LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bun revenit printre noi iashca.

    Intalnire LoganClub Galati, vineri 02.04.2010, ora 18, in parcare la Popescu:
    1. gl_mmm
    2. laureatu'
    3. valeriuciprian
    4. tudor
    5. DeWiL
    6. iashca
    7. gheorgngv
    8. bgd_puya
    9. ...

    Subiecte:
    - deplasarea la TL (lista participanti, traseu, program, cazare, etc.)
    - contributia la realizarea banner-ului
    - urari ocazionate de Sarbatorile Pascale

    Cu/fara masini, fiecare cum pofteste. Ca si daca ti-o veni pofta de o bere, o lasi acolo o noapte. Ca n-o fi foc ...
    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

    Comment


    • atentie la data si ora

      Intalnire LoganClub Galati, vineri 02.04.2010, ora 18, in parcare la Popescu:
      1. gl_mmm
      2. laureatu'
      3. valeriuciprian
      4. tudor
      5. DeWiL
      6. iashca
      7. gheorgngv
      8. bgd_puya
      9. ...

      Subiecte:
      - deplasarea la TL (lista participanti, traseu, program, cazare, etc.)
      - contributia la realizarea banner-ului
      - urari ocazionate de Sarbatorile Pascale

      Invitati:
      - participantii LCG la evenimentul din 17.04.2010 de la Tulcea
      (Insist ca toti cei inscrisi pe lista pentru TL sa contribuie la realizarea banner-ului. Va astept PE TOTI maine la ora 18, asadar.)
      - cei care doresc sa contribuie la realizarea banner-ului reprezentativ al LCG, altii decat cei de mai sus
      (Acest banner va fi reutilizabil, nu numai pentru deplasarea de la Tulcea. Pretul lui este de 150lei.)
      - toti sustinatorii LCG

      Comment


      • Vin si eu astazi. aduc un fel mostre de banner si legitimatii. las' ca vedeti voi

        Intalnire LoganClub Galati, vineri 02.04.2010, ora 18, in parcare la Popescu:
        1. gl_mmm
        2. laureatu'
        3. valeriuciprian
        4. tudor
        5. DeWiL
        6. iashca
        7. gheorgngv
        8. bgd_puya
        9. bogdan_1984

        Subiecte:
        - deplasarea la TL (lista participanti, traseu, program, cazare, etc.)
        - contributia la realizarea banner-ului
        - urari ocazionate de Sarbatorile Pascale

        Invitati:
        - participantii LCG la evenimentul din 17.04.2010 de la Tulcea
        (Insist ca toti cei inscrisi pe lista pentru TL sa contribuie la realizarea banner-ului. Va astept PE TOTI maine la ora 18, asadar.)
        - cei care doresc sa contribuie la realizarea banner-ului reprezentativ al LCG, altii decat cei de mai sus
        (Acest banner va fi reutilizabil, nu numai pentru deplasarea de la Tulcea. Pretul lui este de 150lei.)
        - toti sustinatorii LCG
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bogdan_1984 View Post
          Vin si eu astazi. aduc un fel mostre de banner si legitimatii. las' ca vedeti voi
          Adu-le cu dop cu tot
          sigpic

          Comment


          • exact. sunt cu dop. dar de unde ai stiut?
            sigpic

            Comment


            • ai grija cum vii pe dig nu de alta sa nu ramai fara luneta sau parbriz daca le agiti prea tare

              Comment


              • Va rog mult nu va bagati in discutia dintre George si Bogdan...au acelasi super mototr de drujba-turbocontinuati baieti continuati

                Super, mega, ce-a mai, ne mai intalnire...lume noua cel putin pentru mine...welcome.
                Intalnirea a inceput prin a pune in practica aroganta propusa de dimineata.
                A continuat cu o binemeritata tolaneala pe iarba (chiar a fost misto tolaniti pe iarba) si apoi intalnirea cu baietii...inainte de a merge la locul binecunoscut loganistilor galateni am dat niste informatii mecanice noilor useri, tudor vasile si GL-83-SUN si ii asteptam si la celelalte intalniri ale noastre.
                Re-welcome inca o data fotografului nostru oficial...si pozele de mai jos sunt de la el...eu doar le postez.Si Iashca...poza 19 e super inspirata.
                Multumiom braileanului-galatean pentru simularea adusa la fata locului.

