica urmatoare - 04.10.2009.

          Comment


          • --------------------------------------------------------------------------------

            1. lupulucian, prezent cu gandul
            2. Nikolas_bnm GL 98 BNM
            3. i_m_lucius GL 83 LUC
            4. iashca GL 93 YKO
            5. ciprianandone B 98 EJB
            6. gl_mmm, prezent cu gandul
            7. cata29 prezent si eu dar la distractie la bacau soryyyy
            8. ...

            Nu uitati sa discutati si despre intalnirea cu nr. 100 care va fi taman duminica urmatoare - 04.10.2009.
            __________________

            Comment


            • Astazi in iesire din Nanesti(Vrancea) am vazut 3 loganuri din acest club primul logan era unul albastru egee cu kitul pt bara fata de la dacia ,mai era unul rosu si unul alb.

              Comment


              • Off topic:...cox..erau baietii din Galati care plecau la regionala de la Bacau de manie.
                sigpic

                Comment


                • Pozarule oficial (i-ti merge bine) pe la ce ora vedem si noi pozele ?In jurul orelor 18:00 sau 20:00 ?

                  Comment


                  • daca vreti azi , le vedem la o bere!
                    caut cablul usb de 2 ore!
                    rugati-va sa-l gasesc azi, indiferent de ora!
                    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                    Andreea Trifu

                    Comment


                    • Pana gasesti tu ...am sa postez eu inaintea ta.
                      Tema de astazi iashca care mi-a furat meseria la spalarea masinii
                      Last edited by ady62; 27 September 2009, 14:29.

                      Comment


                      • off-topic: _COX_ primul era lucian, cel alb eu si cel rosu presupun ca era mircea...

                        Cum a fost intalnirea de astazi fara organizator? I s-a simtit lipsa?
                        sigpic

                        Comment


                        • pozele maine!
                          cablul l-am gasit:e la fratele meu ,uitat de ieri!
                          asa cel putin nu stiu americanii ca am facut intalnirea cu nr. 99.
                          un membru nou,marian,bine ai venit!
                          am revazut cu placere si 2 membri mai vechi: shoka, cu opelul de 2 zile si pustiu cu vw caddy nou de la munca.sper sa mai veniti,dragii mei. sabiile de toledo au taisul tare,dar cel mai bine isi pun valoare stand in teaca.cine are ochi sa citeasca si sa inteleaga.
                          bun venit petrecaretilor in garnizoana.sper ca aduceti si un premiu!
                          inchei aici urandu-va( in sensul bun!) o saptamana buna in asteptarea bairamului de sambata
                          Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                          Andreea Trifu

                          Comment


                          • Bine v-am regasit dragilor. Sabiile de toledo, ha? Vad ca in lipsa cablului de date, ai dat peste cablul de intelepciune, nea iashca.
                            Sper ca toti au ajuns cu bine, acasa.
                            A fost super la Bacau. Galatiul a reusit inca o data sa reprezinte ceva, la o intalnire Regionala. Am fost printre cele mai numeroase cluburi reprezentate, poate cel mai numeros. Nu vreau sa supar pe nimeni.
                            Ca intotdeauna, ziua de dinaintea intalnirii propriu-zisa, reprezinta de fapt esenta acestor intalniri. Asa a fost si de data aceasta. Intr-un cuvant, a fost super. Si ca orice lucru super, nu poate dura mult. Si asa am ajuns, la casele noastre.
                            O saptamana buna va doresc tuturor si binevenit noilor membri

                            Comment


                            • intalnirea a fost super si astazi in lipsa pozelor ce speram sa apara maine s-a mai discutat s-a mai lucrat pe la cate o masina ca de obicei.
                              bine ati ajuns acasa celor plecati in deplasare si pt Lucian sper sa nu uiti de intalnirera de miercuri-joi pt stabilirea de detalii pt 100 de intaniri de sambata

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google