LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. lupulucian - GL 99 RLR
    2. cocolino06 - GL 07 JVP
    3. gl_mmm - GL 26 MRN
    4. batranul70 - GL 07 AXT
    5. Nikolas_bnm -GL 98 BNM
    6. Demon
    7. cronos_ro - GL 82 VMD
    8.
    9.valeriuciprian
    sigpic

    Comment


    • 13.12.2009

      frumoasa intalnirea .. imi pare sincer rau ce sa intamplat cu nikolas nu comentez acest lucru dar rog moderatorii sa nu mai stearga abuziv posturile cat timp nu se injura sau se vorbeste prostii.
      Attached Files
      Last edited by mrfler; 13 December 2009, 13:44.

      Comment


      • Intalnirea LCG din 13.12.2009

        Da, a trecut si intalnirea asta. Friguroasa si incordata. Concluzii nu prea s-au tras desi s-au abordat subiecte grele. Noul site LCG, bannarea lui Nicu, Dialogys, minirevelion, fotbal in sala, etc.
        Sper doar sa nu fi fost ultima intalnire pentru membrii LoganClub Galati - varianta originala. Se pare ca am ramas cam singurul fidel acestei variante. Pacat! Or mai fi si altii, dar daca nu se arata ... se alege prafu'.
        Doresc succes si drum bun colegilor loganisti de pe noul forum. Eu raman aici!
        Si nu mai particip la intalnirile locale ale LCGalati.

        Comment


        • Originally posted by gl_mmm View Post
          Da, a trecut si intalnirea asta. Friguroasa si incordata. Concluzii nu prea s-au tras desi s-au abordat subiecte grele. Noul site LCG, bannarea lui Nicu, Dialogys, minirevelion, fotbal in sala, etc.
          Sper doar sa nu fi fost ultima intalnire pentru membrii LoganClub Galati - varianta originala. Se pare ca am ramas cam singurul fidel acestei variante. Pacat! Or mai fi si altii, dar daca nu se arata ... se alege prafu'.
          Doresc succes si drum bun colegilor loganisti de pe noul forum. Eu raman aici!
          Si nu mai particip la intalnirile locale ale LCGalati.
          mircea fiecare e liber sa faca ce vrea .. dar intalnirile logan club galati se vor tine in continuare sa nu crezi ca daca sa deschis un nou site intalnirea logan club nu se va mai tine.. momentan e bine sa ne implicam cu totii altfel se va ajunge la faramarea clublui.. eu unul sincer va spun ca sustin amandoua cluburi si ma voi implica cat pot si pentru acest site.
          cat de curand vin si sarbatorile si chiar nu trebuie sa fim suparati si inca ceva repet : nu mai stergeti posturi abuziv

          Comment


          • Originally posted by mrfler View Post
            dar rog moderatorii sa nu mai stearga abuziv posturile cat timp nu se injura sau se vorbeste prostii.
            Iti garantez ca nu s-au sters posturi care erau in spiritul regulamentului...de aceea vin iarasi cu rugamintea respectati regulamentu si nu vor fi nici un fel de probleme...ca fapt divers...tu ai avut vreo sanctiune data de vreoun moderator?Nu...de ce?Pentru ca ai respectat regulamentul.

            Originally posted by gl_mmm View Post
            Sper doar sa nu fi fost ultima intalnire pentru membrii LoganClub Galati - varianta originala. Se pare ca am ramas cam singurul fidel acestei variante. Pacat! Or mai fi si altii, dar daca nu se arata ... se alege prafu'.
            Eu raman aici!
            Si nu mai particip la intalnirile locale ale LCGalati.
            Mircea nu esti singurul...mai sunt si altii dar dupa cum spui nu se arata...Esti primul care ti-ai spus punctul de vedere tare si raspicat si e un lucru bun.Dac si ceilalti ar face la fel ar fi super bine.

