LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut colegi de la LOGAN CLUB GALATI,mi-am permis sa-mi arunc putin ochiul in gradina voastra si mi-am facut o impresie foarte buna din felul in care se desfasoara intalnirile si daca se poate as vrea sa va fac si eu o vizita intr-o duminica numai daca ma primiti si daca va face placere mie mi-ar face sa va cunosc acum zona de intalnire imi pare cunoscuta, se numeste cumva STR.Sarutului,daca este eronat am gresit nu prea cunosc galatiul,scuze!O zi buna va doresc si mi-a facut placere!

    Comment


    • BR-17-KOZ, poti veni oricand vrei tu, vei fi mai mult decat bine primit!
      Strada pe care este locul de intalnire se numeste Bd. Closca. Daca vrei sa vii si nu stii sa ajungi, dai un telefon (Mihnea 0723.670.601) si rezolvam rapid. Noi avem multi prieteni printre vecinii braileni: Bogdan_1984, iamagi, Cristi_LCD, san. Toti au fost bine primiti si unii chiar ne sunt prieteni apropiati astazi. Intr-o vreme aveam chiar actiuni comune BR+GL dar de cand noi ne-am "rupt" ...
      Hai vino, chiar ne-ar face placere sa te cunoastem!

      Comment


      • Multumesc mult,chiar mi-ai adus zambetul pe buze citind acest raspuns din partea ta!O sa vin promit!bft

        Comment


        • @BR-17-KOZ
          Nici nu cred sa existe o strada a sarutului in GL, eventual sa fie doar vreuna denumita/ poreclita/ complimentata astfel si noi sa n-o stim
          In orice caz e simpatica "greseala"
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • BR-17-KOZ pot confirma ca brailenii sunt foarte bine primiti la Galati. Zic eu ca si reciproca este adevarata . Dealtfel am fost impreuna la Tulcea in week-end-ul trecut unde ne-am simtit bine cu totii.
            Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

            Comment


            • BR-17-KOZ parerea mea este ca esti si vei fi primit cu caldura alaturi de micul dar unitul nostru grup de la Galati al posesorilor de logan+ sandero.
              Te asteptam cu cea mai mare placere pe la noi in fiecare duminica la 11 in parcare la popescu.

              Comment


              • Bucurosi de oaspeti.. ...cat mia multi cu atat mai bine...veniti ca va asteptam cu vinul si painea cu sare!!)

                Doamna Sand`dana ...acuma sa ajuns poarta sarutului toate stradutele din galati..ca peste tot vezi porumbei pupanduse
                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                Comment


                • Asa mia spus o fata.. sa imi fi batut vreun arpop si eu sa nu stiu)) este exact acolo la papadie in dreapta este o parcare langa parc pe dreapta cum te duci spre faleza!

                  Comment


                  • Exact acolo e locul minune!!o sa vezi o mare adunare de omuletzi care roiesc in jurul "golanilor"
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                    Comment


                    • Am zis eu ca acolo este dar cat schimba un nume datele problemei))..pfiu am descoperit pana la urma)) acum ramane sa ma gandesc de ce mi-a zis fata ca asa se numeste strada..pfff presimt ca o sa am o noapte lunga))))

                      Comment


                      • Originally posted by bgd_puya View Post
                        Doamna Sand`dana (???)...acum au ajuns poarta sarutului toate stradutele din galati..ca peste tot vezi porumbei pupandu-se
                        Bogdane, am sa-mi permit sa te corectez, pentru ca exprimarea ta ....nu mi se pare tocmai potrivita,..."sand'dana" e doar numele meu de scena pe forum, deci aici ori imi spui pur si simplu "sand'dana", ori Elena.

                        Pe forumul ClubSandero este un domn cu care sunt foarte de acord si, chit ca am sa supar pe cate cineva pe aici, am sa fac recomandarea catre un link
                        Loganist far'de Logan

                        Comment


                        • )) pune si tu bulina..)) ca cine stie ce se mai intampla!!))poate agati pe drum niste brailence ca frumoase mai sunt)
                          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                          Comment


                          • Originally posted by BR-17-KOZ View Post
                            Asa mia spus o fata.. sa imi fi batut vreun arpop si eu sa nu stiu)) este exact acolo la papadie in dreapta este o parcare langa parc pe dreapta cum te duci spre faleza!
                            Papadia e vis-a-vis de Tribunal, faci confuzia cu sensul giratoriu de la "ultimul leu" dar e scuzabil, nu esti galatean. Dar parcarea cu pricina este exact langa parc. Esti binevenit oricand. Vin nu dam, eventual un ceiut, conform propunerii lui Valeriu.

                            Atasat- imaginea cu sensul giratoriu dinspre care mergand spre bac / faleza vei intalni si parcarea, pe dreapta, cu loganuri si sandero, in fiecare duminica la ora 11.00 (si cu asta sper sa inchei ....on topic)
                            Attached Files
                            Loganist far'de Logan

                            Comment


                            • Musafiri?...asteptam... esti binevenit BR-17-KOZ ...mai ia si vreo cativa braileni cu tine si va asteptam.
                              sigpic

                              Comment


                              • Repejor te-ai luat de mine Elena...)) glumeam exact cum ai spus si tu nu stiu foarte bine galatiul!PRomit ca am sa vin dau eu de voi))...acum mai depinde de servici!O zi buna!Multumesc Valeriu!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google