LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • din pacate eu am ramas fara logan dar asta nu inseamna ca vam uitat ... acum astept sa am o noua ,,achizitie'' si o sa vin in continuare. o seara buna si urez un bun venit noului membru din braila.
    Sarbatori cu bine in caz ca nu ne mai vedem pana de sarbatori

    Comment


    • Originally posted by BR-17-KOZ View Post
      Repejor te-ai luat de mine Elena...))
      la ora aia doar eu si puya eram pe scena si apoi asa sunt eu spontana, daca nu me "luam de tine" ( si n-am facut-o cu rautate ) ai fi zis ca nu te baga lumea in seama
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • Imi place voia buna si sunt mereu cu zambetul pe buze a fost o gluma elena sper sa nu te fi indispus:*!

        Comment


        • iaute ia..fac duet cu elena..uu o sa fie mai ceva ca Undeva in balcani..sau Sus pe bar)) aia sus pe bar ii place lu valriu si mircea))
          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

          Comment


          • Ia sa deschidem lista de participanti pentru intalnirea cu nr. 160 - 28.11.2010, ora 11, in parcare "La Popescu":

            1. gl_mmm
            2. ...

            Am lansat o invitatie si pe Dacia Club Galati. Am citit ca ar fi si printre ei unii doritori de intalniri cu simpatizantii marcii noastre nationale.

            Comment


            • Ia sa deschidem lista de participanti pentru intalnirea cu nr. 160 - 28.11.2010, ora 11, in parcare "La Popescu":

              1. gl_mmm
              2. bgd_puya
              3. ...

              Am lansat o invitatie si pe Dacia Club Galati. Am citit ca ar fi si printre ei unii doritori de intalniri cu simpatizantii marcii noastre nationale.
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

              Comment


              • Bogdane, tu trebuie sa vezi filmuletele de la Tulcea. Sigur o sa-ti placa ce-ai sa vezi si sigur o sa regreti ca nu ai venit!
                Indemanare, drifturi, burn out - uri, etc.

                Ia sa deschidem lista de participanti pentru intalnirea cu nr. 160 - 28.11.2010, ora 11, in parcare "La Popescu":

                1. gl_mmm
                2. bgd_puya
                3. ...

                Am lansat o invitatie si pe Dacia Club Galati. Am citit ca ar fi si printre ei unii doritori de intalniri cu simpatizantii marcii noastre nationale.

                Comment


                • ) asa fama sami dau cu barda`n gat mircea..ms ms..)) cu 2 injectoare infundate si chiuloasa cracapata..veneam fugutza)) ca mau supt de bani astia de la nalba
                  http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                  Comment


                  • Am de vanzare o cratima! Tu n-o folosesti deloc, iar eu nu prea stiu unde s-o pun! Invatam amandoi.
                    Chiuloasa crapata??? Da' cum ai reusit?

                    Ia sa deschidem lista de participanti pentru intalnirea cu nr. 160 - 28.11.2010, ora 11, in parcare "La Popescu":

                    1. gl_mmm
                    2. bgd_puya
                    3. ...

                    Am lansat o invitatie si pe Dacia Club Galati. Am citit ca ar fi si printre ei unii doritori de intalniri cu simpatizantii marcii noastre nationale.
                    Last edited by gl_mmm; 25 November 2010, 14:24.

                    Comment


                    • reusitul a fost din soft..ca am avut dat softu peste cap(cand mia murit bateria la mare) softu dadea erori si dadea benzina cu tzaraita..apoi sau infundat 2 injectoare nu sa mai facut arderea cum trebuie si de acolo sa dus la chiuloasa...asta miau zis baietii la nalba...ca e preferabil sa nu ramai fara baterie cati da softu peste cap,iar dak se intampla sa te duci la ei sa iti rezolve erorile..:|
                      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                      Comment


                      • Ia sa deschidem lista de participanti pentru intalnirea cu nr. 160 - 28.11.2010, ora 11, in parcare "La Popescu":

                        1. gl_mmm
                        2. bgd_puya
                        3. valeriuciprian...mai vine cineva cu kinderii?

                        Am lansat o invitatie si pe Dacia Club Galati. Am citit ca ar fi si printre ei unii doritori de intalniri cu simpatizantii marcii noastre nationale.
                        sigpic

                        Comment


                        • Eu nu cred ca ajung duminica asta. Avem mare botez in familie.

                          Comment


                          • Duminica asta am picat de servici dar promit sa ma revansez!

                            Comment


                            • Ia sa deschidem lista de participanti pentru intalnirea cu nr. 160 - 28.11.2010, ora 11, in parcare "La Popescu":

                              1. gl_mmm
                              2. bgd_puya
                              3. valeriuciprian
                              4
                              5
                              6

                              Mai vine cineva cu kinderii?
                              Soka...ajungi cumva sa imi reglezi si mie cd playerul?
                              sigpic

                              Comment


                              • eu nu ajung maine ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google