LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sand'dana View Post
    misi si lui Valeriu
    Cu placere...de aia suntem un grup unit...sa ne ajutam reciproc.Vorbim saptamana viitoare referitor la tunelul de frana de mana...la fel si pentru tricou.
    Laureatu, nici pe tine nu te-am uitata...cautam si vorbim
    Super tare trapa lui Sorin...imi place.Trebuie facute niste poze de calitate la ea.
    O super intalnire reusita...cu o mare parte din planurile programate discutate...mai raman faptele.
    In lipsa fotografului oficial, Elena ne-a tras in chip si a facut-o bineMultumim pentru poze Elena...

    Laurentiu ...am aflat ca ai venit si ai plecat...am vazut duba cand ai venit...si cand m-am intors nu mai era...next time.

    O saptamana usoara si racoroasa...pfoai ce bine ar merge o ploaie dinaia de vreo 2-3 ore...vai mama
    Last edited by valeriuciprian; 13 June 2010, 17:09.
    sigpic

    Comment


    • sper sa ajung si eu saptamana viitoare.. programul care il am numi permite imi trebuie multa odihna .. o saptamana frumoasa le urez membrilor logan & sandero club galati.. cat despre poze mi se pare ca masina lui vgaleru are miere toata lumea se lipeste de ea)

      Comment


      • Buna seara !

        Cu placere particip la intalniri si cu placere fac si pozele, numai ca ...nu prea mi-au iesit...la capitolul calitate ( nu a celor trasi in poze), ... am anuntat dinainte, dar cu ajutorul unora mai tineri si mai priceputi poate o sa-mi imbunatatesc calitatea pozelor facute cu telifonu'

        Asa ca imi cer scuze celor care nu au fost "satisfacuti" ....binenteles, de calitatea pozelor
        Loganist far'de Logan

        Comment


        • frumoasa gaseala de azi..multumim pt poze elena..imi pare rau ca nu am putut sta mai mult sa`l prind si pe bogdan dar nu`i nimic mai e timp
          o saptamana racoroasa tuturor

          Comment


          • am ajuns mai tarziu Andrei, ca am fost si la intalnirea LCBr. ne vom mai vedea noi, nu-i bai
            valeriu, esti fan emoticoane?
            sigpic

            Comment


            • Am vazut ca am cam abuzat de ele...am modificat o data si tot au ramas multe
              sigpic

              Comment


              • Intalnire LC Galati, duminica 20.06.2010, ora 10, intrarea din vale a stadionului Dunarea:
                1. gl_mmm
                2. ...
                Last edited by gl_mmm; 16 June 2010, 07:57.

                Comment


                • Intalnire LC Galati, duminica 20.06.2010, ora 10, intrarea din vale a stadionului Dunarea:
                  1. gl_mmm
                  2. valeriuciprian

                  Activitati pe care le propun:
                  Dezinfectarea instalatiei de climatizare si impartirea produselor de la Mafra.
                  Discutii concrete referitor la plecarea la Mioveni.
                  sigpic

                  Comment


                  • pai si la Braila se mai pleaca sau nu?

                    Comment


                    • Momentan nu cred...oricum vedem ce si cum si scriem pe forum
                      sigpic

                      Comment


                      • Sus pe lista cu voi ...

                        Intalnire LC Galati, duminica 20.06.2010, ora 10, intrarea din vale a stadionului Dunarea:
                        1. gl_mmm
                        2. valeriuciprian
                        3. ...

                        Comment


                        • Intalnire LC Galati, duminica 20.06.2010, ora 10, intrarea din vale a stadionului Dunarea:
                          1. gl_mmm
                          2. valeriuciprian
                          3. me and my sweet demon

                          Comment


                          • Intalnire LC Galati, duminica 20.06.2010, ora 10, intrarea din vale a stadionului Dunarea:
                            1. gl_mmm
                            2. valeriuciprian
                            3. claudiu( MSD)
                            4. sand'dana
                            5. ...
                            Loganist far'de Logan

                            Comment


                            • Intalnire LC Galati, duminica 20.06.2010, ora 10, intrarea din vale a stadionului Dunarea:
                              1. gl_mmm
                              2. valeriuciprian
                              3. claudiu( MSD)
                              4. sand'dana
                              5. ...
                              Cei care au produse de luat de la mine ii rog sa vina duminica...pentru ca saptamana viitoare e posibil sa nu fiu in localitate...au mai ramas sa ridice produsele George,Paul si Cristi

                              Activitati pe care le propun:
                              Dezinfectarea instalatiei de climatizare.
                              Discutii concrete referitor la plecarea la Mioveni.
                              sigpic

                              Comment


                              • Intalnire LC Galati, duminica 20.06.2010, ora 10, intrarea din vale a stadionului Dunarea:
                                1. gl_mmm
                                2. valeriuciprian
                                3. claudiu( MSD)
                                4. sand'dana
                                5. gheorgngv
                                6 ....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google