LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • superbe pozele si chiar intilnirea cu toate ca nu am participat fiind retinut de un nepot care a venit de departe dar din cite vad a fost frumos cu membrii de pe ambele forumuri sper ca v-ati inteles bine .
    CRACIUN FERICIT LA TOATA LUMEA SI IN SPECIAL LOGANISTILOR DE PRETUTINDENI

    Comment


    • iashca...ne-ai facut un frumos cadou de Craciun

      Intalnire Logan Club Galati in data de 27 decembrie 2009 in parcare la Popescu ora 11.
      1.Valeriu Ciprian
      2.Mihnea Mircea (cu f mari eforturi)
      3.Ionut Iconaru
      4.

      E ultima intalnire de pe 2009 si v-as ruga sa participati in numar cat mai mare pentru a ne alege noul organizator...deci cine se mai baga?La aceasta intalnire nu vor lipsi Colindele si Plugusorul
      sigpic

      Comment


      • Intalnire Logan Club Galati in data de 27 decembrie 2009 in parcare la Popescu ora 11.
        1.Valeriu Ciprian
        2.Mihnea Mircea (cu f mari eforturi)
        3.Ionut Iconaru
        4.Luca B-44-NVG
        5...

        E ultima intalnire de pe 2009 si v-as ruga sa participati in numar cat mai mare pentru a ne alege noul organizator...deci cine se mai baga?La aceasta intalnire nu vor lipsi Colindele si Plugusorul

        Comment


        • Ma bucur ca sa reintregit gasca si nu ati format doua tabere.Abia astept sa ne distram la urmatoarea regionala sau nationala.Bafta si sarbatori fericite.

          Comment


          • BC08VDS...la urmatoarea iar o facem lata
            Maine avem un invitat surpriza...un detaliu...e constantean/brailean si e superbaiat.

            Intalnire Logan Club Galati in data de 27 decembrie 2009 in parcare la Popescu ora 11.
            1.Valeriu Ciprian
            2.Mihnea Mircea (cu f mari eforturi)
            3.Ionut Iconaru
            4.Luca B-44-NVG
            5...

            E ultima intalnire de pe 2009 si v-as ruga sa participati in numar cat mai mare pentru a ne alege noul organizator...deci cine se mai baga?La aceasta intalnire nu vor lipsi Colindele si Plugusorul

            Luca e placerea mea sa te cunosc.
            sigpic

            Comment


            • ok ! pe celalalt forum intalnirea este la ora 10 si e vorba de un gratar ? hm ?

              Comment


              • este invitata toata lumea la gratar...nu este nimic limitat la celalalt forum. cu cat mai multi cu atat mai bine.

                Comment


                • Cine vrea alceva decat intalnire intre prieteni se poate duce unde vrea...dar nu mai faceti reclama altor forumuri...stiu ca nu s-au pus link-uri (ma astept la reactii negative pe aceasta tema) dar aici chiar nu ne intereseaza ceea ce fac altii.Va multumesc pentru intelegere.

                  i_m_lucius...alti loganisti din tara mai ajuta si cate o casa de copii acum de sarbatori...

                  Intalnire Logan Club Galati in data de 27 decembrie 2009 in parcare la Popescu ora 11.
                  1.Valeriu Ciprian
                  2.Mihnea Mircea (cu f mari eforturi)
                  3.Ionut Iconaru
                  4.Luca B-44-NVG
                  5.Persoana surpriza.

                  E ultima intalnire de pe 2009 si v-as ruga sa participati in numar cat mai mare pentru a ne alege noul organizator...deci cine se mai baga?La aceasta intalnire nu vor lipsi Colindele si Plugusorul
                  Last edited by valeriuciprian; 28 December 2009, 18:33.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sa ma scuzati ca fac off-topic si spam, insa vrea sa va urez Sarbatori fericite si un an nou mai bun.

                    Comment


                    • asteptam initiative valeriu, pana acum am vazut doar oameni care si-au luat jucariile si au plecat.
                      ONLY GOD CAN JUDGE ME
                      http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                      Comment


                      • birky...azi la intalnire ne alegem noul organizator asta e primul pas...si apoi vor urma si initiativele...dar sa nu astepati initiative doar de la mine...bine ar fi sa vina fiecare cu o initiativa sa o discutam si sa o ducem la bun sfarsit.E bine asa?
                        Iar referitor la cei care si-au luat jucariile si au plecat...e alegerea lor sa faca ce vor...sa fie sanatosi.
                        Last edited by valeriuciprian; 27 December 2009, 10:16.
                        sigpic

                        Comment


                        • ce am scris eu pe acolo au facut altii prin vara sau primavara parca, si nu au mai venit la intalniri o perioada buna, sa consider ca atunci nu eram prieteni si acum ne-am transformat iar intr-o gasca de prieteni?

                          dar asta se poate discuta intre patru ochi si nu aici pe forum, scuze ca am cam facut offtopic.
                          ONLY GOD CAN JUDGE ME
                          http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                          Comment


                          • Cel mai bine sa vorbim la intalnire.
                            Deci lista....

                            Intalnire Logan Club Galati in data de 27 decembrie 2009 in parcare la Popescu ora 11.
                            1.Valeriu Ciprian
                            2.Mihnea Mircea (cu f mari eforturi)
                            3.Ionut Iconaru
                            4.Luca B-44-NVG
                            5.Persoana surpriza.

                            E ultima intalnire de pe 2009 si v-as ruga sa participati in numar cat mai mare pentru a ne alege noul organizator...deci cine se mai baga?La aceasta intalnire nu vor lipsi Colindele si Plugusorul
                            Last edited by valeriuciprian; 28 December 2009, 18:33. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • salutare ... imi pare rau ca nu am putut ajunge
                              am fost putin plecat in deplasare ...

                              sunt foarte curios cum a decurs ultima intalnire pe acest an
                              ce/cine s-a ales ?!
                              LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
                              LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
                              LOCUL1 143.9dB (nCID)

                              Comment


                              • Imi pare rau ca nu am putut sa ajung. De fapt abia am ajuns in oras de 45min.
                                Cum a fost? S-a stabilit ceva de larg interes?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google