LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scuze ca am pomenit ceva ce nu trebuia, Valeriu. Nu am intentii conflictuale, doar raspunsesem colegului care era putin dezorientat. E ultima data cand ma mai bag in seama fara rost(mea culpa). Iar cu treaba donatiei catre o casa de copii.....nu am fost in stare sa tinem pasul cu o cotizatie lunara, pe care o foloseam pt noi, ce sa mai zic sa dam si la altii

    Comment


    • andy_x3m...multumim pentru scurta vizita...din pacate la noi e altfel ca la altii...dar sper ca te-ai simtit bine.Te mai asteptam si pe viitor.

      Luca mi-a facut placere sa te cunosc...tinem legatura.

      Felicitari noului organizator pentru functie...si mult succes.
      sigpic

      Comment


      • organizator intalniri la Galati

        Pai, da! Dorinta vi s-a implinit: eu sunt noul organizator de intalniri de la Galati!
        Multumesc unora, respect altora.
        Sper sa reusesc sa tin grupul asta cat mai unit posibil. Ca la cum sta treaba acuma ...
        Cei care considera necesar sa ma sprijine, ii anunt ca acum este cel mai potrivit moment s-o arate! Si nu dati buzna ca e loc garla.

        PS Valeriu, invata-ma repede cum sa banez! ... ca am un chef de muncaaaaaa

        Comment


        • Felicitari Mircea,succes in noua functie.

          Comment


          • Imi pare rau ca nu am ajuns la intalnire , am fost plecat pe la munte. Imi pare bine pt Mircea .

            Comment


            • Felicitari Mircea, dai o bere la primul salariu!
              Zambeste, maine poate fi mai rau!

              Comment


              • Multumesc frumos pentru urari Valeriu, Florin, Pustiu, Cornel.
                Lista cu sustinatori este deschisa.

                Comment


                • Sa fie intr-un ceas bun Mircea (gl_mmm)! Succes!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by gl_mmm View Post
                    Pai, da! Dorinta vi s-a implinit: eu sunt noul organizator de intalniri de la Galati!
                    Multumesc unora, respect altora.
                    Sper sa reusesc sa tin grupul asta cat mai unit posibil. Ca la cum sta treaba acuma ...
                    Cei care considera necesar sa ma sprijine, ii anunt ca acum este cel mai potrivit moment s-o arate! Si nu dati buzna ca e loc garla.

                    PS Valeriu, invata-ma repede cum sa banez! ... ca am un chef de muncaaaaaa

                    Felicitari Mircea pentru investitura si te asigur ca o sa fiu alaturi de tine pe toata perioada mandatului (5 ani ca presedintele?).

                    Comment


                    • platforma

                      ... eh, un fleac! I-am ciuruit!

                      Multumesc, Cristi! Te asteptam la intalnirile noastre. Tine-aproape!

                      Felicitarile, masa si dansul - la prima intalnire din 2010! Intalnire care va fi exact cand vreti voi, unde vreti voi. Doar e democratie, ce mama dreaq! Apropo, as vrea sa fac niste schimbari p'aci. Gen: sa-mi iau o secretara , sa schimbam locul de intalnire (poate chiar ziua/ora), frecventa intalnirilor poate, pozele de la intrarea pe forum. Or mai fi si altele ...
                      Si: voi construi autostrazi, voi crea locuri de munca pt someri, voi reduce fiscalitatea ... Pentru inceput insa, vom acciza combustibilii cu fo douajlasutadelantai

                      Un singur lucru voi tine neaparat sa-l realizez. Si anume sa continuam sa existam ca entitate iubitoare de Logan in Galati. Si ma refer aici sa continuam sa ne intalnim si sa existam, in ciuda faptului ca ne-am imputzinat.

                      Comment


                      • Foarte buna ideea cu secretara! Daca ai nevoie de ajutor in alegerea ei as putea sa te ajut. Mi-ar face chiar placere.

                        Comment


                        • felicitari!bine ca mai existam si noi! putini da' buni!
                          subscriu in primul rand la schimbarea locului de intalnire!
                          am eu asa un gust amar vizavi de logo-ul: imi place sa stiu totul despre noii mei prieteni, dar nimic despre cei vechi. – Oscar Wilde. si parca nu as mai vrea sa
                          dau nas in nas cu proprietarul lui.
                          in rest sa stii ca asa cum pot cu batranetele mele voi incerca sa fiu alaturi!
                          Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                          Andreea Trifu

                          Comment


                          • Ce ti-au facut astia Mircea? Ai lipsit de la intalnire si ti-au decolorat userul
                            Felicitari si asteptam berile

                            Comment


                            • na ca nu ai scapat felicitari

                              Comment


                              • Si din partea mea multe multe felicitari MIRCEA. Bravo era si timpul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google