LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da secretosi mai sunteti... ce leduri ce faruri?Turnati aici...su la Discutii Generale de pe sectiunea galatenilor
    sigpic

    Comment


    • asa sefu` intra tare`n ei..leduri faruri..jenti ...

      Comment


      • Secret? Nici vorba. Duminica pe frigul ala , printre termurat de dinti, le-am spus la baieti ca mi-am comandat becuri cu leduri pentru spate si proiectoare de ceata. Pe acelasi soclu ca cele cu incandescenta , dar cu 36 de leduri fiecare. Diferite culori, pe fiecare semnal in parte. Maine ar trebui sa-mi vina. M-a costat 200 roni toata afacerea si m-am gandit ca face. Decat sa dau 600 roni pe doua triple ,, cu leduri " de fapt e o combinatie de leduri cu incandescenta, mai bine fac asa. In plus nici nu dau apa la moara la politisti, caci nu au omologare. Asa ca ........no secrets

        Comment


        • da...interesante ...abia astept sa le vad...fa te rog o poza inainte de a le monta...desfacute...
          sigpic

          Comment


          • Ok. Am sa incerc sa fac poze la fiecare pas de montaj.

            Comment


            • Originally posted by valeriuciprian View Post
              Rocri...da m-am intors de la Bucuresti...pe la 17...(duminica)...am adus un logan de la Bucuresti si azi am facut un buy-back micut...o sa pun poze la diverse in sectiunea Galati.pentru ca m-a impresionat masina care am luat-o...
              gl09bgd...ai mesaj privat...mi se pare cunoscut numarul...
              alexgame bun venit pe forum ...da-mi pe privat sau aici ID-ul tau de mess si mai vorbim si acolo...pentru a va tine la curent cu ultimele schimbari.Valabil si pentru gl09bgd
              am citit mesajul din prv si tiam adaugat id ul de mess o sa urmaresc si fomrumu si o sa mai vb si pe mess

              Comment


              • Salut baieti. Asa cum am promos , revin cu poze ...despre becurile cu leduri. Deocamdata doar becurile. Scuze pentru calitatea imaginilor ( poze facute cu telefonul).
                Va tin la curent. Bafta
                Attached Files

                Comment


                • arata chiar interesant..montate sunt curios cum dau pe masina..asteptam poze cu ele montate..si dc nu sa le vedem live la intalnire

                  Comment


                  • Originally posted by andrrei_ro View Post
                    arata chiar interesant..montate sunt curios cum dau pe masina..asteptam poze cu ele montate..si dc nu sa le vedem live la intalnire
                    Pe masina , e destul de putin de vazut. Mai ales ca la intalnire va fi lumina. Singura diferenta , si am sa incerc s-o fac, o poza din spate , noaptea , cu o tripla pe clasic si una cu leduri. Doar asa, cred, ca se vor vedea diferentele. Oricum montajul lor e floare la ureche , maxim 10 minute fiecare.

                    Comment


                    • poi da..o poza in care o tripla e clasica si una noua cu leduri..sa se observe mai clar diferenta...se vad si pe lumina..mai putin dar se vad..oricum noaptea cred ca se vad frumos ledurile alea

                      Comment




                      • mai in josul paginii ... totusi unele mi se par exagerate ...
                        LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
                        LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
                        LOCUL1 143.9dB (nCID)

                        Comment


                        • Daca ne montam becuri cu leduri poate scapam de RUGINA!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Cat te-au costat becurile pt stopuri?pentru semnalizari si restu nu aveau?Ca eu am stopuri clare fara leduri si m-ar tenta sa imi pun si eu becuri din astea.

                            Comment


                            • Originally posted by valeriuciprian View Post
                              Rocri...da m-am intors de la Bucuresti...pe la 17...(duminica)...am adus un logan de la Bucuresti si azi am facut un buy-back micut...o sa pun poze la diverse in sectiunea Galati.pentru ca m-a impresionat masina care am luat-o...
                              gl09bgd...ai mesaj privat...mi se pare cunoscut numarul...
                              alexgame bun venit pe forum ...da-mi pe privat sau aici ID-ul tau de mess si mai vorbim si acolo...pentru a va tine la curent cu ultimele schimbari.Valabil si pentru gl09bgd

                              carei trb se mai aude vreo ceva de intalnirea aia o lista ceva se face sau sa anulat totul?

                              Comment


                              • gl09bgd se face si lista..cand am inceput sa fac ultima lista..domnu` gldexter a sarit pe capu` meu ca ma grabesc hai ca incep eu daca sefu` valeriuciprian nu a inceput`o pana acum...
                                1. gl09bgd
                                2.andrrei_ro ( nu garantez 100% ca mi s`a mutat ora examenului de duminica..sambata aflu mai multe si pot spune sigur...dar incerc sa ajung)
                                3.........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google