LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc Valeriu de sesizare, dar in ziua aia nu prea am avut clienti am cam facut foame nu mai vrea lumea sa mearga cu masina mica hai cu paparatii:d stai cu bunghiu sa nu scape nimic o saptamana frumoasa si fara incidente va doresc si numai bine sa ne auzim cu bine si aveti grija colegi k maine e de noi si nu exagerati sa nu cumva sa va vad la tv:d

    Comment


    • Ne-am intalnit si de data asta. Si uite-asa cand m-apuca pandaliile ca am ramas numa' cativa ... cum apare cate unu' nou (bun venit sandel ) si-mi schimba parerea. Pana aici e bine si lucrurile evolueaza intr-un mod firesc. Nu prea stiu ce vreau sa zic.
      La multi ani femeilor din viata noastra! Fericire si noroc!
      Cat despre intalnirea de "peste rand", ce sa zic? Pai cum nu! Hai sa bem: maxim 44 am spus.

      Intalnire LoganClub Galati, tematica si fulger - "Ziua LUI", marti 09.03.2010, ora 18, in parcare "La Popescu":
      1. gl_mmm
      2. ...
      Mergem la o bere si la un mic? Sau la o bere si o pizza? Sau la o bere si o bere?

      Comment


      • si eu sunt de acord cu gaseala de marti. hai, cu mic cu mare (numai baieti ) la intalnire, ca asa ceva mai rar.

        Intalnire LoganClub Galati, tematica si fulger - "Ziua LUI", marti 09.03.2010, ora 18, in parcare "La Popescu":
        1. gl_mmm
        2. bogdan_1984
        Mergem la o bere si la un mic? Sau la o bere si o pizza? Sau la o bere si o bere?

        Eu sunt pentru mititei si bere fara alcool
        sigpic

        Comment


        • LA MULTI ANI ! mamicilor ,sotiilor si prietenelor de loganisti.
          Intalnire LoganClub Galati, tematica si fulger - "Ziua LUI", marti 09.03.2010, ora 18, in parcare "La Popescu":
          1. gl_mmm
          2. bogdan_1984
          3. DeWiL
          4.
          Mergem la o bere si la un mic? Sau la o bere si o pizza? Sau la o bere si o bere?

          Comment


          • Nu v-ar fi rusine sa va duceti singuri?Nu-i frumos Hop si eu...Martisoarele le punem in piept inainte de a bea sau dupa?

            Intalnire LoganClub Galati, tematica si fulger - "Ziua LUI", marti 09.03.2010, ora 18, in parcare "La Popescu":
            1. gl_mmm
            2. bogdan_1984
            3. DeWiL
            4. valeriuciprian
            Mergem la o bere si la un mic? Sau la o bere si o pizza? Sau la o bere si o bere?
            sigpic

            Comment


            • Eu s-ar putea sa mai intarzii vreo 10 min. ca marti sant de serviciu si la ora 18 de-abia ies. Da las ca vad eu cum fac. Sa curga bereaaa!

              Intalnire LoganClub Galati, tematica si fulger - "Ziua LUI", marti 09.03.2010, ora 18, in parcare "La Popescu":
              1. gl_mmm
              2. bogdan_1984
              3. DeWiL
              4. valeriuciprian
              5. Sandel
              Mergem la o bere si la un mic? Sau la o bere si o pizza? Sau la o bere si o bere?[/QUOTE]

              Comment


              • Eu zic sa lasam micii/pizza si aletele asemenea. Si sa trecem direct la lucruri serioase. Ca avem de treaba pana la 44 ...

                Intalnire LoganClub Galati, tematica si fulger - "Ziua LUI", marti 09.03.2010, ora 18-18,15 in parcare "La Popescu":
                1. gl_mmm
                2. bogdan_1984
                3. DeWiL
                4. valeriuciprian
                5. Sandel
                6. ...

                Logane, neveste, iubite, soacre - prezenta neobligatorie!

                Comment


                • UuUuUu....me me me first :P .... ma primiti si pe mine?

                  Intalnire LoganClub Galati, tematica si fulger - "Ziua LUI", marti 09.03.2010, ora 18-18,15 in parcare "La Popescu":
                  1. gl_mmm
                  2. bogdan_1984
                  3. DeWiL
                  4. valeriuciprian
                  5. Sandel
                  6. masinar

                  Logane, neveste, iubite, soacre - prezenta neobligatorie!

                  Comment


                  • Salutare la toata lumea.Scuze pt absenta de duminica........Dar la bere cu bere nu vreau sa lipsesc.
                    Intalnire LoganClub Galati, tematica si fulger - "Ziua LUI", marti 09.03.2010, ora 18-18,15 in parcare "La Popescu":
                    1. gl_mmm
                    2. bogdan_1984
                    3. DeWiL
                    4. valeriuciprian
                    5. Sandel
                    6. Je5
                    7........

                    Comment


                    • Masinar...esti binevenit...daca nu stii unde trebuie sa ajungi ia legatura cu Bogdan_1984 si poate veniti impreuna...daca nu spune-mi si o rezolvam noi cumva.
                      sigpic

                      Comment


                      • incerc sa ajung si eu dar nu promit nimic

                        Comment


                        • stie masinar unde sa ajunga.
                          Originally posted by gl_mmm View Post
                          Eu zic sa lasam micii/pizza si aletele asemenea. Si sa trecem direct la lucruri serioase. Ca avem de treaba pana la 44 ...
                          voi vreti sa ma raman in galati?
                          sigpic

                          Comment


                          • veselie cu baietii aici...
                            zilele trecute ma agatat un tip cu un logan albastru cu TIM si cica sa vin si eu la intalnirea voastra...sunt independent momentan ,dar proaspat am reziliat contractul cu sound of speed ptr cunoscatori..
                            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                            Comment


                            • @valeriuciprian din cate am vazut ca spuneti voi pe aici intalnirea se tine in parcare la Popoescu...

                              Comment


                              • NEATA!!!!atentie la copierea listei pentru ca se mai pierd pe drum participantii.

                                BOGDAN poate faci un pustiu de bine si imi aduci si mie pozele alea macar cele in care apar eu si prietena daca nu toate

                                Intalnire LoganClub Galati, tematica si fulger - "Ziua LUI", marti 09.03.2010, ora 18-18,15 in parcare "La Popescu":
                                1. gl_mmm
                                2. bogdan_1984
                                3. DeWiL
                                4. valeriuciprian
                                5. Sandel
                                6. masinar
                                7. Je5
                                8. gheorgngv - cu parere de rau dar nu voi sta prea mult cedez cele 43 de pahare ale mele cui vrea, care mai doreste care mai pofteste

                                Logane, neveste, iubite, soacre - prezenta neobligatorie!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google