LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi pare bine ca v-am revazut
    chiar si pentru atat de putin timp ...
    cer scuze c-am fost prins ...

    multumesc pentru masuratori !
    LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
    LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
    LOCUL1 143.9dB (nCID)

    Comment


    • Revederea vechilor loganisti nu poate sa ne faca decat placere! Stati pe-aproape!
      Cu sedinta de ieri, consider incheiata pregatirea de iarna a amantei. Pardon, a Loganului!
      Am verificat asa:
      1. bateria - densitate si cantitate de electrolit
      2. alternatorul - tensiunea de incarcare la relanti/turat si cu/fara consumatori
      3. nivel si aspect fluide - ulei motor, ulei hadraulic servo-directie, lichid frana
      4. nivel, aspect si punct inghet lichid racire
      5. curatat (scuturat) filtru de aer
      6. verificat, refacut presiune roti (inclusiv roata de rezerva care era aproape dezumflata)

      Cauciucuri de iarna n-am eu ...
      Last edited by gl_mmm; 1 November 2010, 12:28.

      Comment


      • Intalnire Logan Club Galati, in parcare la Popescu, duminica 07 noiembrie 2010, ora 11:

        1. gl_mmm
        2. ...

        Comment


        • Intalnire Logan Club Galati, in parcare la Popescu, duminica 07 noiembrie 2010, ora 11:

          1. gl_mmm
          2. valeriuciprian ...cu semnul "?"...pomana etc...nu stiu sigur ce si cum.
          sigpic

          Comment


          • Intalnire Logan Club Galati, in parcare la Popescu, duminica 07 noiembrie 2010, ora 11:

            1. gl_mmm
            2. valeriuciprian ...cu semnul "?"...pomana etc...nu stiu sigur ce si cum.
            3. ...

            Ma, ce fac eu singur in parcare daca tu te duci la pomana??? Oare ce caut eu acolo??? Sa-mi dai si bannerul ...

            Comment


            • E cu dus intors biletul

              Intalnire Logan Club Galati, in parcare la Popescu, duminica 07 noiembrie 2010, ora 11:

              1. gl_mmm
              2. valeriuciprian ...cu semnul "?"...pomana etc...nu stiu sigur ce si cum.
              3. ...
              sigpic

              Comment


              • cu parere de rau saptamana asta eu zic pas..nu ajung la intalnire

                Comment


                • Intalnire Logan Club Galati, in parcare la Popescu, duminica 07 noiembrie 2010, ora 11:

                  1. gl_mmm
                  2. valeriuciprian ...cu semnul "?"...pomana etc...nu stiu sigur ce si cum.
                  3. sand'dana
                  Loganist far'de Logan

                  Comment


                  • Intalnire Logan Club Galati, in parcare la Popescu, duminica 07 noiembrie 2010, ora 11:

                    1. gl_mmm
                    2. valeriuciprian ...cu semnul "?"...pomana etc...nu stiu sigur ce si cum.
                    3. sand'dana
                    4. gheorgngv
                    5.
                    6.
                    7.

                    Comment


                    • Intalnire Logan Club Galati, in parcare la Popescu, duminica 07 noiembrie 2010, ora 11:

                      1. gl_mmm
                      2. valeriuciprian ...cu semnul "?"...pomana etc...nu stiu sigur ce si cum.
                      3. sand'dana
                      4. gheorgngv
                      5. DeWiL
                      6.
                      7.

                      Comment


                      • eu absent ca in seara asta se lasa cu betie...sarbatoritii asia..uff oare unde se ascundeau)
                        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                        Comment


                        • Salutare. Eu propun ca din generoasele conturi din Elvetia a Logan Clubului Galati sa cumparati aparatura necesara pentru videoconferinte ca sa poata participa toata lumea la intalniri. Ce-i cu discriminarea asta?) Un sfarsit de saptamana cat mai placut tuturor.
                          P.S. Astept un raspuns in termen de 30 de zile din partea ,,barosanilor '' pentru problema mai sus mentionata.
                          METABOND RULES

                          Comment


                          • Intalnire Logan Club Galati, in parcare la Popescu, duminica 07 noiembrie 2010, ora 11:

                            1. gl_mmm
                            2. valeriuciprian
                            3. sand'dana
                            4. gheorgngv
                            5. DeWiL
                            6. ...

                            Ne trebuie un webcam miniatural, il atasam la un laptop, merem la hapilica sa servim o cafeluta si ... gata teleconferinta. Asadar:
                            i) webcam sau laptop cu camera incorporata - cine are? (eu pot aduce laptop dar n-are camera)
                            ii) stabilim din timp ziua si ora - propun in 18.11.2010 ora 19 ora Romaniei (de acord vivabobo? )
                            Job almost done!
                            Last edited by gl_mmm; 6 November 2010, 17:01.

                            Comment


                            • vivabobo...studiem problema si sigur o vom rezolva...tine legatura cu forumul si facem treba...semnul ? a cazut in cazul meu...deci sunt aviabile maine...ca avem de discutat o gramada
                              sigpic

                              Comment


                              • Salutare dragi prieteni. In cazul in care ma mai primiti dupa lunga absenta (motivata de mari probleme in famile) voi fi prezent la aceasta intilnire si promit sa nu mai absentez nici de la cele ce vor urma.

                                Intalnire Logan Club Galati, in parcare la Popescu, duminica 07 noiembrie 2010, ora 11:

                                1. gl_mmm
                                2. valeriuciprian
                                3. sand'dana
                                4. gheorgngv
                                5. DeWiL
                                6. Je5
                                7...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google