                Si...baaaaa...ne-am strans si sa ne uram un Paste Fericit si nu am facut-o...deci
                Paste Fericit tuturor....Fi-ti mai buni macar acum de sarbatori.

                Ar mai trebui niste bani dati pentru baner dar daca nu rupe lumea de la gura doua beri sau un pachet de tigati asta e...om vedea ce om face.
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • Paste Fericit si sa ne vedem sanatoasi la urmatoarea intalnire! Aveti grija,nu faceti excesuri.

                  Comment


                  • urez sarbatori fericite tuturor loganistilor indiferent de rasa si statut
                    "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                    Comment


                    • Multumesc pentru urari si va transmit si eu Paste fericit! Voua si familiilor voastre.
                      Intalnirea de astazi: discutat tot ce ne-am propus, stabilit plan de actiuni, barfit suficient. Bun revenit iashca, bun venit GL-83-SUN, printre noi. Nu uita sa pui virgula ...
                      Intradevar poza 19 este foarte inspirata.

                      Comment


                      • Intotdeauna este o placere sa fac ~ 30 km ca sa ma intalnesc cu primii mei prieteni din Logan Club.
                        Valeriu, cu cea mai mare placere va voi ajuta si data viitoare. sper ca ti-au placut mostrele cu dop, chiar doua dopuri
                        Inchei prin a va ura... Paste Fericit tuturor si celor dragi voua!
                        sigpic

                        Comment


                        • Va urez un paste fericit .. dar iar nu apar nu ppoze?

                          Comment


                          • Multumesc ptr urari,deasemenea din partea mea''PASTE FERICIT''tuturor loganistilor si SARBATORI FERICITE! ! !
                            MIRCEA s-au VALERIU de ce unii membrii au fost stersi de pe unica lista si in locul lor au aparut alti???[in acea clipa nu mai erau pe alte liste}}



                            Important Moderator or Administrator NoteUnica lista pentru Tulcea pentru ca la aia cred ca te referi a fost facuta pe aceasta sectiune...sectiunea Galati ...pentru a ii usura munca lui Sonykel.Iar aici nu a fost sters nici un membru...pur si simplu nu s-au trecut pe liste de aia nu apar.Oricum listele sunt inchise pentru Tulcea.Dar cine vrea sa vina poate veni doar ca simplu spectator...adica nu sunt prinsi in listele cu diferitele actiuni care se vor desfasura acolo.Pentru mai multe informatii referior la "Actiunea Tulcea" folositi topicul dedicat de pe sectiunea Galati.
                            Last edited by valeriuciprian; 4 April 2010, 18:12.

                            Comment


                            • I. As vrea ca urmatoarea intalnire, pe care o vom face duminica 11.04.2010 ora 10, sa lamurim toate nemultumirile si neclaritatile legate de deplasarea la Tulcea. Sunt invitati la discutii in primul rand cei care au ceva de spus, si in al doilea rand toti ceilalti care vor sa vina la intalnire.

                              Lista:
                              1. gl_mmm
                              2. ...

                              Nu, nu este devreme sa deschid aceasta lista. Vreau sa se vada din timp, ca toti nemultumitii pot sa-si arate muschii in cel mai indicat loc posibil: la intalnirile membrilor Logan Club Galati. Nu aiurea pe forum, aruncand cu vorbe si prostii sub protectia anonimatului. Poftiti asadar la discutii domnilor.

                              II. Constat si recunosc faptul ca clubul nostru este in "cadere libera". Sustinatorii au disparut, grupul vechi este istorie, trupa actuala este incerta si nelegata. In afara de marele "MULTUMESC" (a se vedea ghilimelele) pe care il aduc celui/celor care au pus umarul la aceasta stare, ii invit pe cei care au mai ramas fideli Logan Club Galati sa propuna masuri.

                              Comment


                              • Intalnire Logan Club Galati duminica 11.04.2010 ora 10 in parcare la Popescu...

                                Sustin ceea ce a spus organizatorul nostru de intalniri in postul 494.


                                Lista:
                                1. gl_mmm
                                2. valeriuciprian (nu promit desi mi-as dori sa particip).
                                3...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google