LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gheorgngv View Post

    Ps Cristi sa nu uiti de tricou
    S-a notat!

    Comment


    • dupa meci vin si pozele.
      o zi frumoasa si o intalnire la fel.la multi ani lui george pentru cei 25 ani,un sfert de secol e frumos, sa vezi la doua!
      ne-am gandit la cei plecati la mioveni si ne-am bucurat pentru timpul fain !
      noi acasa ,am mai desfundat o stropitoare,schimbat un filrtu cam murdar,admirat melcii si copii, cu alte cuvinte a fost ok!
      sorin sa vii maides cu noi .si pustuile sa stapanesti skoda in trafic,sa stii ca te primim in club si cuea.cand mai stai pe acasa stii unde ne gasesti
      Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
      Andreea Trifu

      Comment


      • salut
        o intrebare...cum e prin galati? vreau sa plec la mare si nu mi s-a recomadnat sa trec prin galati..asa o fi? bacul merge? nu a dat dunarea pe afara?
        "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

        Comment


        • poti veni linistit! dunarea e mare dar bacul merge si mai bine. dunarea a inunday faleza ,insa tu sa ai drum bun catre mare!
          Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
          Andreea Trifu

          Comment


          • van diesel uite si niste poze cu bacul!
            ai grija ca iti trbuie crampoane la cauciucuri ca urci la deal pe bac!
            Attached Files
            Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
            Andreea Trifu

            Comment


            • am uitat:multumesc lui geoge pentru poze, ca m-a crezut regina ca am fost si eu acolo.
              claudiu a fost cu spirit de sacrificiu; desi avea exanen maine, a venit pritre noi sa ne vada si sa invete ! bravo claudiu.
              si gata cu vorbaria, ca fac prea multe posturi duble!
              sa aveti o saptamana grozava!
              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
              Andreea Trifu

              Comment


              • Nea Iasca nu trebuie sa imi multumesti mie , daca vei avea nevoie de acoperire vreo data bazeazate pe mine te ajut oricand oricum.
                O seara buna si o saptamana cat mai vesela si mai usoara, referindu-ma la munca.

                Comment


                • mersi de info...am si suspensia sport, garda joasa..de aia intreb
                  "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                  Comment


                  • la multi ani george si tot ce`ti doresti..la urmatoarea intalnire chef de chef nu? ca azi au lipsit destui

                    Comment


                    • se pare ca nea Iashca ma facut model pentru poze ( apar in vreo 6 poze) , c-am trista intalnirea(motivul: lipsa multor colegi, apropo sper ca s-au intors cu bine) da' in general a fost ok, multumiri lu' nea Iashca pentru poze.
                      Last edited by MSD; 28 June 2010, 14:48.

                      Comment


                      • si eu sper sa fi ajuns cu bine cei plecati departe!
                        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                        Andreea Trifu

                        Comment


                        • Originally posted by iashca View Post
                          si eu sper sa fi ajuns cu bine cei plecati departe!
                          bun gasit si aici ! am ajuns cu bine, suntem intregi, putin obositi dar convinsi ca a meritat osteneala (am scris pe sectiunea deplasarii la arges cate ceva ).

                          O seara buna !
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • Elena nu vrei sa-ti schimbi userul si sa te numesti Duracel ptr ca esti plina de energie in comparatie cu alti,,miovenisti"?
                            Last edited by gl_mmm; 30 June 2010, 13:55.

                            Comment


                            • Ba da, daca tine loc si de baterii pentru camera foto , mai ales ca bateriile achizitionate de mine ( chiar si duracell ) ma lasau la fiecare 10 poze facute.... De aceea, cu mare tristete me tot uit pe forum si nu-mi vad colegii de drum, ma bazam pe fotografiile facute de ei, pe Valeriu il inteleg, a plecat dis-de-dimineata de fapt cu noaptea'n cap din nou prin tara , dar ceilalti ? ceilalti ? (((((

                              Mircea, Marian ! Hei baieeeeeeeeti !!! unde sunteti ???

                              Se pare ca eu m-am imbolnavit mai grav decat voi cu microbul "forum loganclub"?
                              Loganist far'de Logan

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google