LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se pare ca multi dintre vechii membri ai loganclub.ro au decis sa sustina noul forum, cel deschis special pentru galateni. Pana aici nu este nicio problema, in aparenta. Fiecare e liber sa sustina ce vrea si pe cine vrea. Tinand cont de faptul ca acolo ei continua sa faca tot felul de aprecieri la adresa noastra, ii rog frumos sa inceteze.
    Stiu ca cititi aici si postati acolo ... vedeti-va de treaba voastra si lasati-ne pe noi in pace!

    Comment


    • batranu` eu am inteles foarte bine ceea ce ai zis tu..iar ce am zis nu a fost cu nici o rautate daca asa s`a inteles...dar asa cum a spus si valeriu..majoritatea ne`am adunat si cunoscut datorita acestui forum...foarte putini sunt cei ca tine care au venit din intamplare ca au vazut multe masini adunate intr`un loc..chiar apreciez intrarea ta in acest club...insa de la intalnirile care erau odata pana la harmalaia la care s`a ajuns ...in fine..ma opresc aici cu alte comentarii..dar un lucru e clar pt mine: exista doar un forum: ASTA!! si atat..
      o seara placuta tuturor

      Comment


      • imi plac pozele propuse de Mircea ...iar poza cu Valeriu este de nota 10+ ,trebuie pusa ...
        ps . apreciez ca Mircea incearca ceva aici ...o schimbare

        Comment


        • Multumesc. Liber la schimbari au toti membrii. Nu ca inainte n-ar fi avut dar acum, mai mult ca oricand, sunteti RUGATI sa propuneti si chiar sa faceti schimbari. In anumite limite, evident.

          Comment


          • salut ,sunt nou peaici si as vrea sa stiu daca se mai tine intalnirea de duminica asta eu ,oricum voi veni ,asa ca va astept pe toti duminica

            Comment


            • Bun venit! Tine aproape de forum sa afli datele viitoarei noastre intalniri.
              In principiu va fi in parcare vis-a-vis de "La Popescu", la ora 11.

              Comment


              • merci pt buna venire vboi fi acolo duminica

                Comment


                • poate ca o sa supar pe cineva sau pe multi altii dar parerea mea este ca nu un forum de pe un site sau altul ne-a legat pe noi loganistii din GALATI pe un forum eu stiu ca se leaga prietenii prin cuvinte scrise si nu prin cele vorbite.NOI cred ca am legat o prietenie prin a ne cunoaste la intilniri poate nu duminica de duminica ca nu reuseste nimeni sa vina mereu la intilniri dar cred ca fiecare a facut-o din placere si din dorinta de a vedea colegii loganisti din galati si asi impartasi ideile sau uneori necazurile intimpinate la masina lor(citeodata si a ne lauda ce inbunatatiri am adus frumosului nostru LOGAN).AM FI PUTUT FOARTE USOR SA NE INTILNIM PE FORUM DAR ASTA INSEMNA SA STAM IN FATA COMPULUI SI SA VORBIM DE LA DISTANTA si ne cunosteam doar dupa ID, nu mai vedeam ce masina lui valeriu sau a lui dan sau a lui mircea sau ......... ar fi mai multe exemple.
                  Pt cei care inteleg ce am vrut sa transmit multa salutare iar pt cei care nu inteleg aleleasi urari.

                  p.s. hai sa lasam ranchiuna si sa fim la intilniri cu totii uniti iar in privinta forumurilor fiecare este liber sa scrie unde vrea atit cit nu greseste si nu vb urit .mersi pt intelegere

                  Comment


                  • asa este ai perfecta dreptate

                    Comment


                    • Intradevar, iubitorii de Logan se intalnesc de placere. Si atat!
                      Motiv pentru care, cu placere va anunt ca as dori ca si duminica asta sa ne intalnim.
                      Locul, va fi cel consacrat: in parcare "La Popescu", la ora 11.
                      Cat despre lista, ce sa zic? Trebuie oare musai sa inceapa cu organizatorul de intalniri??? Categoric nu! Asadar, pe viitor, primul dintre noi care va dori sa vina la intalnirea de duminica va deschide lista. Sa nu modifice locul, ziua sau ora. In felul asta vom sti ca cineva va dori sa vina la intalnire si cine va mai pofti se va trece pe lista.
                      Acum o sa deschid eu lista pentru ca tin enorm de mult sa vin la urmatoarea intalnire.

                      Lista:
                      1. gl_mmm
                      2. ...

                      Comment


                      • Lista:
                        1. gl_mmm
                        2. laureatu'

                        Comment


                        • 1 gl_mmm 2 laureatu 3 marin marius
                          Last edited by marin marius; 7 January 2010, 16:52.

                          Comment


                          • Intradevar, iubitorii de Logan se intalnesc de placere. Si atat!
                            Motiv pentru care, cu placere va anunt ca as dori ca si duminica asta sa ne intalnim.
                            Locul, va fi cel consacrat: in parcare "La Popescu", la ora 11.
                            Cat despre lista, ce sa zic? Trebuie oare musai sa inceapa cu organizatorul de intalniri??? Categoric nu! Asadar, pe viitor, primul dintre noi care va dori sa vina la intalnirea de duminica va deschide lista. Sa nu modifice locul, ziua sau ora. In felul asta vom sti ca cineva va dori sa vina la intalnire si cine va mai pofti se va trece pe lista.
                            Acum o sa deschid eu lista pentru ca tin enorm de mult sa vin la urmatoarea intalnire.

                            Lista:
                            1. gl_mmm
                            2. laureatu'
                            3. marin marius
                            4. ...

                            @marin marius: te poti trece singur in lista copiind lista de la cel dinaintea ta.

                            Comment


                            • ok. nu am stiut k merge

                              Comment


                              • Intalnire 10.01.2010, ora 11, parcare ,,La Popescu" :
                                Lista:
                                1. gl_mmm
                                2. laureatu'
                                3. marin marius
                                4. vivabobo
                                5.
                                METABOND RULES

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google