LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo baieti...sunteti tari...din pacate va anunt ca o sa cam intruu in voi...ce erau cu parcarile alea?Se vede ca nu am fost si va-ti facut de cap ...andrei...stii ce nu ai fotografiat?Jantele lui lucian...le avea in portbagaj...Ce-i cu plafoniera aia?A cui este?Si ce a facut la ea?...Leduri?
    sigpic

    Comment


    • poi 81mdm era parcat invers si eu am parcat paralel ...mi`era lene sa mai dau cu spatele lucian nu a zis nimic de jante..sau poate o fi zis la inceput pana sa ajung eu..cat despre plafoniera lu` pustiu` tot la fel...eu nici n`am apucat s`o vad..decat in poze
      cand sefu` nu`i acasa loganistii joaca`n parcare la popescu`

      Comment


      • Ma fac (,) ca nu am vazut...deci cum iti era lene sa dai cu spatele..."Considera ca ti-am dat 2 palme" (vorba lui Dem Radulescu dintr-un film celebru)...Nu stiu dar parca vad ca data care vine nu o sa iti mai fie lene...asa-i?
        sigpic

        Comment


        • )) valeu sefu`...data viitoare intru cu fata ca tot mi`e lene sa dau cu spatele ...mai nasol e cand plec da` ma descurc eu ..oricum mai am timp de gandire pana atunci

          Comment


          • bvo bvo ...
            LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
            LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
            LOCUL1 143.9dB (nCID)

            Comment


            • Principalul vinovat de parcari am fost eu. Ajunsesem primul si nu stiam daca mai vin si altii sau nu, iar andrei_ro a vrut sa imi fie alaturi si nu m-a lasat sa fiu singurul parcat invers :P

              Comment


              • asa 81MDM...se vede cine tine cu mine.. poi la bine si la rau ce naiba..si`apoi erai singuru` parcat invers..nu era frumos

                Comment


                • sal sunt nou peaici

                  Originally posted by andrrei_ro View Post
                  dany_6900 si data trecuta au zis vreo 5-6 si au fost vreo 8-9...alta data au fost vreo 12 si au zis tot asa putini...deci ne putem astepta la orice surpriza
                  deacu o sa fiti cu unu in plus la fiecare intalnire macar asa sper ,,, daca ma tine-ti la curent cu intalnirile voastre voi participa si eu
                  Last edited by valeriuciprian; 11 February 2008, 04:57.

                  Comment


                  • Sefule ai fost la capitala? Ce masina ai adus?
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • gl09bgd bine ai venit pe forum si in logan club galati..lasa id`u sau citeste forumu aici si te asteptam la intalniri

                      Comment


                      • Salut!Cand se stabileste urmatoarea intalnire ca as vrea si eu sa vin?

                        Comment


                        • salut alexgame si bine ai venit pe forum si`n logan club ...urmatoare intalnire e duminica ora 11 in parcare la popescu...pana atunci mai urmareste forumu ca se mai discuta facem si`o lista...numai bine

                          Comment


                          • 99 RLR asteptam poze cu ledurile montate pe stopuri si faruri

                            Comment


                            • Rocri...da m-am intors de la Bucuresti...pe la 17...(duminica)...am adus un logan de la Bucuresti si azi am facut un buy-back micut...o sa pun poze la diverse in sectiunea Galati.pentru ca m-a impresionat masina care am luat-o...
                              gl09bgd...ai mesaj privat...mi se pare cunoscut numarul...
                              alexgame bun venit pe forum ...da-mi pe privat sau aici ID-ul tau de mess si mai vorbim si acolo...pentru a va tine la curent cu ultimele schimbari.Valabil si pentru gl09bgd
                              sigpic

                              Comment


                              • Of course,demonhunter. Ar trebui maine , marti sa-mi parvina ledurile , ceea ce inseamna ca pana duminica am sa le montez. Sa le putem vedea pe viu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google