            Oricum duminica viitoare ne vom intalni.Intalnirile Loganistilor galateni nu au luat sfarsit.
            Tinem legatura si va rog inca o data postati-va pozitia voastra si pe forum.Mi-ati spus si pe mess pozitia voastra dar cred ca nu e suficient.
            O saptamana usoara va doresc.
            sigpic

            Comment


            • asa cum am zis pe mess zic si aici
              NU RENUNT SI NU MA RETRAG DIN ACEST CLUB chiar daca nu am reusit sa freceventez intalnirile cum faceam la inceput
              daca s`a ajuns pana la separare..e grav...insa nu toti sunt de la inceput si nu stiu cum a inceput totul..si multi din acei membri fondatori ai acestui club nu mai vin...

              Comment


              • Uneori o schimbare este eficienta pt revitalizarea unui "organism". nu o priviti ca pe o dezbinare ci mai de graba ca o "descentralizare". Eu sunt de parere ca asta nu reprezinta faptul ca nu mai simpatizam cu celelalte cluburi, din contra....
                E pacat sa ne impartim in tabare mai ales in acceasi "curte" galatieana. Macar acum de sarbatori sa nu ne dusmanim. E suficienta rautate in jurul nostru. O saptamana calduroasa va doresc la toti.

                Comment


                • Timp de 2 saptamani sunt plecat in nordul tarii (RADAUTI-SUCEAVA)

                  Comment


                  • aceasta mica schimbare de opinii cred ca pt unii a facut rau (din afara clubului nostru galatean)dar eu sunt sigur ca cei care s-au inregistrat si au aderat la acest club in care sunt si eu nu vor renunta niciodata pt ca este un club bine format dea lungul timpului (sunt vreo citiva ani de cind s-a infiintat) dar asta cred ca nu ar trebui sa fie o disputa intre proprietarii sitelui.Daca nu ma insel exista si la iasi un site la fel cum sa deschis si la galati un site pt galateni si nu numai . Eu daca mi se va permite voi intra pe ambele site-uri si imi voi exprima parerea mea

                    Comment


                    • batranul70...intra pe site-ul celor de la Iasi si vei vedea ca nu este forum...este un simplu site.

                      Ceea ce a fost a fost va rog sa nu mai continuati discutia referitor temei forumului X contra forumului Y...nu mai este rost.
                      Intalnirile Logan Club se vor tine in continuare ca si pana acum.
                      O sa deschid in viitorul apropiat lista cu cei care doresc participarea la intalnirile Logan Club din Galati
                      Va multumesc.
                      sigpic

                      Comment


                      • eu unul voi posta tot timpul pe acest siete "logan club" sincer poaca ca deocamdata nu fac diferenta intre un site si un forum imi cer scuze daca gresesc dar ramin in continuare membru al logan club.ro chiar daca m-am inregistrat si pe celalalt asta este o optiune a mea eu sunt inregistrat si pe alte site-uri care nu au nici o legatura cu logan si am acceptul adminilor chiar daca nu posed aceea marca de masina

                        Comment


                        • Nu ti-a reprosat nimeni faptul ca ai cont si pe un forum si pe celalalt...stai linistit.
                          sigpic

                          Comment


                          • daca mi se va permite in continuare sa scriu si sa imi spun parerea pe acest forum cit si pe celelalte vreo 19 la care sunt inregistrat e bine (cred ca libera exprimare nu este ingradita de unde si pe ce forum esti) la un moment dat toti vor avea o alegere

                            Comment


                            • Ti-am spus ca "Nu ti-a reprosat nimeni faptul ca ai cont si pe un forum si pe celalalt" si nimeni nu te va opri sa postezi unde crezi de cuviinta...e decizia ta cum si ce vei face.
                              sigpic

                              Comment


                              • poate ca o sa atrag antipatia sau cum se numeste...nu stiu , dar mersi valeriu , cu toate ca nu tot ce postez e important dar sper ca macar loganistii din galati sa nu uite ca suntem un grup care a facut multe de la infiintare cu toate ca eu sunt mai nou si scriu nu doar de dragul acestui site sau al celuilalt ci mai degraba scriu ca sa vada ca in GALATI suntem destui care vrem sa aratam celorlalte cluburilor ca exista iubitori de logan si la GALATI .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google