LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gl_mmm View Post
    Da, incep prin a-mi cere scuze colegilor pe care mi-am varsat frustrarile astazi. iashca si mrfler. Totusi, consider ca este mai cinstit sa discuti problemele decat sa le "ingropi" in tine. Adica sa spui ceea ce ai de spus, ceea ce te-a deranjat. Eu astazi am spus.

    O saptamana buna va doresc, tuturor!




    eu unul nu ma-m suparat fiecare are dreptate in felul lui

    O Saptamana frumoasa tuturor

    Comment


    • Salutare baieti!
      Vineri pe la 4 AM plec din Roman spre Galati, am de predat lucrarea de disertatie la Danubius. Sa zicem ca pana la ora 10 termin treaba la universitate. Spre Roman vreau sa plec mai pe seara ca nu am aer conditionat la buburuza cu care vin :P Ce as dori sa va intreb... Ce as putea face in Galati de la ora 10 dim pana sa zicem pe la 20-21 cand se mai racoreste .... ??
      Ce pot vizita? Ce mall-uri sunt (ca vin si cu sotia)? Intelegeti voi cam ce caut...
      Cu stima va salut de la Roman.
      VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
      sigpic

      Comment


      • Supermarketuri ai asa: Real si Selgros ambele langa Danubius, Metro, Practicker, Kaufland, si de-astea alimentare garla. De vizitat ti-as recomanda Gradina Botanica, Gradina Publica si bineinteles, Faleza Dunarii. Ar mai fi niste muzee.
        Pacat ca exact cand vii tu o parte dintre noi vom fi la Mioveni la Regionala. Altfel, te-am fi ajutat cumva sa-ti pierzi timpul prin Galati.

        Comment


        • As adauga o urcare in Turnul de Televiziune...macar pentru o cafeluta/suc....e o priveliste super de acolo.La fel un magazin de soping este Winmark(fostul Modern) care este chiar in centrul orasului.
          Sa ai o sedere placuta in orasul de la Dunare si succes la lucrare.
          sigpic

          Comment


          • Cine deschide lista pentru duminica asta???

            Comment


            • Multam fain baieti si de info si de urari. O sa le incerc pe toate acum sper sa fie si vremea OK ca la noi ploua de 3 zile intr-una
              Distractie placuta la Mioveni la regionala.

              Stima de la Roman.
              VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
              sigpic

              Comment


              • Cu placere angelboy

                Originally posted by gl_mmm View Post
                Cine deschide lista pentru duminica asta???
                O deschid eu...deci avem asa...
                Intalnire Logan Club, duminica 27 iunie 2010, ora 10, intrarea (a 2-a) din valea stadionului Dunarea:
                -2.valeriuciprian - plecat in deplasare la Mioveni...deci absent...dar prezent spiritual.
                -1...
                0...
                1...
                2...
                sigpic

                Comment


                • Sus cu lista!
                  Intalnire Logan Club, duminica 27 iunie 2010, ora 10, intrarea (a 2-a) din valea stadionului Dunarea:
                  -2. valeriuciprian - plecat in deplasare la Mioveni...deci absent...dar prezent spiritual.
                  -1. gl_mmm - evident ca nu voi lipsi ... deci prezent spiritual
                  0. ...
                  1. ...
                  2. ...

                  Comment


                  • Sus cu lista!
                    Intalnire Logan Club, duminica 27 iunie 2010, ora 10, intrarea (a 2-a) din valea stadionului Dunarea:

                    -2. valeriuciprian - plecat in deplasare la Mioveni...deci absent...dar prezent spiritual.
                    -1. gl_mmm - evident ca nu voi lipsi ... deci prezent spiritual
                    +/- sand'dana - subscriu colegilor

                    1. ...
                    2. ...
                    3. ...
                    Loganist far'de Logan

                    Comment


                    • ntalnire Logan Club, duminica 27 iunie 2010, ora 10, intrarea (a 2-a) din valea stadionului Dunarea:
                      1. .iashca
                      2. ...
                      3. ...
                      Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                      Andreea Trifu

                      Comment


                      • Intalnire Logan Club, duminica 27 iunie 2010, ora 10, intrarea (a 2-a) din valea stadionului Dunarea:
                        1. .iashca
                        2. MSD
                        3.

                        Comment


                        • Intalnire Logan Club, duminica 27 iunie 2010, ora 10, intrarea (a 2-a) din valea stadionului Dunarea:
                          1. .iashca
                          2. MSD
                          3. laureatu'
                          4. ...

                          Comment


                          • sa nu uitati sa luati pelerinele si umbrelele!
                            Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                            Andreea Trifu

                            Comment


                            • Originally posted by iashca View Post
                              sa nu uitati sa luati pelerinele si umbrelele!
                              Poate pana duminica se mai indreapta vremea...

                              Comment


                              • Intalnire Logan Club, duminica 27 iunie 2010, ora 10, intrarea (a 2-a) din valea stadionului Dunarea:
                                1. .iashca
                                2. MSD
                                3. laureatu'
                                4. gheorgngv
                                5. ........


                                Ps Cristi sa nu uiti de tricou

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google