LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire Logan Club Galati, in parcare la Popescu, duminica 07 noiembrie 2010, ora 11:

    1. gl_mmm
    2. valeriuciprian
    3. sand'dana
    4. gheorgngv
    5. DeWiL
    6. Je5
    7. laureatu'
    8. ...

    Comment


    • Intalnire Logan Club Galati, in parcare la Popescu, duminica 07 noiembrie 2010, ora 11:

      1. gl_mmm
      2. valeriuciprian
      3. sand'dana
      4. gheorgngv
      5. DeWiL
      6. Je5
      7. laureatu'
      8. ...

      Originally posted by je5 View Post
      ... In cazul in care ma mai primiti dupa lunga absenta ...
      Bine don'le, hai ca te primim! Baga douaj'de flotari si esti iertat!

      Comment


      • Intalnire super...soarele e Loganist/Sanderist se stie.
        Pana apar pozicile de azi gasiti in atasament gradinita Logan Club Galati si Sandero Club Galati.
        Andi,Andrei,Alice si Martin.
        O saptamana usoara si perfecta va doresc.
        Mircea...hai cu poziliiii.
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Pozele le voi pune mai tarziu putin. Au, in medie, cam 5MB/buc. Trebuie sa gasesc mai intai metoda de a le micsora.
          In rest toate bune - o intalnire mai numeroasa ca de obicei. Pacat totusi ca nu am reusit sa discutam prea mult si nici sa concluzionam anumite chestii. Dar nu-i bai, avem timp!
          O saptamana excelenta tuturor!

          Comment


          • vezi daca ti-ai tras aparat performant. ai de lucru acum
            sigpic

            Comment


            • Mircea, ce aparat ti-ai tras? sunt pasionat de asa ceva
              sigpic

              Comment


              • Sony DSC-H55

                Comment


                • o camera compacta cu multe optiuni, programe si destul de performanta. sa folosesti modul film la 720 p adica 1280x720 pe un card de minim 2-4 Gb si sa o stapanesti sanatos. si inca ceva, pooozeee
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by gl_mmm View Post
                    Sony DSC-H55

                    ai trecut la ceva si mai bun decat vorbisem. bafta la pozat.
                    sigpic

                    Comment


                    • Salutari san si multumim de vizita...o sa trebuiasaca sa intoarcem si noi vizitele brailenilor.
                      sigpic

                      Comment


                      • Cand ne va anunta san de unde de prin Braila putem achizitiona anvelope de iarna bune si avantajos la pret , intoarcem si unii dintre noi vizita
                        Loganist far'de Logan

                        Comment


                        • a fost oferta in carefura la debica frigo 2 acum cateva saptamani. dar pretul era fara montaj adica 188 lei bucata si cred ca s-au dat ca painea calda.
                          sigpic

                          Comment


                          • La sfirsitul asta de saptamina am colindat toate supermarketurile din Br si citeva din GL (mai putin Metro) si nu am gasit nimic pe dimensiunea stock a Loganului. La o vulcanizare in Braila am gasit Debica Frigo 2 la 220 RON cu montat si echilibrat, dar fata de pretul la care au fost in Sellgros deja mie imi pare cam umflat.

                            Asa ca daca vreti sa veniti in Br eu zic sa nu asteptati sa refaca stocurile comerciantii ca de acum a inceput isteria cauciucurilor de iarna.
                            Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                            Comment


                            • In seara asta am vazut ca aveau la real debica la nestematul pret de 209 lei bucata...

                              Comment


                              • 185/65/15? sau 195/65/15?
                                Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google