LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by valeriuciprian View Post

    Bogdan minte...nu a ajuns acasa...doarme in masina in fata la Real...ca e net moaca acolo
    sa traiasca WI-FI-ul
    toata bautura care se vede in poze, este Fara Alcool... NOT!!!
    ultima poza m-a lasat masca, no comment
    si eu ma bucur ca am cunoscut pe: Bogdan (bgd_puya); Razvan (masinar) si Sandel
    Last edited by bogdan_1984; 9 March 2010, 23:05.
    sigpic

    Comment


    • Dewil si Sandu au ramas sa stinga becul la bar

      Bai, oare am stins becul la bar? Ca am uitat... Ia sa ma duc sa verific!

      Comment


      • Pfoailei ... 'neata ... m-am trezit si eu ... sunteti bine toti, vad ... hai ca vb maine ca acum ma doare capu rau rau rau ... l-am revazut aseara pe prietenul Jack Daniels ... nu i-a trecut supararea si m-a cam pedepsit ... stateam dreaq cu voi si n-aveam nici pe dreaq ... vb maine

        Comment


        • din pacate nu am putut ajunge am fost inzapezit in jud Vaslui

          Comment


          • Intalnire LoganClub Galati, duminica 14.03.2010, ora 10, in parcare "La Popescu"

            1. gl_mmm
            2. ...

            Va reamintesc ca lista asta o poate deschide oricine, oricand. Este suficient sa vrea sa vina duminica la intalnire - sa ne vada, sa-si faca ceva la masina sau asa, pur si simplu. A, si sa nu schimbe locatia si ora intalnirii fara aprobarea boardului director al LC.

            Comment


            • vin si eu da sa vedem ce zice bursu de vreme....

              Comment


              • Intalnire LoganClub Galati, duminica 14.03.2010, ora 10, in parcare "La Popescu"

                1. gl_mmm
                2. tascomi
                3.valeriuciprian-nu stau mult ca la 11 trebuie sa fiu la Modern la o zi de nastere.
                sigpic

                Comment


                • Intalnire LoganClub Galati, duminica 14.03.2010, ora 10, in parcare "La Popescu"

                  1. gl_mmm
                  2. tascomi
                  3.valeriuciprian-nu stau mult ca la 11 trebuie sa fiu la Modern la o zi de nastere.
                  4.gheorgngv-nici eu nu voi sta mult
                  5.

                  Comment


                  • Intalnire LoganClub Galati, duminica 14.03.2010, ora 10, in parcare "La Popescu"

                    1. gl_mmm
                    2. tascomi
                    3. valeriuciprian-nu stau mult ca la 11 trebuie sa fiu la Modern la o zi de nastere.
                    4. gheorgngv-nici eu nu voi sta mult
                    5. ...

                    Lasati ma, ca o sa stam eu si cu Nelutu vreo 7-8 ore. Sa salvam aparentele ...

                    Comment


                    • e bun dar aveti grija sa nu te, va doara iar capu cine stie cunoaste.........

                      Comment


                      • Mirceo, nu de la Jack Daniels te doare capul; de la "vinul casei! Iti spun sigur pentru ca si eu am avut aceleasi simptome. Dupa ce-ati plecat am mai baut un pocal. Si n-am nici zeama de varza!

                        Intalnire LoganClub Galati, duminica 14.03.2010, ora 10, in parcare "La Popescu"

                        1. gl_mmm
                        2. tascomi
                        3. valeriuciprian-nu stau mult ca la 11 trebuie sa fiu la Modern la o zi de nastere.
                        4. gheorgngv-nici eu nu voi sta mult
                        5. sandel.
                        6.
                        N-am stins lumina la bar. Sa vezi factura!

                        Comment


                        • Originally posted by sandel View Post
                          Mirceo, nu de la Jack Daniels te doare capul; de la "vinul casei! Iti spun sigur pentru ca si eu am avut aceleasi simptome. Dupa ce-ati plecat am mai baut un pocal. Si n-am nici zeama de varza!

                          Intalnire LoganClub Galati, duminica 14.03.2010, ora 10, in parcare "La Popescu"

                          1. gl_mmm
                          2. tascomi
                          3. valeriuciprian-nu stau mult ca la 11 trebuie sa fiu la Modern la o zi de nastere.
                          4. gheorgngv-nici eu nu voi sta mult
                          5. sandel.
                          6.bgd_puya
                          7.
                          N-am stins lumina la bar. Sa vezi factura!
                          Stau cat o fi)
                          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                          Comment


                          • e bun asa Bogdane dar ca sa tii hangul celorlalti trebuie sa vii fara masina ca lumea din cate vad e cu antrenament.Ne auzim duminica

                            Comment


                            • S-a schimbat modificarea...stau cat vrea muschii mei...si muschii mei minte nu are Stau cat vreau...sotia e libera si voi lipsi doar cat sa ii duc pana la Modern si inapoi...asa ca george...suceste-te si tu

                              Intalnire LoganClub Galati, duminica 14.03.2010, ora 10, in parcare "La Popescu"

                              1. gl_mmm
                              2. tascomi
                              3. valeriuciprian
                              4. gheorgngv-nici eu nu voi sta mult
                              5. sandel.
                              6. bgd_puya
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by gheorgngv View Post
                                e bun asa Bogdane dar ca sa tii hangul celorlalti trebuie sa vii fara masina ca lumea din cate vad e cu antrenament.Ne auzim duminica
                                Ce antrenament? Cand vinu-i "nobil" facut din scoarta de stejar poti sa ai si mama antrenamentului...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google