LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2-10, 2-10 , il rugam pe nea iascha sa mai lase din mana apa plata cu lamaie si sa ne bucure si pe noi cu acele poze minunate. Multumim.
    METABOND RULES

    Comment


    • super poze...eu am muncit azi...nu am avut cum sa ajung...am fost "retinut" in zapada... ...o sapt frumoasa...spor la cumparaturi si pregatiri

      Comment


      • separat, dar tot in preuna ati facut intalnirea

        Comment


        • nea iashca baga dom`le pozele

          Comment


          • din cauza varstei
            se misca mai greu ...
            e de inteles
            si de iertat (sa fim mai buni de sarbatori )
            LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
            LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
            LOCUL1 143.9dB (nCID)

            Comment


            • sau de la roseata de pe blugi?

              Comment


              • Aveti rabdare ca nea' iashca deabea a omorat porcul...vor aparea pozele curand.
                sigpic

                Comment


                • cre'ca n-a avut film in aparat pt toate pozele si a facut doar din blitz

                  Comment


                  • nea iasca taie porcul .. si noi nu ?!
                    mare rusine nea iasca, incepem sa facem treburile separat ...
                    LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
                    LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
                    LOCUL1 143.9dB (nCID)

                    Comment


                    • Nea iashca...in seara asta deschid lista pentru Intalnirea de duminica...hai cu poziliiiii
                      sigpic

                      Comment


                      • salutare baieti imi pare rau ca nu m am tinut de promisiune sa ajung si eu dar am cam dat de d....u in perioada asta sunt ingropat in gunoie exterioare ce sa mai zic imi pare rau ca nu am fost prezent pentru un of rod si un vin fiert

                        Comment


                        • Intalnire Logan Club Galati in data de 27 decembrie 2009 in parcare la Popescu ora 11.
                          1.Valeriu Ciprian
                          2.
                          3.
                          4.

                          E ultima intalnire de pe 2009 si v-as ruga sa participati in numar cat mai mare pentru a ne alege noul organizator...deci cine se mai baga?La aceasta intalnire nu vor lipsi Colindele si Plugusorul
                          sigpic

                          Comment


                          • Intalnire Logan Club Galati in data de 27 decembrie 2009 in parcare la Popescu ora 11.
                            1.Valeriu Ciprian
                            2.Mihnea Mircea (cu f mari eforturi)
                            3.
                            4.

                            E ultima intalnire de pe 2009 si v-as ruga sa participati in numar cat mai mare pentru a ne alege noul organizator...deci cine se mai baga?La aceasta intalnire nu vor lipsi Colindele si Plugusorul

                            Comment


                            • Intalnire Logan Club Galati in data de 27 decembrie 2009 in parcare la Popescu ora 11.
                              1.Valeriu Ciprian
                              2.Mihnea Mircea (cu f mari eforturi)
                              3.Ionut Iconaru
                              4.

                              E ultima intalnire de pe 2009 si v-as ruga sa participati in numar cat mai mare pentru a ne alege noul organizator...deci cine se mai baga?La aceasta intalnire nu vor lipsi Colindele si Plugusorul
                              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                              Andreea Trifu

                              Comment


                              • salutare,dragii copii uite si mosul cu fotografii.
                                e darul meu de ajun.
                                mai bine mai tarziu decat niciodata.
                                salut pe toti cei care nu i-am vazut de mult shoka si maus.
                                a fost o reintalnire reusita, udata cu vin si bere,cu caldura, dar si cu raceala si mai tarziu cu scantei.cam deverme cu artificiile!
                                sper sa venim cat mai multi a 3a zi de craciun.
                                de data asta mi-am refacut provizia de tuica,pe care o voi fierbe,sigur.
                                de obicei va delectam cu un numar de poze mai mare ,dar uimirea unor discutii pe care sincer nu le-am inteles,ma facut sa uit de camera foto.
                                eu tot fara masina vin,ca mi-e bine ca pieton si poate o sa am cu cine gusta tuica.
                                va doresc la toti ,craciun fericit!
                                Attached Files
                                Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                                Andreea Trifu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google