LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • George le pun pe un stick. dar i le-am dat si lui Valeriu care sper ca i le-a dat lui Mircea
    Mircea, daca ai toate pozele si filmarile poti sa aduci laptopul si nu in ultimul rand sa aibe DVD-writer ca se le pun pe DVD?
    Originally posted by bgd_puya View Post
    veselie cu baietii aici...
    zilele trecute ma agatat un tip cu un logan albastru cu TIM si cica sa vin si eu la intalnirea voastra...sunt independent momentan ,dar proaspat am reziliat contractul cu sound of speed ptr cunoscatori..
    hai la intalnire astazi, poti sa vii si fara Dacie
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by masinar View Post
      UuUuUu....me me me first :P .... ma primiti si pe mine?
      Esti binevenit printre noi! Doar esti loganist de-al nost'

      Originally posted by je5 View Post
      Salutare la toata lumea.Scuze pt absenta de duminica........Dar la bere cu bere nu vreau sa lipsesc.
      Berile mele cu nr. 4, 5 si 6 sunt la tine, nu?

      Originally posted by bogdan_1984 View Post
      voi vreti sa ma raman in galati?
      Facem o cheta ceva ... si se rezolva!

      Originally posted by bgd_puya View Post
      veselie cu baietii aici...
      zilele trecute ma agatat un tip cu un logan albastru cu TIM si cica sa vin si eu la intalnirea voastra...sunt independent momentan ,dar proaspat am reziliat contractul cu sound of speed ptr cunoscatori..
      Adica ai redevenit pieton??? Bun venit printre noi.

      Pozele de la Brasov le-am strans pe toate la mine, in laptop. Inclusiv pe ale lui Bogdan. Total 7,29GB. Am sa le aduc pe toate pe un stick. Si vi-l plimbati intre voi pana va saturati ... moment in care stick-ul se va intoarce la mine insotit de un mare numar de beri

      Intalnire LoganClub Galati, tematica si fulger - "Ziua LUI", marti 09.03.2010, ora 18-18,15 in parcare "La Popescu":
      1. gl_mmm
      2. bogdan_1984
      3. DeWiL
      4. valeriuciprian
      5. Sandel
      6. masinar
      7. Je5
      8. gheorgngv
      9. ...

      Logane, neveste, iubite, soacre - prezenta neobligatorie!

      Comment


      • nu nu...eu pieton niciodata)voi veni azi la 6 poate au vazut multi vreun logan cu nr de bucuresti rosu care merge ca la curse prin oras))

        iar faza cu Sounf Of Speed ..leam zis pa din mers ca sunt prea multi nesimtiti...fara certuri injuraturi de mame nu se poate..asa`i pe acolo si daca iti faci ceva mai tare la masina ca altu deja incep cu caterink fara rost...
        Last edited by bgd_puya; 9 March 2010, 13:53. Reason: Automerged Doublepost
        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

        Comment


        • Ah, da? Perfect! Si noi mergem tot ca la curse prin oras. Respectand si incurajand respectarea legii si a regulilor, adica!
          La faza cu "Sound of speed" tot n-am inteles. Poate ne explici la intalnire.

          Comment


          • Marite organizator de intalniri ,suna adunarea sa vina plaiesii si gandestete la un loc de campare cu multa bere si ...cam atat.

            Comment


            • vai ce ninge afara...a zis Valeriu ca daca se depune zapada si ma prinde in galati, imi da anvelopele lui de iarna si bani ca sa le pun pe masina
              sigpic

              Comment


              • faza cu sound of speed,e un club cu tuning..ptr fiecare masina in parte,intalniri liniute plimbari prin orash...dar bunul simt lipseste cu desavarsire
                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                Comment


                • in galati m-am urcat in masina la 19:30, in braila m-am dat jos din masina la ora 20:10 (intreg si nevatamat ) digul era umed si circula o masina care imprastia material antiderapant. preventiv am mers maxim cu 45km/h.

                  Intalnirea a fost frumoasa la fel ca toate celelalte. la mai multe si la mai multi
                  sigpic

                  Comment


                  • vor fi mai multi cand o sa fie mai cald

                    Comment


                    • oo bun ca ai ajuns intreg acasa

                      bgd_b89ycp id-ul meu ptr cei care doresc sa mai pastram legatura...ca pe forum vad ca e cam liniste
                      Last edited by bgd_puya; 9 March 2010, 22:14. Reason: Automerged Doublepost
                      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                      Comment


                      • George...nu stiu de ce ai fost asa surprins cand ne-ai vazut...
                        Originally posted by gl_mmm View Post
                        Logane, neveste, iubite, soacre - prezenta neobligatorie!
                        Bogdan minte...nu a ajuns acasa...doarme in masina in fata la Real...ca e net moaca acolo

                        masinar...incantat de cunostiinta...si sa inteleg ca ne vom impiedica unul de altul mai des prin Galati....nu?

                        bgd_puya...la fel incantat de cunostiinta dar mai trebuie sa vorbim...ca eram cam departe unul de altul la masa.

                        Pozele de asta seara.
                        La multi aniiii noua.
                        Attached Files
                        Last edited by valeriuciprian; 9 March 2010, 22:28.
                        sigpic

                        Comment


                        • faine pozele...
                          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                          Comment


                          • @valeriuciprian si eu incantat... ai sa dai foarte des peste mine prin galati ...a si sa nu uiti sa iti pui poza cu berea la avatar

                            Comment


                            • Cam subtire sa sarbatorit ,,Ziua Lui".Ma bucur ca toti au ajuns cu bine acasa,mai putin cu o singura persoana pentru care trebuie sa organizam o echipa de recuperare pentru zona Mazepa.

                              Comment


                              • Originally posted by masinar View Post
                                @valeriuciprian si eu incantat... ai sa dai foarte des peste mine prin galati ...a si sa nu uiti sa iti pui poza cu berea la avatar
                                Nu o pun la avatar...mai mult imi place boxerul
                                Dewil si Sandu au ramas sa stinga becul la bar
                                Pentru respectivul din Mazepa nu va bagati
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google